LaRedoute.fr - 169 - Всичко за поръчката - 16.08 - 23.08

  • 39 998
  • 1 073
# 555
Съгласявам се с вас и спирам вече с наглите поръчки   bouquet  само две са  Embarassed
Виж целия пост
# 556
Добър ден. Имам следното запитване - регистрирвам се в Ла Редут - всичко е 6. Но при опит да се регистрирам в Пей Пал ми изписва нещо от сорта, че тази карта вече е употребявана, номерът й е писан вече и не може една карта да се регистрира два пъти  #Crazy Не знам защо се получава така, но тази карта е абсолютно нова - извадих си я специално за поръчки по интернет, за да не си смесвам парите от другите карти - предназначила съм я за Ла Редут и в момента, в който реших да я "изпробвам" и ми дава тази грешка - стотици пъти пробвах отново и отново, минавам стъпката с регистрацията на име и адрес в Пей Пал и стигам до там където трябва да въведа 16 цифрения код и не и не, не иска и това е. Изписва ми също да се обърна към банката да питам за проблеми за картата ит.н........Добре! Отидох до банката и попитах-от там ми казаха,че няма никакви проблеми за картата и че по сметката й в момента имам 1,5Е блокирани, при което аз  #Crazy #Crazy #Crazy - как така първо не иска да ме регистрира - после имам блокирани пари  newsm78 ??? Попитах в банката дали мога примерно да блокирам тази карта и да си издам нова, аз като не мога да се регистрирам в ПП - че за какво ми е тази карта тогава?! Обесниха ми, че в момента имало много поръчкии, на картата й нямало нищо и не можели да я закрият просто така  #2gunfire ......Прибрах се аз удома, пробвах да се регистрам отново - но не - същият проблем. Преди няколко дена отидох до банката и видях,че въпросните пари са отблокирани и това е.
........Та какъв е този проблем? Случвал ли му се е на някого - и какво да правя??? Май да настоявам за нова карта  Crazy
Да не би да си регнала два различни мейла за 1 карта?
Аз така бях направила... Embarassed

Банката няма как да ти помогне,единствения вариант е да пишеш на ПП във формата Contact Us!
Пиши им,много са разбрани и компетентни,ако не стане по мейл,ще ти се обадят по телефона.
Сигурна съм,че не е сериозен проблем.Успех.

Виж целия пост
# 557
pepssi........ Не знам как е при теб, но при мен за регистрация в ПП ми иска този код - ето снимка http://prikachi.com/images/414/2436414L.jpg
Ами при мен е друго.като дам отметка пей пал и направо ми дава поле за да се логна там и да плащам.Не виждам защо ще трябва да попълваш номера на картата си като ще плащаш с пей пал  Rolling Eyes
Аз пък имам друг проблем.При мен в единия от акаунтите,който направих преди около месец не ми позволява въобще да плащам с карта-само пей пал.Затова ако някой знае как мога да разреша този проблем,нека пише  Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Пак моля ако някой може да ми обясни на лични как се процедира в следния случай и какво да им пиша на франсетат:
Имам отказана поръчка с писмо по пощата, за която много отдавна са си изтеглили парите и аз съм ги внесла по кредитната карта. (поръчка от 08.07). Нищо не ми пишат за ваучер, а да им се обадя по телефона. Ако някой може да ми каже какво да им напиша да искам да ми пратят ваучер, тъй като парите не могат да ги върнат в картата Tired.
Благодаря предварително! Hug
ronisum,пиши им във формата за проблеми с поръчката,с дата и номер на самата отказана поръчка.
Пиши им,че те са ти отказали поръчката,а парите са изтеглили и си искаш ваучера по мейла,за да го използваш веднага.
Спретни текста и го постни тук,ще помагаме с превода.  Hug
Виж целия пост
# 559
pepssi........ Не знам как е при теб, но при мен за регистрация в ПП ми иска този код - ето снимка http://prikachi.com/images/414/2436414L.jpg
Ами при мен е друго.като дам отметка пей пал и направо ми дава поле за да се логна там и да плащам.Не виждам защо ще трябва да попълваш номера на картата си като ще плащаш с пей пал  Rolling Eyes
Аз пък имам друг проблем.При мен в единия от акаунтите,който направих преди около месец не ми позволява въобще да плащам с карта-само пей пал.Затова ако някой знае как мога да разреша този проблем,нека пише  Simple Smile

Доколкото помня беше казала преди, че се регнала и после си изтрила акаунта като си видяла че не става... да обаче ПП помни това че вече си била регната ... затова както е казала Ева, пиши им на Contact us Обясни им, че си си изтрила акаунта, после си се регнала на ново и те ще ти отблокират картата ... при мен беше станало същото .. Реших че нещо съм объркала в регистрацията и изтрих акаунта, после когато исках да направя на ново - не ми даваше да въведа картата отново. Пиши им Simple Smile Разбрани са , до 1-2 дни ще се реши проблема Simple Smile
Виж целия пост
# 560
На мен пък не ми е гузно вече да пускам поръчки под 10 евро.  Crossing Arms След като на два пъти ми отказват поръчки паднали под 10 евро по тяхна вина. Едната беше първоначлно за 32 ерво, а другата за 26. Бяха си редовни неща от сайта, не плод на среднощно дебнене или вкарани по референтен номер. При едната поръчка съм ползвала код, който ми е пратен лично. След като платих нещата си бяха налични в сайта поне още седмица. Уведомителното писмо за отказ получих след почти месец.  И те не са върха на коректността като си спомня как ме въртяха за един ваучер два месеца. За моя най-голяма изненада получих 4 поръчки от това намаление под 10 евро. Пуснах ги с чистото съзнание, че мога да прежаля нещата, ако не дойдат, но не желая да "допълвам" с боклуци за 5-6 евро и да се чудя къде да ги завра. А и те не са се минали, защото и през картата, и през пейпал са си изтеглили парите. А доставката си я плащаме с 10%-те процента такса обработка.
Виж целия пост
# 561
Ок, отивам да им пиша и дано скоро се похваля с отблокирана карта - Ева, Славчето, pepssi.....   bouquet

И един малко тъп въпрос - нали на английски да им пиша, не на български Embarassed
Виж целия пост
# 562
От всичко прочетено до момента, съм с впечатлението, че поръчки, които са били пуснати с неща на стойност над 10 Е, част от които са били отказани впоследствие и стойността им е паднала под 10 Е, си пристигат, независимо дали са платени с ПП или не (но във втория случай вероятността да се сдобиете с ДН е 99%). Ако обаче поръчката е пусната с първоначална стойност под 10 Е, пак независимо дали е платена с ПП или не, вероятността да я откажат е много голяма. Отвреме на време има такива поръчки, които пристигат, но те са по-скоро изключение.

Да не говорим, че е нагло да поръчвате нещо за 1-2 Е, да си слагате БД и подарък.  Naughty Реално не могат дори пощенските да си покрият. ooooh!

Благодаря за епитетите  Peace


За пръв път пускам умишлено поръчки за 2 евро с код БД и подарък-така да се каже пробно. След като е позволено от самите ларедутци не виждам нищо странно-ако не им е изгодно няма да е позволено. И не ми е ясно какво ги мислите толкова тези французи-наясно са, че нещата са им от Бангладеш и Китай в 99% от случаите си струват точно 1 или 2 евро. Ако ми дойдат поръчките ОК ако не - здраве да е.

Ако искам нещата да са ми скъпи, с доставка, която може да се проследява онлайн и т.н. просто мяма да си поръчвам от Ла Редут.

А да се чувствам виновна, за поръчките си или да се извинявам- ей тука вече не знам дали да се смея или... Rolling Eyes не виждам за какво. Това не значи, че смятам да злоупотребявам-2 поръчки ми стигат, още повече от акаунти с поръчки за по 100евро  Grinning

Стига толкова пледоарии-приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 563
politu9, да пишеш им на английски Simple Smile
Виж целия пост
# 564
Dear Polina Todorova,

Thanks for contacting PayPal! We want to answer your questions, but you
emailed us from an unconfirmed email address. Please disregard any
email receipt you may have received as we will not be contacting you
back via this email address.

For security reasons, we can only provide account assistance when your
message is sent from an email address that is confirmed on your PayPal
account.

Confirming your email address is simple. When you register a new email
address, we send an email to that address so you can confirm it. Here’s
how to confirm your email address:

1. Click “Click here to confirm your additional email address” in
the email we sent.
2. Enter your password in the box and click “Confirm.”

If the link doesn’t appear in the email, you can confirm your email
address from your PayPal account. Here’s how:

1. Go to the PayPal website and log in to your account.
2. Click “Confirm email address” in Account Overview.
3. Click “Click here if the button does not appear in the email.”
4. Check your email inbox.
5. Copy the confirmation number in the email.
6. Paste the confirmation number in the box provided.
7. Click “Confirm.”

Сега пък ме карат да си потвърдя имейла като си влезя в акаунта - ама как като не иска да ме пусне да влезя там - нали уж съм го изтрила - при Contact US ми изписа, че ако нямам акаунт може да им задам въпрос - написах си имейла и името и сега пак искат имейл??? Някой да ми обесни....... моля!
Виж целия пост
# 565

За пръв път пускам умишлено поръчки за 2 евро с код БД и подарък-така да се каже пробно. След като е позволено от самите ларедутци не виждам нищо странно-ако не им е изгодно няма да е позволено. И не ми е ясно какво ги мислите толкова тези французи-наясно са, че нещата са им от Бангладеш и Китай в 99% от случаите си струват точно 1 или 2 евро. Ако ми дойдат поръчките ОК ако не - здраве да е.

Ако искам нещата да са ми скъпи, с доставка, която може да се проследява онлайн и т.н. просто мяма да си поръчвам от Ла Редут.

А да се чувствам виновна, за поръчките си или да се извинявам- ей тука вече не знам дали да се смея или... Rolling Eyes не виждам за какво. Това не значи, че смятам да злоупотребявам-2 поръчки ми стигат, още повече от акаунти с поръчки за по 100евро  Grinning

Стига толкова пледоарии-приятен ден на всички   bouquet
Joy Пледоарии значи.
А ние с акаунти за хиляди евро(натрупани с годините естествено) направо да си поръчвам само подаръците и БД,а!?  Mr. Green

И само ще кажа,че не е позволено от ЛР,а просто случайност...да получаваме такива поръчки.
Сигурна съм,че след толкова "възползвали се",като теб и iveto_11  и сие ,ще коригират нещата в скоро време.  Laughing
Виж целия пост
# 566
Дали влизам в правилната тема Rolling Eyes Имам дежавю с темата за Пейпал в същия подфорум, където си мисля че ще е по-удачно да се размишлява и пита за проблеми Whistling
Виж целия пост
# 567
Пак моля ако някой може да ми обясни на лични как се процедира в следния случай и какво да им пиша на франсетат:
Имам отказана поръчка с писмо по пощата, за която много отдавна са си изтеглили парите и аз съм ги внесла по кредитната карта. (поръчка от 08.07). Нищо не ми пишат за ваучер, а да им се обадя по телефона. Ако някой може да ми каже какво да им напиша да искам да ми пратят ваучер, тъй като парите не могат да ги върнат в картата Tired.
Благодаря предварително! Hug
ronisum,пиши им във формата за проблеми с поръчката,с дата и номер на самата отказана поръчка.
Пиши им,че те са ти отказали поръчката,а парите са изтеглили и си искаш ваучера по мейла,за да го използваш веднага.
Спретни текста и го постни тук,ще помагаме с превода.  Hug
Добре де,мен също ме въртят с 2 чека цяло лято.Дори са имс е обаждали от Франция мои приятели и те им обясниха,че не могат да ми пратят ваучери на мейла-трябвало чекове,ама тия яекове един път дойдоха и се върнаха заради непълен адрес,после са ги пратили пак на 27ми юли и сега ни вест,ни кост за тях...защо не искат да ми пратят ваучери на мен?
Виж целия пост
# 568
отзиви за това ?

Виж целия пост
# 569
merrlyn много от нещата в моловете също са от Китай и Бангладеш,но не струват 1 или 2 Е.След като не ти харесват стоките на ЛР се чудя защо все още пазаруваш от там.
Като чета и други мнения се чудя newsm78 дали няма да ни въведат мин.сума на поръчките от 15 или 20Е.
Явно колкото и да се обяснява ,че не трябва да има умишлени поръчки под 10 Е пословицата "Кучетата си лаят ,кервана си върви." е най-уместна.
Приятен и прохладен ден на всички !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия