
!


Аз , естествено си оглеждах бебето като ми го носеха... Да си призная и памперса му свалих един път да го видя голичко.... Когато се натъкнах на дупчицата под ръкавичката позеленях...Помолих акушерката, която беше на смяна (Ева) да ми обясни защо е бодено, да не би да му се слага антибиотик (тогава не бях видяла още, че има абокат по-нагоре)..... Тогава тя много подробно ми обясни, че информация за бебата се дава от педиатър, сутрин след визитация, но на моето бебе антибиотик не му се прави.... Обърна ми внимание, че абокатът, който е на свивката на ръката е сложемн още при раждането, тъй като първите изследвания на бебето се взимат след 5-6 часа и е хубаво да си имат венозен път, ако евентуално се наложи....А дупчицата под ръкавичката била, защото са му взимали кръв (той като аз съм RH (-) ) и за изследване на къъвна група на бебето се изисквала венозна кръв....Аз бях също в стаята срещу бебетата (беше единствената свободна стая, но слава Богу бях самичка и си избрах вътрешното легло)....Не мога да повярвам, че точно сутрин като са ги оправяли, са казали "тоя няма да го сменяме, защото си отива"..... Аз бях от по-ранобудните и почти всеки ден си превисявах на вратата да гледам .... Сутрин всяко бебе се сменяше, дори и на повечето бебета им сменяха дрешките, а на някои дори и чаршафчетата.... И когато видях, че на едно смениха чаршафите, а на моето не, аз ги попитах защо и те ми казаха, че чаршафите се сменяли следобяд, като ги къпели, а сутрин сменят само на тези бебета, които са ги изцапали (например въпросното беше новородено, което беше повърнало)...Предполагам "ТОЯ" е било употребено не за бебето ти, за чаршаф или нещо друго.... Аз съм свидетел, че към бебетата отношението е просто идеално и "ТОЯ" не виждам коя акушерка би употребила.... Една от нощите дори чувах как през нощта се радваха на бебетата, говореха им...ПО-нагоре момиче от форума написа, че е останала на горния етаж , т.е. би следвало те да се грижат за нейното обезболяване, преди да я свалятъ в родилно....Така си мисля...
Общо взето бих казала, че май ВИТА за момента е най-достъпната частна болница .... За най-малко пари в сравнение с другите частни болници, получаваш супер ниво на обслужване
Аз когато и да отидех на тонове, както и когато родих, всичко беше пълно...
Препоръчани теми