Не мога да се съглася, че бебетата стоят в коридора...Когато родих, както споменах по-горе, бях в стаята срещу бебетата, защото всичко беше пълно.... САМО когато ги къпеха в малката стая с кувьоза, тогава си ги прибутваха по 2-3 отпред, но да ги скупчат всичките там е близко до ума, че няма как да стане
Отгоре на всичко , не виждам какъв е проблема, че къпят бебетата в стаята с кувьоза...., че госпожата натърти на това. В другите болници дори няма отделна стая за къпане, ами са ги къпели в общата стая с 30 деца, барабар с 4-5 кувьоза...Ама там като намат достъп майките до бебетата постоянно и не виждат...п.с. Това е последното ми мнение в тази неприятна за мен дискусия. Ако някоя бъдеща майка иска да пита нещо, с радост бих отговорила (може и на лична)... Аз имам и друга работа в това хубаво време, освен да кисна тук и да плюя
Приятен ден на всички
Благодарна съм на д-р Богословова и целия екип, който през всичките дни се грижеше за мен и Вики. Ако решим да имаме второ, пак бих избрала ВИТА...
