КАРТИ ТАРО- 9

  • 47 155
  • 757
# 75
Въпросът ми беше "Какво ще стане  до края на м.септември" т.к. живея  с родителите на бившия ми мъж,и нещата не вървят добре изобщо и всеки ден мисля как да се махна от там,с децата без усложнения,но явно няма да стане,все още нямам работа и т.н.,нямам и човек до мен--- комбинацията беше със седем карти,като позиция 5.- Рицар на жезлите,6.-10 пентакли,7.- 6 пентакли.Така става ли ясно,за доста сложно създалата се ситуация...?  Cry
Виж целия пост
# 76
Въпросът ми беше "Какво ще стане  до края на м.септември" т.к. живея  с родителите на бившия ми мъж,и нещата не вървят добре изобщо и всеки ден мисля как да се махна от там,с децата без усложнения,но явно няма да стане,все още нямам работа и т.н.,нямам и човек до мен--- комбинацията беше със седем карти,като позиция 5.- Рицар на жезлите,6.-10 пентакли,7.- 6 пентакли.Така става ли ясно,за доста сложно създалата се ситуация...?  Cry

Ако правилмо съм разбрала тези карти са към другите? От някъде ще се появят пари ама бая зор ще видиш докато дойдат.....
Виж целия пост
# 77
Да, Поли правилно си разбрала тези карти са към другите,благодаря ти за насоките,това наистина ми помага да си изясня ситуацията...  bouquet
Виж целия пост
# 78
кралица чаши си ти роси.в  случая си жена ,майка,обичаща,действията са водени от чувствата,топлите,обичните.оставаме настрана проблемите,отговорността е важна.
 но не може да се избяга от едни постояни нападки върху теб.винаги има какво да те застигне и притесни,няма спокойстсвие.силите са на изчерпване,но пък и края на проблемът ще дойде.

като наложим и другите карти ще добавя:-''пътуване'',или поне едно начало на началото.ще има на какво да се осланяш и от какво да черпиш сили.
Виж целия пост
# 79
Благодаря ви момичета бяхте доста изчерпателни  bouquet нещата наистина стоят точно по този начин...
Виж целия пост
# 80
 newsm46
хайде до утре с чаша кафе тук Simple Smile
Виж целия пост
# 81
 Coffee Coffee kaffeetrmker_2 55
 

келтски с въпрос дали ще успея да направя нужните покупки относно средствата ми.
 не съм задала сигн.
1-проблемът,атмосферата
2-пресичащата,препядствията
3-целта,идеала,най-доброто което може да се постигне
4-основата,базата
5-зад него,отминалото
6-пред него-бъдещето
7-мястото на проблема
8-дом,опкръжение,позиция в живота
9-надежди
10-резултатът
 
искам да отбележа ,че винаги малко ме е затруднявало тълкуването на  втора позиция,като усещане.
 
Виж целия пост
# 82
Добро утро и от мен,Меги аз мисля че си много угрижена и потисната,притеснена,трябва да проявиш търпение и да не избързваш,ако не насилваш събитията и не действаш прибързано ще успееш,3 чаши аз я свързвам с доброто настроение,радост,сбирка с приятели,период на мир и спокойствие,но май си прекалино загрижена за бъдещето,трябва да проявиш смелост,не допускай съмнения и колебания и нагласата че ще се справиш ще те доведе до целта.
Моите дневни карти днес са:8 чаши,Рицар на мечовете,Обесеният.
Лек и успешен ден на всички Simple Smile!!! 
Виж целия пост
# 83
  bouquet
Виж целия пост
# 84
Здравейте, момичета =)) Занимавам се с Таро вече втора година сигурно, но през лятото малко го занемарих, така да се каже, понеже бях отдаден на други неща =DD Имам колодата на Уейт, Таро на Търсещия, Друиди и Уика и Златната Зора, но най-много обичам да работя с Уейт, другите са по-скоро за колекцията. В момента пречиствам Уейт и за това реших да си гледам с Другиди и Уика, които обаче не са пречистени. Както и да е. Питам за най-добрия ми приятел и мен, подредбата е следната:


(1)  - картата характеризира партньорa в момента- Господарят (Императорът)
(2) - питащият- Кралица Чаши
(3) - отношенията в момента- Принц Жезли
(4) - много близко бъдеще, показва също така проблемите или това, което пречи, или надеждите или това, което помага- Шестица Пентакли
(5) - ключов камък във връзката -  движещите сили, неща, които често партньорите дори не осъзнават. Ако тази карта е силно положителна, независимо от възможни трудности или негативни влияния в момента, има смисъл да се работи за укрепването и развитието на връзката, ако е силно негативна, а останалите карти са позитивни - отношенията вероятно се поддържат изкуствено.- Тройка Мечове
(6) - вероятно развитие в близките 1-2 месеца- Сила
(7) - вероятно развитие в следващите 3-4 месеца- Прераждане (Страшният Съд)
Виж целия пост
# 85
Здравейте, момичета =)) Занимавам се с Таро вече втора година сигурно, но през лятото малко го занемарих, така да се каже, понеже бях отдаден на други неща =DD Имам колодата на Уейт, Таро на Търсещия, Друиди и Уика и Златната Зора, но най-много обичам да работя с Уейт, другите са по-скоро за колекцията. В момента пречиствам Уейт и за това реших да си гледам с Другиди и Уика, които обаче не са пречистени. Както и да е. Питам за най-добрия ми приятел и мен, подредбата е следната:


(1)  - картата характеризира партньорa в момента- Господарят (Императорът)
(2) - питащият- Кралица Чаши
(3) - отношенията в момента- Принц Жезли
(4) - много близко бъдеще, показва също така проблемите или това, което пречи, или надеждите или това, което помага- Шестица Пентакли
(5) - ключов камък във връзката -  движещите сили, неща, които често партньорите дори не осъзнават. Ако тази карта е силно положителна, независимо от възможни трудности или негативни влияния в момента, има смисъл да се работи за укрепването и развитието на връзката, ако е силно негативна, а останалите карти са позитивни - отношенията вероятно се поддържат изкуствено.- Тройка Мечове
(6) - вероятно развитие в близките 1-2 месеца- Сила
(7) - вероятно развитие в следващите 3-4 месеца- Прераждане (Страшният Съд)


Я, вече си имаме и момче в групата Simple Smile Ще трябва вече да внимавам с поздравите Wink
Виж целия пост
# 86
привет и от мен rupert fan.
 хубави карти имаш.
 според мен картите показват -сблъсък на възгледи.трябва нещата да се уталожат,снишът,балансират-то това  ще се усети в близко време,търпимост.
после на всеки според заслугите.за хубаво или за лошо ще има промяна.
  ти как усещаш картите,каква е самата действителност.
Цитат
Ще трябва вече да внимавам с поздравите
-болшинството печели
Виж целия пост
# 87
МЕГИ, картите ги чувствам като цяло добре, но ме притесняват Принцът и Тройката Мечове. Иначе действителността е абсолютно безпроблемна. Може би се дължи на това, че картите не са пречиствани.
Виж целия пост
# 88
ами той принц жезъл е движението,старанието,промяната.
за мен по картите връзката е достигнал момента когато сме привикнали,навика.затова принцът тръгва,но тези три меча за мен са гадна карта,от личен опит.но тук е ставало дума и че показва и трети човек.
 може той да пречи,може да помага Thinking Thinking
Виж целия пост
# 89
вятър кутията е пълна Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия