LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 375
Аз си чакам,пък дано тея франсета се сбъркат и пуснат нещо  newsm17
Виж целия пост
# 376
Аз си чакам,пък дано тея франсета се сбъркат и пуснат нещо  newsm17
И аз чакам, Поли! Praynig
Виж целия пост
# 377
Спомням си една сряда пуснаха чак в 16.00 часа.Дано днес да не е така.
Виж целия пост
# 378
Да споделя Naughty
нощес бебо ме буди 100тици пъти  #Crazy и пуснах една поръчка......ама вие май всички спяхте Laughing
За да има повече неща 6 артикула пуснах по два пъти и какво мислите!? от всички повтарящи се е отказано по 1 и едно е фактурирано #Cussing out
Така, че мисля, че това вече е тактика  не може от всички да е останало само по 1 бройче - нееееееееееее!
Виж целия пост
# 379
Междрувременно докато си чакаме, аз да попитам някакви отзиви за тези: http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-forme-sarouel-femme.asp … e=3&pos=3_n_n - и някой може ли да ми даде мерки на 34 или 36номер?   bouquet
Виж целия пост
# 380
Кашмирче, виж в статуса на ПП кога се пада да ти разблокират парите, нищо не трябва да правиш, поръчка няма да видиш, но ще ти върнат парите по картата. Имах същото писъмче миналата седмица и като изтече преиода, парите се възстановеха в наличността на сметката Wink
Днес пък в другата карта са ми върнали още парички, аз доволна и щастлива, ама знам ли точно от кое - не  Mr. Green Знам само, че имам поръчки, в които има откази и вероятно са от там, но като идват - не питам, ако ми вземат тогава почвам да се интересувам повече  Joy


.......

Знаех си, че ще се отзовеш!   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ти много, значи ще чакам да си ми върнат парите. След малко ще дам отзиви за 4 дошли поръчки.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 381
Зорничка, познато ми е това! Имаше ли нещо интересно?
Виж целия пост
# 382
Междрувременно докато си чакаме, аз да попитам някакви отзиви за тези: http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-forme-sarouel-femme.asp … e=3&pos=3_n_n - и някой може ли да ми даде мерки на 34 или 36номер?   bouquet


Хубава изработка са, удобни. НО! имай предвид, че м/у 34 и 36 разликата е огромна. Мацката, за която ги взех е към 165 см и към 47кг и 34 са ѝ идеални, а 36 са ѝ мноооого големи Peace .
Виж целия пост
# 383
Мерси, Поли!  bouquet  bouquet  bouquet Значи с моите 158см,45кг - 34 номер  Laughing А да попитам тъй като от Каки цвят няма 34-има ли възможност да се появи понататък да знам дали да чакам или директно черен да поръчвам.......
Виж целия пост
# 384
Момичета, какви бяха отзивите за тази рокля:

http://www.laredoute.fr/vente-robe-100pourcent-polyester.aspx?pr … =1&pos=69_n_n

спомням си ,че е коментирана обаче в коя от всички темиии Rolling Eyes

Да си побутна въпросчето Embarassed
Виж целия пост
# 385
Ами как да я опиша.  newsm78 Не е лоша, леко странна кройка, по-тясна в ханша и по-широка в бюста. С колан става. Тези пари са и много.  Peace
Та за поръчките:
- пижамка синя 4306180, с тениска и дълъг панталон. Отговаря си, става.
- това пуловерче http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-manches-courtes-djellaba- … e=2&pos=2_n_n - тъничко, по-скоро лятно, доста дълбоко деколте, трябва да се носи с блуза, иначе много ми харесва (взех го за 2.88е  Laughing)
- едно потниче на KANABEACH 5434807, което мислех че е пижамка с панталонки, ама било само птничето с някво глупаво торбе, от което можеха да ми ушият панталониките пък.  Crossing Arms Иначе е супер.
- тези бермуди http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-retroussable.aspx?producti … =1&pos=12_n_n - очаквах повече. Не ми допадат много като модел. И са ми леко широки, но  май аз съм отслабнала, че се  побирам вече в  36 номер.  Flutter
- две клинчета 5625378, черни, за около 3 евро ги взех. Хубави са, но са ми леко големи.
- едно рокле 4034556, за 1 евро, става за вкъщи и за плаж.
- потничето от "75 евро" в бяло
- аха,  "старомодните" дънки в бяло- супер са! Милото каза, че са най-хубави от всичко.  Sunglasses Много добре ми стоят, обяче не ги намирам за уголемени, можех да се пъхна в 36, но и 38 са ми ОК.  Heart Eyes
- маратонките Пума мъжките, от които имаше само дамски номера.  Mr. Green Взех си 39 номер(нося 38) и ми заспаха. Мноого са хубави. 9689850
- едно блузле за 1 евро 6666000, черно, по-дългичко, много сладко.
Виж целия пост
# 386
Зорничка, познато ми е това! Имаше ли нещо интересно?
една бяла ризка от 2Е дебнех №40 - една ми е фактурирана, кутии имаше от 1Е- не съм много наясно за какво са, но пуснах hahaha сако мъжко от 1Е и дамско пак от толкова и един лилав пуловер.....чаршафи и др.подобни не видях, но и седнах късно на компа - може би след 3.30 часа
суитчера на льо кок от 10Е
Виж целия пост
# 387
Мерси, Поли!  bouquet  bouquet  bouquet Значи с моите 158см,45кг - 34 номер  Laughing А да попитам тъй като от Каки цвят няма 34-има ли възможност да се появи понататък да знам дали да чакам или директно черен да поръчвам.......

Със сигурност си поръчай 34, даже и те ще са ти леко широчки. Каки имаше до преди няколко дни, но докато се наканя и свършиха.
Виж целия пост
# 388
Ами как да я опиша.  newsm78 Не е лоша, леко странна кройка, по-тясна в ханша и по-широка в бюста. С колан става. Тези пари са и много.  Peace

Мерси много  bouquet
Виж целия пост
# 389
Зорничка, благодаря!
А за роклята - аз много и се чудих, тя беше около 10 лв. , но докато се реша и вече я няма. Сега ми се вижда скъпа, като знам , че можех да я купя за по-малко!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия