Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 577
  • 737
# 375
Днес е Кръстовден и отбелязвам вкъщи празника с Питка и снимка на грозде от градината ни (счита се, че от този ден нататък започва гроздобера).

 
Виж целия пост
# 376
Изтекоха ми очите по красотите, които сте приготвили!!!

Да ви почерпя за имения ден на дъщеря ми с един сладкиш Наполеон - сега отлежава в хладилника Simple Smile


Честит празник на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 377
  Честит празник на всички именници!  bouquet

  Тук съм пропуснала доста вкусни творения,ще се връщам да разглеждам и да преглъщам! Peace
Леля Ог,Селма  Heart Eyes  bouquet!
Мари-ета,чудесни снимки!Браво!

  У нас от снощи само пица,днес сме на "почисти хладилника"  Mr. Green



  Хубав и успешен ден! Grinning
Виж целия пост
# 378
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!
Моята питка не е за днесшния празник,но и днес може да спретна една Peace
Нали се чудех преди няколко дни питка или кифлички да правя,тааааа, ето я на,питката ми:
Тестото е на max-mama,но не съвсем.Вместо вода сложих прясно мляко,и вместо 2яйца сложих 3!Разточих корите,намазах ги със смес от масло,сиренце и сминдух!Няма такава вкусотия!Милото като слизал от асонсьора се молел този аромат да идва от нас  Mr. Green

А ето и бутерките на Пеп-4о,които се канех много дълго време на направя и страшно ни харесаха   bouquet
Първата тавичка със саламче и топено сирене!
И втората с луканка и бяло сиренце!Ина двете сложих чубричка и босилек  Heart Eyes

Пък за вашите вкусотии мога само да кажа:РАЗКОШНИ   bouquet
labrex,сега и шоколад ще ме караш да правя  Mr. Green Ааааааа,няма да се разберем така Wink
Виж целия пост
# 379
Момичета, много благодаря за милите думи! Радвам, се че ви е харесало моето предложение   bouquet
Виж целия пост
# 380
Лабрекс, голямо мерси за рецептата!!!

Аз винаги много съм обичала краб кейк и досега все не случвах на рецепта, която да възпроизведе вкуса, такъв какъвто го харесвам. Или много тестиви или много сбити се получаваха, но мъфинки по твоята рецепта са точно, каквито трябва да са едни уважаващи себе си краб кейкчетата  Heart Eyes Heart Eyes

За протокола: мъфини с рачешки рулца по рецепта на Лабрекс:

Виж целия пост
# 381
hrisi74, страхотна трапеза!  Peace
Виж целия пост
# 382
Класически шоколадови мъфини с парченца шоколад Simple Smile
Виж целия пост
# 383
от събота лютеничка - една доза, тоест 10 бурканчета. И чушките за лютеницата.
 
 

Също и 5 буркана от компотените с люти чушки - камбички и шипка и няколко румънки.
Печени картофени кюфтета.
 
Виж целия пост
# 384
И аз направих мъфините на Лабрекс с рачешки рулца - много, много вкусни!
Благодаря за рецептата! Hug
Със сигурност ще ги направя отново.
Ще пусна и снимка по-късно, защото в момента батерията на апарата се зарежда.
Виж целия пост
# 385
     Здравейте момичета, искам да изброя и похваля всички ви, но публикувам с чужда помощ и затова ще остане за когато ми оправят компютъра! Hug
      Кошнички!
     

      Разрез!
     

      Крехки пържоли с топено сирене и други нещица в йената!
     
     
      Пуешки гърди с пържен патладжан,домати, ананас, люта чушка и снежанка!
     
Виж целия пост
# 386
Много вкусно и красиво
Дитка,Лина,Дипсито,Алекс,Ванилия,Мариета,Дитсан,Женя,Марабу,Десидеската,Пурпле,Фрей,Лабрех,Анелия с кексовия сладък помагач,Вироглавка-всички сте направили страхотни и апетитни неща newsm51
Стоева класическо с леща и палачинки
Леля Ог прекрасно съчетание и супер кифлички
Тутулина давай бомбичката
Росониера и Хриси чудесни питки
Неличка няма нещо което да не ти е апетитно
Честито  newsm51 на всички именници и със здраве да си носят имената
От мен простичко бобец с питки,пилешки кюфтенца и свинско панирано,тараторче,салатка и пиле с ориз и тиквички,десерт грозде






Виж целия пост
# 387
От мен едни пресни,пресни гофрети
Виж целия пост
# 388
Добър вечер  bouquet!

The Girl , обичам гофрети Heart Eyes.

megans , все любими за мен  неща си приготвила Hug.

Neli4ka , много са ти интересни кошничките  bouquet!

verabel , и аз предпочитам картофените кюфтета печени - вкусно и здравословно Hug.

De`Laplata ,viroglavka - чудни са ви мъфините Hug.

hrisi74 , много ми хареса питката ти Flutter.

lina kaz , пицата ти изглежда много апетитно  bouquet.

didka.z , може ли рецептата за сладкиша?Много вкусен изглежда Hug.

rossonera , питката ти е прелест Hug.С кое тесто я направи?

vanillla , чуден сладкиш   bouquet.

От мен пилешко роле с кашкавал и гъби :



Пилешки хапки в сладко- кисел сос върху пухкав бял ориз :



И сладкиш Монблан по рецепта на Лабрекс -   bouquet :

Виж целия пост
# 389
Здравейте момичета,невероятни предложения кое от кое по-изкушаващо.
От мен днес само едни пилешки ролета с пържени картофи.
URL=http://www.radikal.ru][/URL]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия