Как трябва да изглежда и да се държи една майка?

  • 24 173
  • 555
# 225
е, щом ще има сейр, тогава 'запис' от мен, за да гледам и да не пропусна нещо  Blush
иначе аз не ходя по градинки и за това няма как да пускам снимки  bowuu

пп Адри, виждат ти се гащите, от къде ги купи?  Blush
моля и за снимка отпред - лакът, гримът и прическата не се виждат добре  Peace

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Адри, щтЪ зЪмолЪ най-учтивУ да споделиш на ушенце от'де тез' неземни прашки, че имам подходящО дънкИ за тях.  Whistling
Виж целия пост
# 227

Някой е търсил в гугъл картинки със "sexy mom", a?
Виж целия пост
# 228

Някой е търсил в гугъл картинки със "sexy mom", a?

И явно не само аз щом си знаеш от гдье е  hahaha Цялото Гугле е с мои снимки пълно  Crazy
Гащиту няма да кажа от де съм го взела, че ще ми напълните пясъчника с конкуренция  Naughty
Виж целия пост
# 229
Тц.
Видях снимката, предположих думички за търсене, и взе че ми излезе втора.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 230
Вижте, не искам да съм груба, но само със снимки на физическото тяло няма да стане.
Трябва ни и снимка на аурата.
Или поне рентгенова снимка, доказваща наличието на мозък. Красив...майчински...

Тук сме сериозни жени, майки...да няма манипулации!!!
Виж целия пост
# 231


http://www.24chasa.bg/Images/Cache/Image_535928_6.jpg
Виж целия пост
# 232
Аз наблягам и на физическото и на духовното.
Клоне, вгледай се в очите ми! Там няма скрито покрито.
Виж целия пост
# 233
http://dariknews.bg/uploads/news_images/201003/photo_verybig_502990.jpg
http://static2.novatv.bg/files/news/thumb_357x268_8877.jpg
http://www.konkurent.bg/wm.php?path=2646/10-06-16-19-18-36-mayki … boyko-borisov.jpg
http://pirdop.bg/attachments/babinden2.jpg

Ето много и най-различни български майки.
Виж целия пост
# 234
На рентген мозък няма как да се види. Тука искаш в някаква клопка да ни вкараш, че да излезем празноглави на снимките  Crossing Arms Не те е срам!
Ама специално за нуждите на ДиС ще си запиша час за скенер. А утре след като се наснимам хубаво в тоалетните на мола ще скокна да се щракна и в библиотеката  Flutter
Виж целия пост
# 235
Това е измама. Къде са мърлите с прорасналите корени и равните обувки, дето не рачат да се направят красиви?
Виж целия пост
# 236
А утре след като се наснимам хубаво в тоалетните на мола ще скокна да се щракна и в библиотеката  Flutter
Снимаш се сама,като леко правиш онази сладка муцунка с устните, нали? Whistling Laughing
Виж целия пост
# 237
Ей ме и мене след 30г ако продължавам в същия дух - до апартаментите на "децата"

Виж целия пост
# 238
Това е измама. Къде са мърлите с прорасналите корени и равните обувки, дето не рачат да се направят красиви?
Е те тука са много нагласени,няма как да ги видиш.
Виж целия пост
# 239
На рентген мозък няма как да се види.

И аз се замислих дали на рентген ще се вижда, ама щом на такъв гледат за сътресение на мозъка, рекох си, че ще да се вижда...
Но, скенерът е за предпочитане, няма спор!

Мафани, прелестна си.
На втората фотография мозък се не види, но пък обувките откъде ги купи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия