До Септември мъничко остана, на бебе ще се радва всяка мама!

  • 21 210
  • 725
# 690
Честита госпожица на мама Акспет!

Да е жива и здрава и само усмивки!
Виж целия пост
# 691
Честита бебка Андреа на мама AKSPET! Да ви е жива, здрава и много да слушка мама и тати

Бебчо фб- Добре сте дошли! Hug
Виж целия пост
# 692
Здравейте момичета,

Известно време имах много ангажименти и никакъв вариант за влизане в нета.
Вие тобкова много сте напреднали, че изобщо не мога да ви изчета, но и това ще стане като започна след малко.
Първо честито на новите мами, дано бебчета са ви живи и здрави и много щастливи.
Имам проблем с количката и бих искала да се посъветвам с вас.
Търся си удобна стабилна количка, която да става и за зимата и за малко по-голямо бебе, т.е. не само за новородено, да е с голям кош, 4 гуми, бебето да може да гледа към мен и да е с цяла дръжка. Цената да е до около 1300,00 лв.
Трябва много бързо да взема някакво решение, затова ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
Благодаря и предварително. 

Виж целия пост
# 693
Мамите които родиха до сега - всички секцио ли бяха? Имаше ли нормално раждане?

desunique и мама на Део родиха нормално.
Виж целия пост
# 694
А... не знам ти какво дебнеш, ама ние тебе ще те дебнем... след днешните проникновения и предсказания...  Laughing


 smile3534 smile3534 smile3534 smile3532

да видим татко ни дали ще се окаже прав - за сега индикация няма,ако изключим изключителна активност от нейна страна -  от сутринта не се е спряла  newsm78

Мамите които родиха до сега - всички секцио ли бяха? Имаше ли нормално раждане?

desunique и мама на Део родиха нормално.

имам съмнение,че и Akspet е родила нормално
Виж целия пост
# 695
Честито на мама Аксепт-да е жива и здрава малката,ейй само момиченца бре  bouquet
Виж целия пост
# 696
Търся си удобна стабилна количка, която да става и за зимата и за малко по-голямо бебе, т.е. не само за новородено, да е с голям кош, 4 гуми, бебето да може да гледа към мен и да е с цяла дръжка. Цената да е до около 1300,00 лв.
Трябва много бързо да взема някакво решение, затова ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
Благодаря и предварително. 

Аз бих ти препоръчала Chicco Enjoy. Изпробвана е и е много хубава. Лека, лесно маневрена, стабилна. Има летен и зимен кош, както и кошница за кола. Цената и е 900лв.
Виж целия пост
# 697
да видим татко ни дали ще се окаже прав - за сега индикация няма,ако изключим изключителна активност от нейна страна -  от сутринта не се е спряла  newsm78

имам съмнение,че и Akspet е родила нормално
[/quote]

Аз мисля, че няма да си днеска.   newsm53
Може би другата седмица ?!  newsm12

Акспет нямаше ли да ражда секцио заради гестационния диабет или друга беше причината?  newsm78
Виж целия пост
# 698
Gergan_ka

http://www.bebe-best.com/bebe-confort-3-1-streety-pack-colorlab-astral-2010.html
http://www.bebe-best.com/bebe-confort-loola-up-vegetal-blue-367-2010.html
http://www.bebe-best.com/cosatto-cabi-2-1-free-as-a-bird.html
http://www.bebe-best.com/i-coo-pacific-caviar-2010.html
http://www.bebe-best.com/strollers_kolichki-mutsy-products_id-18343.html
http://www.bebe-best.com/strollers_koli4ki-brevi-products_id-11214.html
http://www.bebe-best.com/x-lander-xq-brick-2009.html
Виж целия пост
# 699
А, тъкмо и аз да препоръчам Стрийти на Бебеконфорт и Е.L. ме е изпреварила. За мен това е количката.
Виж целия пост
# 700
А, тъкмо и аз да препоръчам Стрийти на Бебеконфорт и Е.L. ме е изпреварила. За мен това е количката.
Peace уникална е!
Виж целия пост
# 701
Аз бих ти препоръчала Mutsy, ако свеки ни спонсорира - ще вземем такава. А също и Quinny са доста добри - по-конскретно Бъз-а и другите,които много м идопадат е Мурата на Макси Кози.
Виж целия пост
# 702

Бутах наскоро това I'Coo - доста удобно и леко  Peace
Виж целия пост
# 703
На стрийтито не са ли му малки гумите? И стабилно и маневрено ли е така?
Виж целия пост
# 704
Търся си удобна стабилна количка, която да става и за зимата и за малко по-голямо бебе, т.е. не само за новородено, да е с голям кош, 4 гуми, бебето да може да гледа към мен и да е с цяла дръжка. Цената да е до около 1300,00 лв.
Трябва много бързо да взема някакво решение, затова ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
Благодаря и предварително.  

Е, ти количка да искаш - то на това описание отговарят 99% от количките( на мен с това описание ми отне 7-8 месеца да си я избера  Joy)  Wink ,а и сумата ти е добра.

Аз разбира се ще подкрепя моя си избор ,защото ЗА МЕН е най-добрия ( ако изключим цветово) . просто всички други ,които са ти дадени нямат напълно легнало положение ,а за МЕН то е много важно,защото ние ще махнем зимния ( или коша за новородено) горе-долу пролетта,т.е. когато децата са на около 6 -7 месеца и не мисля,че е добре да му постоянно в напрежение гръбчето - МОЕ мнение . още повече,че това са толкова масови колички и на мен не ми харесва това. в общи линии има една мода сега и всички  само това купуват . Та моя избор е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 8a494a11928f54406 това . изключително здрава, подвижна ,маневрена , и мнооого широка - и летния и зимния вариант , може би на някои ще им е тежичка,но на мен ми е добре,защото ми е много по-стабилна така,другите са ми някак си "слаби".

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия