Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 518
  • 737
# 15
Най-вкусната тема,благодаря ти Пепика... Hug  bouquet

Да се отчета с една тортичка/все още не толкова добра в изработката с това захарно тесто/



И един Крамбъл с круши и шоколад...
Виж целия пост
# 16
Да се запиша и аз в новата тема. От вчера-
крем от тиквички


и задушени пъдпъдъци,


а днес- крем-карамел и неснимана пастърва.


Успешна нова седмица от мен.
Виж целия пост
# 17
Някой искаше рецептата за хляб с айрян  Peace
ЕТО Я


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443744.msg16088737#msg16088737
Виж целия пост
# 18
merydit, това на тортата бонбонки ли е, или меденки?
Мариета, не бой се, и по мързеливи има - аз правих миш маш, че и със сурови чушки, но утре ще покажа   Blush
Виж целия пост
# 19
Селска салата .



Мезенце .



Пица.



Пълнени чушки с кайма .



Сладкиш с майонеза , добавих вътре и орехи - и благодарности за момичето дето го е пуснало , че нямам спомен кое е !!!  bouquet



и парче от сладкиша .



Грозденце от асмата у дома .

Виж целия пост
# 20
        Леле, момичета, ще ме побъркате, какви вкусотии редите!Спрете се малко, хем съм яла, хем точа лиги!
Виж целия пост
# 21
Да се запиша в новата тема, че от хайманосване пропуснах миналата  Mr. Green Но я изчетох най-прилежно (Кафенцето, мното мило, че си се сетила за мен  Heart Eyes) и видях страхотни вкусотии! Завидях най-неблагородно  Wink за срещата и се нареждам на опашка за снимки  Grinning.
А това е за карето аса на Мамето, да са ти живи и здрави -  Hug Hug Hug Hug

Пепика, благодаря за новата тема и оформлението!   bouquet
Митонела, интерес крем с тиквички. Какво има вътре?  Grinning
Вземам си и от кръмбъла на Меридит и от хлебчетата на Росонера  Grinning.
Вяра.ан, блазе ти за двора и асмата  Simple Smile

От мен напоследък:
- скоунс със шунка и сирене:

- гризини със зехтин и червен пипер - циганска баница за аперитива  Laughing

- сьомга със зеленчуци във фолио (извинявам се за качеството на снимката  Embarassed):

- една импровизация по Джейми Оливър - усукана питка с печени зеленчуци:

- "облачен" шоколадов сладкиш (Chocolate Cloud Cake) - шоколадов мус под формата на сладкиш и облак от разбита сметана:
Виж целия пост
# 22
хоп и аз в новата тема.
Пепика ,благодаря за темичката.
Нпълно подкрепям идеята за среща с всички пишещи в темата,Та ние сме като семейство а не се познаваме.
Две страници сте напълнили с вкусотии,докато се включа и аз.
От мен пак питката с айран,но този път двойна доза и май тавичката и дойде малка та не се личат никакви сплитания и украси,но това не и попречи да е ужасно вкусна и да се излапа на мига.Картофено пюре със сметана и препържено масълце/За пръв път го правя така и стана страшно вкусно/в компанията на пъстърва и кълцана наденица.


Роца,добре дошла отново.Страхотни вкусотии  bouquet
Виж целия пост
# 23
Да се запиша и аз...  bouquet
Виж целия пост
# 24
Peace
Виж целия пост
# 25
Един път да се запиша и аз в началото на темата Laughing
Роца, страхотно меню, кое от кое по-интригуващо!

Да си покажа панирания цвят от тикви (Fiore di Zucca) Crazy



Виж целия пост
# 26
Роца, не мога да не се сетя за теб , липсваш с красивите си ястия   bouquet !

Пепика , отново благодарности за труда ти   bouquet !
Виж целия пост
# 27
Днес закуската и обяда бяха волна програма Laughing. За вечеря приготвих - салата и попска яхния (снимките са стари  Embarassed, нямаше време за нови снимки, имахме гости)
 
Виж целия пост
# 28
Чудесни предложения,браво момичета!!!!!

При нас днес само пица и салата.

Виж целия пост
# 29
Добър вечер кулинарни вълшебници !

Пепика- благодаря за темата !
Селма, Леля Ог, didolinaa , labrex, Neli4ka - благодаря ви за похвалите за баклавата  Blush много сте мили .  Hug
Роца- страхотно меню !   bouquet
Мариета,lina kaz , rossonera , delicate, Pety- много е вкусно при вас .   chef  bouquet

от мен само едно кремче с къпини
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия