година цяла отлетя, ОКТОМВРИйче на ЕДНА!!!

  • 34 485
  • 747
# 90
Къде не можете да влезете?!Аз лично не съм барала паролите не съм такъв абориген чак... даже в момента разглеждам албумите със старата парола PeaceПък защо аз да съм я сменила,че ми стана интересно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 91
И аз не влизам в снимка.бг??!!
Деси проверете, ако копирате паролата, дали не остава някой спейс от някоя страна  Peace
Виж целия пост
# 92
-silvana-, не те обвиняваме, че си я сменила. Онзи ден и аз качих снимка за колажа без проблеми. А вчера искаше парола, когато се опитах да отворя албума със срещите, към който беше сложила линк.
Я да ви сондирам и вашите мнения по един въпрос. Впредвид далечния все още зимен сезон, може ли да се дава чай на малките (тогава Петър ще ми е направил вече годинка) и какъв чай - в къщи има планински жълт кантарион, риган, бял равнец, липа (евентуално), шипки (пак евентуално) и чая, който обикновено правя е в машината за шварц кафе (аз само за това я ползвам)  - слагам по малко от всички билки в отделението за кафето и пускам да мине водата през тях. Та, въпроса ми е - дали ще е подходящо да давам от този чай на малкия?
Виж целия пост
# 93
И аз не влизам в снимка.бг??!!
Деси проверете, ако копирате паролата, дали не остава някой спейс от някоя страна  Peace
Днес влязох,явно нещо вчера се бяха бъгнали. Grinning
Виж целия пост
# 94
vanirka, на мен детският ортопед ми каза изобщо през ум да не ми минава да купувам от обувките с ципче отдолу. По-добре е да се консултираш с ортопед, отколкото с педиатърката  Peace
Виж целия пост
# 95
Благодаря, Мирада  Hug. Аз не че съм се засилила да купувам обувки още, но искам да знам какво да търся като дойде време. Права си за ортопедите, ама да ти кажа пак е относително, защото всеки ортопед си е със собствено мнение- един казва твърди обувки, друг меки, трети боси. Затова питам и вас- колкото повече инфо, толкова повече  Laughing.
Виж целия пост
# 96
 Hug

Здравейте момичета!
Отново съм на Френска земя и не съм особено щастлива от факта. Confused Много ми беше добре в Бг, но всяко хубаво нещо си има и край, за съжаление.

Не съм ви чела, надявам се всички да сте добре, а дечора да е послушен Wink

Ще се включа пак, когато пооправя багажи и изчистя, че е хаос...
Виж целия пост
# 97
Здравейте момичета!
Ние от 2 дни сме на варненска земя и вече съжелявам заради жегите:( Така си беше хубаво в планината Whistling Спяхме на включени радиатори hahaha Сега за 2 дни пуснах 6 перални и гладя като замаена ooooh!
Ще се опитам да чета назад после.
Гинче, аз на каката зимата съм давала чай от шипка, заради вит. Ц-то още като 6 месечно бебе. За другите чайчета-не мога да кажа, защото не съм компетентна.
За прохождането, което при нас е далеееч Peace, но моето мнение е боси, боси и по чорапки. Но понеже сега ще прохождаме есента или зимата, както гледам как вървят темповете , ще трябва да купя обувки Joy За зимата вкъщи съм накупила чорапки с стъпки да не се хлъзгат по паркета и теракота и пак без пантофи ще ходим.
Лека и спокойна нощ на всички майки и бебоци Hug
Виж целия пост
# 98
-silvana-, ще я махна тази снимка и ще сложа друга. Въпреки, че на мен тази много ми харесва. И наистина не обърнах внимание на надписа към снимките....  Blush Ама ще стане най-рано в събота, че утре имам да правя документи, глупости... абе в полицията ми вече познават в литето, даже не питат за какво съм дошла  ooooh! и все попълням тези декларации, бягам по нотариуси, автобиографии... лелееее....
Ани, за скрапбукинг: в момента с това се занимавам мнооооого сериозно)))) а ти? имаш ли навици? стана ми интересно  Peace
Виж целия пост
# 99
julianka мерси HugНо ако имаш работа остави го така-не е чак такъв проблем Peace Той и без това е само по маймунджолуците Joyта да си личи от далеч що за стока имам Laughing
Виж целия пост
# 100
 Hug Здравейте и от нас  Hug
От много време не съм писала,може би сте ни забравили Simple Smile))))))
Ние сме добре,растем, дивеем и сме много сръдливи!
Хапваме пюренца,пресни плодове и зелен4уци от градинката на баба.Днес пробвахме попарка със сухар и сиренце,хапна малко,но явно не му хареса.Имам си  апетитно мом4е,каквото му предложа не ми отказва.
На последната консултация бяхме 9,800 кг и 77 см.Нямаме зъбки и много се мъ4и,вси4ко пъха в устата,дано се озъбим скоро Simple Smile
 Ето и малко снимки от нас,на който му се гледа http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/nashite-bebeta-9-12-m.521529.19980650  -  на дясно
Лек ден и до скоро   Hug
Виж целия пост
# 101
Добре завърнали се Рони и Тери  Heart Eyes Рони аз даже не разбрах, че сте си били тук. Как изкарахте? Сега сигурно ще си тъжно няколко седмици  Tired
Тери лелеееее, толкова ли беше студено?!?!  Shocked Айде ще разказваш като се видим  Hug
За обувчиците Вече си казах мнението, като цяло смятам че боси е най-добре, а обувките с цип отдолу съм ги виждала само в България! Не бих си дала парите за тях  Peace
Аз пък се запознах с Норчето и близначките  newsm44 Излязохме на разходка, ние пихме бира, децата пълзяха около нас  Laughing Беше много приятно  Heart Eyes Голяма е шматка таз нашта Норка  Joy
Гушки на всички   bouquet
Виж целия пост
# 102
Здравейте! Пиша набързо от морето, докато чакам Боби да се събуди и хукваме на плаж...
Първо да кажа едно голямо благодаря на момичетата с които се запознахме в Казанлък, много съм щастлива че се видяхме и още веднъж се уверих колко е хубаво сред вас Wink.
 Тук иначе е страхотно , Бобчо имаше около 2 минути страх от водата и оттам насетне като почна един смях, едно щастливо ритане, страшно весела и мила картинка е.. Искам и аз да кача снимки, не съм от тия дето се крият, но още не се ориентирам добре къде и как.. В снимка.бг май трябва да знам паролата ли??... че не можах да видя тези, които Силвана е качила  Thinking ... както и да е, това ще стане като се приберем, а как не ми се връща в София... Събуди се... Поздрави на всички и доскоро! Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Elsun, и аз много се радвам че се запознахме и с теб и с omana и с малките сладурковци. Завиждам ви за морето  Mr. Green. За снимка бг трябват пароли, ще ти ги пратя на лични.

Петето много сте сладки. И много порастнали.
Виж целия пост
# 104
Много хубави бебешори нашите бе Heart Eyes
Това е Теодор http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/nashite-bebeta-9-12-m.521529.19987189 и две на дясно
Elsun и аз се радвам,че се запознахме HugСледващият път - повече Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия