LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 480
Здравейте,дами!
извинявам се предварително,ако е коментирано,надявам се да ми отговорите без да се сърдите  Grinning

аз съм в Португалия,тук си имаме редут,и във френския не ме допускат да пазаря с тукашния адрес  #Cussing out
което е много зле за мен,че са по-ниски цените #2gunfire

но,ако примерно дам бг адрес за регистрация,дали ще мога да пробутам тукашния си адрес за получаване на поръчката 
т.е ,дали има алтернативен адрес за получаване на поръчката newsm78
Виж целия пост
# 481
Здравейте на всички. Отдавана не съм писала, но понеже още ми няма две от пратките едната от 30.06, а другата от 13.07 има ли други липсващи от 30, че още малко и ше станат 2 месеца и почвам да се отчайвам.  Tired
Виж целия пост
# 482
Да се похваля с поръчка от 06.08. Получих тази плажна рокля цък ---> - 2 броя (за мен и приятелка) на обща стойност 10.78Е  Twisted Evil с кода 51179 – 20/29 + подарък сак Софи с жирафчето  Twisted Evil

Наистина става само за плажна, а си мислех, че ще може да се носи и иначе, но пък са суперски  Peace
Виж целия пост
# 483
На кой мейл изпращате попълнената форма за изгубена поръчка?
На  service_client@web.redoute.fr  ли?
И трябва ли да получа някакъв отговор?
Благодаря.
Виж целия пост
# 484
Някой да иска перденца на ресни  Party
http://www.laredoute.fr/vente-rideau-de-fils.aspx?productid=3241 … minipdp=undefined
Виж целия пост
# 485
Имам проблем и се надявам да помогнете, тоест сигурна съм, че ще помогнете Rolling Eyes

От мейла си пратих покани на 5 други фиктивни мои мейли и се регистрирам от линка, който получавам от Ла Редут. Обаче в сайта ме записва директно с последния ми акаунт, който съм отворила. Не знам дали ме разбрахте.

Затварям сайта, нямам отворен прозорец с Ла редут и пак автоматично ме познава и не мога да мина за нов клиент. Къде греша newsm78
Виж целия пост
# 486
За къси прозорци Mr. Green

но,ако примерно дам бг адрес за регистрация,дали ще мога да пробутам тукашния си адрес за получаване на поръчката 
т.е ,дали има алтернативен адрес за получаване на поръчката newsm78
Има опция адреса на доставка да е различен от адреса на регистрация, вероятно би трябвало да стане Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Имам проблем и се надявам да помогнете, тоест сигурна съм, че ще помогнете Rolling Eyes

От мейла си пратих покани на 5 други фиктивни мои мейли и се регистрирам от линка, който получавам от Ла Редут. Обаче в сайта ме записва директно с последния ми акаунт, който съм отворила. Не знам дали ме разбрахте.

Затварям сайта, нямам отворен прозорец с Ла редут и пак автоматично ме познава и не мога да мина за нов клиент. Къде греша newsm78


Трябва да излезнеш от този акаунт, а не просто да затвориш прозореца... от Me déconnecter или като кликнеш в/у името си Whistling
Виж целия пост
# 488
Миньон, отвори пълното описание  на продуктте, и доколкото ми е известно ако има обозначение камионче, няма как да ти ги доставят до БГ.

Мда, това е дискриминация.  Sad Погледнах в кошницата и там пишеше, че този продукт не се доставя в чужбина и в ДОМ-ТОМ. Важи за всичко обемисто. А за Франция даже са пуснали код за безплатна доставка... Тъкмо си бях начертала детската. Язък!
Виж целия пост
# 489
Имам проблем и се надявам да помогнете, тоест сигурна съм, че ще помогнете Rolling Eyes

От мейла си пратих покани на 5 други фиктивни мои мейли и се регистрирам от линка, който получавам от Ла Редут. Обаче в сайта ме записва директно с последния ми акаунт, който съм отворила. Не знам дали ме разбрахте.

Затварям сайта, нямам отворен прозорец с Ла редут и пак автоматично ме познава и не мога да мина за нов клиент. Къде греша newsm78


Трябва да излезнеш от този акаунт, а не просто да затвориш прозореца... от Me déconnecter или като кликнеш в/у името си Whistling

Аз пробвах с кликване жърху името, но не ставаше-пак си ме помнеше. Само с Me déconnecter се получава.

Много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 490
Здравейте,дами!
извинявам се предварително,ако е коментирано,надявам се да ми отговорите без да се сърдите  Grinning

аз съм в Португалия,тук си имаме редут,и във френския не ме допускат да пазаря с тукашния адрес  #Cussing out
което е много зле за мен,че са по-ниски цените #2gunfire

но,ако примерно дам бг адрес за регистрация,дали ще мога да пробутам тукашния си адрес за получаване на поръчката 
т.е ,дали има алтернативен адрес за получаване на поръчката newsm78
Няма да стане. Има опция за алтернативен адрес но Португалия не е сред страните до които изпращат от Франция...
Опитвали сме за Испания...не става. Поръчвахме от испанския сайт - грозна картина, пакета не пристигна, комуникация нулева, месеци наред връщаха парите.
Виж целия пост
# 491
Извинявайте за спама, но не можах да се ориентирам.
Къде в новия интерфейс се показва кода на вече направена поръчка  newsm78 ?
Пуснах поръчка с тренч и не запомних кой код и сега не знам какъв размер е тренча.
Виж целия пост
# 492


http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-bebe-fille-%28lot-de-2%29. … plp&pos=3_n_n

Някой поръчвал ли е тези блузки ? Ларедутци ще ме побъркат - понеже поръчах доста неща 102см. за 90-сантиметровата си дъщеря и са и тамън реших да поръчвам вече 114см. и о, изненада - те пък си отговаряха и са и до коленете  #Crazy
Виж целия пост
# 493


http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-bebe-fille-%28lot-de-2%29. … plp&pos=3_n_n

Някой поръчвал ли е тези блузки ? Ларедутци ще ме побъркат - понеже поръчах доста неща 102см. за 90-сантиметровата си дъщеря и са и тамън реших да поръчвам вече 114см. и о, изненада - те пък си отговаряха и са и до коленете  #Crazy

Аз ги поръчах за 1 приятелка. Размер 86 см за дете на 1г и малко и да ти кажа си отговарят според мен.Но си зависи дали обичаш дрехи с аванс. моят син е 103-104 см и м взимам 114 и са с перспектива за още носене. За вас мисля, че 114 е доста голямо, дори и за момиче.
Виж целия пост
# 494
Здравейте,дами!
извинявам се предварително,ако е коментирано,надявам се да ми отговорите без да се сърдите  Grinning

аз съм в Португалия,тук си имаме редут,и във френския не ме допускат да пазаря с тукашния адрес  #Cussing out
което е много зле за мен,че са по-ниски цените #2gunfire

но,ако примерно дам бг адрес за регистрация,дали ще мога да пробутам тукашния си адрес за получаване на поръчката 
т.е ,дали има алтернативен адрес за получаване на поръчката newsm78
Няма да стане. Има опция за алтернативен адрес но Португалия не е сред страните до които изпращат от Франция...
Опитвали сме за Испания...не става. Поръчвахме от испанския сайт - грозна картина, пакета не пристигна, комуникация нулева, месеци наред връщаха парите.

при мен не е така-искам да кажа,че си поръчвам редовно,без пропуск ми пращат всичко в срок,без проблеми за връщане на пари-веднъж ми се е случвало
но..майка ми иска да пазари на децата,а да праща после с бг пощи излиза златнооо  ooooh!-затова й се искаше да поръчва,и да се доставя до мен директно  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия