Но ще си в добри ръце, не се притеснявай! Леко раждане 
Чета ли чета, но не мога да открия отговор на повечето си въпроси.
Но ще си в добри ръце, не се притеснявай! Леко раждане 




Раждах естествено, индуцирано по мое желание (преносвах 8-ми ден), с упойка искана от мен, след като болките станаха нетърпими, с епизиотомия (бебето излезе с ръка на главата). Ако ги нямаше всичките тези усложнения при мен, Богословова нямаше да ми ги препоръча.
Предстои ми раждане във Вита през Юни
и така като съм ве4е доста объркана от толкова информациа в нета ,нека скоро раждалите мами да ми кажат какво точно да си носч за мен и бебето за престоч ми в болницата.
И успех на всички бадещи мами
Само да питам - нощница дават ли тяхна или да си купувам (че спя само с пижами
)? Мисля да взимам помпа за кърма след като родя и видя какво е положението, но тук четох, че са искали да имаш. 


Препоръчани теми