Празник-делник или не,(есеннатa) разходка от Едирне до Диярбакър нac зове-TR 34

  • 37 691
  • 748
# 90
Eтo:

http://www.flybulgaria.bg/bg/резервация-онлайн.html

Ехооо! Къде сте бе? Shocked

Анджи,  Hug , как сте?
Виж целия пост
# 91
ВЛЕЗ  http://www.turkishairlines.com/tr-TR/index.aspx  u на английски си избери дестинацията!
Виж целия пост
# 92
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 93
Хей девойки  Hug   все забравям да питам, а някой пътувал ли е с влак до Истанбул? Любопитно ми е как е...    Thinking
Виж целия пост
# 94
Az съвсем накратко да докладвам,че моето голямо момче е в болница след мозъчно сътресение и затова спорадично се появявам. Вече е добре, благодаря, Мистик! Брат му е при него днес следобед, а аз съм яхнала метлата, т.е. прахометлата и върша 1000 неща наведнъж.

Луизи, май никой от нас няма този оит. Дедо Хаджия искаше с влак да 'оди в Станбул, ама се помотва още... Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Анджи , голямо премеждие сте имали , но СЛАВА БОГУ  Praynig , минало е сравнително леко ... Дано не си се разтревожила много ... Да нацелуваш Ристю и да се оправя бързо ! ... А какво се случи (ако не е тайна) ?

Луизи , и аз обичам пътуването с влак и по едно време упорито търсех информация за пътуване с влак до Истанбул . Оказа се , че нещата са обвити в голяма тайнственост ( поне информацията в нета ) , но едно ми стана ясно - цената е в пъти по-висока , в сравнение с пътуването с автобус .
Виж целия пост
# 96
Анж,
Снощи като те прочетоФ у фейсО и докато заспах правих това което обещах. Радвам се, че дИтетУ е добре newsm10
И да ФнимаФа, щото ми сЪ изприщИ устЪтЪ да сЪ молА и ми изтръпнаха палчетата rotfImao да ги стискам Joy
Виж целия пост
# 97
Доктор Лора  Hug, падна с колелото. Когато го попитали как стана, отговорил :"Не знам!" Заради това "не знам" в момента е в болница и под надблюдение. Но вече е почти себе си, само дето страда,че не може да чете и да гледа телевизия.
А аз използвам,че ми ги няма мъжете в къщи и им пренаредих стаята  smile3508 Flushed
Виж целия пост
# 98
Анджи, много съжалявам да чуя, че сте имали такова преживяване. Но се радвам, че е бил малкия дявол... Бързо възстановяване на момчето ти...
Виж целия пост
# 99
Доктор Лора  Hug, падна с колелото. Когато го попитали как стана, отговорил :"Не знам!" Заради това "не знам" в момента е в болница и под надблюдение.
Кой знае къде се е бил зазяпал  Grinning ... То ... при момчетиите на тази възраст , тоя критерий трябва да се взема 5 за 4 , че май , все имат ретроградна амнезия ... еле като гледам моя , в къщи  Mr. Green ... Нищо де ... Малко откъсване от телевизора не вреди ...
Кажи на Герасимчо да чете на батко си - така ще имаш 2 в 1  Grinning
Виж целия пост
# 100

След това падане обаче имаме едни 10 минути без съзнание ,та...не е хептен само заради "не знам".
Малкото хитрува и не иска да чете на батко си. Каза,че можело срещу една голяма пица и една купа спагети  bowuu. Туй то. Малките са живи дяволи... Та майка му чете на Христо. Вчера нямах нищо друго, освен един вестник "Капитал" в чантата си, та четох анализите на американския пазар за фаст-фууд.  Mr. Green Като стигнахме обаче до индекса Дау  Джоунс , викнах "Да не си посмял да ме питаш какво е това! " и днес вече е "Монсиньор Кихот". А Геренце реди Лего с батко си, не е като да не ме отменя Simple Smile.
Виж целия пост
# 101
Значи , поизплашил ви е младежът ... Но , всичко е добре , когато завършва добре !  Grinning
А Геренцето знае как да се пазари за хонорара си  Mr. Green ... Можеш да не го мислиш ! Гладен няма да остане ! Grinning
Виж целия пост
# 102
Добър ден.
Извинете за притеснението,но се мъча да открия своя съученичка,която се е омъжила в Истанбул.
Дали някойще може да ми каже,има ли някакъв сайт за адресен или телефонен указател там.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 103
Андже, лоша работа! Добре, че вече сте на оправяне. Не се притеснявай повече - с мъжките явно е така.
Виж целия пост
# 104
Андже,позитивната енергия и палцестискането направиха своето.Хайде едно гечмиш олсун,и бедите да ви забравят и не ви спохождат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия