За дребните неща, които предизвикват съмнение

  • 6 306
  • 68
# 30
Марадона, честно да ти кажа, когато един мъж започне да развива внезапен интерес към чистотата на обувките си, тогава не му е чиста работата. а ако добавим нов парфюм, смяна на прическата или поява на нови думи в речника, става съвсем съмнително  Peace
Виж целия пост
# 31
 Joy Joy JoyИзневярата  като се случи тогава ще му мисля hahaha
Милото и то си смени гардероба наскоро, но свали 10 кила та беше наложително.
Хм Thinking, защо ги свали тез 10 кила сега  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 32
Joy Joy JoyИзневярата  като се случи тогава ще му мисля hahaha
Милото и то си смени гардероба наскоро, но свали 10 кила та беше наложително.
Хм Thinking, защо ги свали тез 10 кила сега  Joy Joy Joy Joy

 Joy
ласи, сама си вкара автогол  Hug
Виж целия пост
# 33
Стийлфлейм, недопустимо е един мъж да ходи с мръсни обувки.
Т.е. То4но обратното на твоето предположение -,  ако НЕ са му 4исти обувките, не му е 4иста и работата.
Виж целия пост
# 34
Докато изчета коментарите забравих каква е темата....
тихо ще присъствам отново.  Sunglasses
Пламъче, много подозрителна си била.  Wink
Виж целия пост
# 35
Внезапната употреба на несвойствени/нетипични думи и изрази в речника е нещото, което се сещам сега, като се замисля ...  Thinking
Може и да добавя по-нататък...  Laughing


Стийлфлейм, недопустимо е един мъж да ходи с мръсни обувки.

И аз това щях да кажа, но като я прочетох по-внимателно, видях, че ключовата фраза тук е "внезапен интерес". Т.е., от мърльо, някой си е станал ефе.  Wink
Виж целия пост
# 36
Това необичайно ли е за теб?Като те видях пак беше  в хубав костюм и добре ухаещ, останах с впечатлението, че така си ходиш на работа.  Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Тест за изневяра- лакираш на милото краката в ярък лак и следиш реакцията:
а) хваща се за лакочистителя- изневерява!
б) оставя ги сами да си израстат- чист е като момина сълза!

Моят избра втория вариант и сега сама му гладя дори ленените костюми  Grinning
Виж целия пост
# 38
Тест за изневяра- лакираш на милото краката в ярък лак и следиш реакцията:
а) хваща се за лакочистителя- изневерява!
б) оставя ги сами да си израстат- чист е като момина сълза!

Моят избра втория вариант и сега сама му гладя дори ленените костюми  Grinning

Ай стига бе, кой нормален мъж през лятото, когато носят сандали и чехли и джапанки, ще се остави с лак по ноктите??? Shocked
Виж целия пост
# 39
Тест за изневяра- лакираш на милото краката в ярък лак и следиш реакцията:
а) хваща се за лакочистителя- изневерява!
б) оставя ги сами да си израстат- чист е като момина сълза!

Моят избра втория вариант и сега сама му гладя дори ленените костюми  Grinning

Ай стига бе, кой нормален мъж през лятото, когато носят сандали и чехли и джапанки, ще се остави с лак по ноктите??? Shocked

Беше зимата  Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Тест за изневяра- лакираш на милото краката в ярък лак и следиш реакцията:
а) хваща се за лакочистителя- изневерява!
б) оставя ги сами да си израстат- чист е като момина сълза!

Моят избра втория вариант и сега сама му гладя дори ленените костюми  Grinning

Ай стига бе, кой нормален мъж през лятото, когато носят сандали и чехли и джапанки, ще се остави с лак по ноктите??? Shocked

Този е зимен тест. Летния вариант сигурно е на ръцете.  Wink Laughing
Виж целия пост
# 41
Ай стига бе, кой нормален мъж през лятото, когато носят сандали и чехли и джапанки, ще се остави с лак по ноктите??? Shocked

Ох мъж по джапанки  Close , пък и с лак ще е нещо  очарователно  hahaha
Виж целия пост
# 42
Паси, моля те. Какво ще си помислят по-новите форумки...Този пък е минал през вси4ки ветеранки...
Иначе да, почти всеки ден сьм в костюм, но много по бизнес-лайк. А този е по-скоро фак-лайк.
Виж целия пост
# 43
Стига бе, това си е гадно и пед....ко, откъдето да го погледнеш. Laughing
Никога не бих му причинила....лакиране! Joy
Виж целия пост
# 44
Жози, а аз питам, кой нормален мъж ходи с джапанки, чехли, че дори и сандали, освен ако не е на море?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия