Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 593
  • 737
# 435
Брускети с паста от зелени маслини, моцарела с босилек и зехтин, прошуто.

Виж целия пост
# 436
Мариета, честито и от мен рожденник!
Esy и аз съм се naредила за кетчупа ти.
pina изглеждат страхотно хапките,  като чуя тези съставки и "бетер" афродизиак са ми  Mr. Green
Аз днес като невидяла:
Коктейл скариди

Хапки 4 вида сирене

Пълнени домати с катък

Пълнена с камембер скумрия и гарнитура печени картофки

И за десерт карамелизирани круши
Виж целия пост
# 437
Мастерче,мерси,ще пробвам! А това дето се е разтекло така апетитно какво е,гауда? И хлебчетата, и те eat
Тва дет се е разтекло е сосчето от майонеза+кисело мляко.....
Виж целия пост
# 438
Мариета, честит рожден ден на сина ти и разбира се честита лентичка  Hug
ditsan, синето като видя твойта леща си поръча и той, та довечера и ние ще сме на леща  Laughing
пеп-4o, да със свински джолан е, а следващия път мисля да пробвам с телешки  Peace
nordina, страхотен сладкиш с карамелизирани банани казваш може ли рецептата  Praynig
Маме, страхотна питка както винаги  Peace
pina, брускетите ти са ммм.... и как обичам прошуто .....
frei, а ти прекаляваш с тези вкуснотии и красоти  Crazy
Виж целия пост
# 439
Благодаря ви за милите думи, момичета! Лентичката я сложих снощи, не можах да изчакам да минат поне три месеца, просто много съм щастлива и искам да го споделя с всички. Пожелавам на всички ви това щастие  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 440
  Желиран сладкиш Импровизация. Този път с малини и бисквити Еверест.

 

Marieta,честито ти щастие!  Hug Heart Eyes
Дано всичко мине гладко и безпроблемно!  Praynig
Честит рожденник!Да е жив и здрав!   bouquet
Виж целия пост
# 441
Брускети с домати


http://gotvarski.com/%D0%B1%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B5%D1%82% … 0%B0%D1%82%D0%B8/

Marieta,честита ви радост! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 442
Благодаря ви за милите думи, момичета! Лентичката я сложих снощи, не можах да изчакам да минат поне три месеца, просто много съм щастлива и искам да го споделя с всички. Пожелавам на всички ви това щастие  Heart Eyes!
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Нагушкана си порядъчно,че сподели радостта си с нас! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!!!!
 Heart Eyes
И честит Рожден Ден на Мартинчо!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 443
Marieta, честита радост  Hug
Лека бременност, мила. Да сте живи и здрави цялото семейство   bouquet

Извинете, че съм без снимки, ама не се сдържах  Embarassed
От сутринта само такива прекрасни новини чувам.
Виж целия пост
# 444
Честито и от мен!
За днес оризови кюфтенца със сос със синьо сирене за мен и със салата за половинката Simple Smile


Виж целия пост
# 445
Ох, неудобно ми става, че спамим темата, много ви благодаря момичета. Друго си е да споделиш щастието с някой.

Пускам ви едни тиквички-бюрек, които правих онзи ден, снимката не е много хубава, но пък тиквичките станаха супер. По рецепта на Бордовски са:


Със зелева салатка много вървят  Crazy:
Виж целия пост
# 446
   Мариета, честита лентичка!  Hug Тиквичките ти изглеждат много добре, имам и ще ги пробвам!

   Аз пак съм на китайско и мекици!

  

  
Виж целия пост
# 447
Мариетка честита радост.Лека и безпроблемна до края  Hug
Виж целия пост
# 448
Съжалявам за кофти качеството,но ги снимах с телефона,апарата ми го дадох на едно дете за първия учебен ден  Laughing
Пържени пирожки с пълнеж от зелен лук и яйце
Виж целия пост
# 449
Набързо да покажа днешното меню и изчезвам, следя ви но нямам как да обърна внимание на всеки, че малчо като види клавиатурата в ръцете ми и полудява, а като спи имам задачки за вършене.
Така че едно голямо гуш  Hug на всички.
Невероятни сте   bouquet
             
Пълнени гъбки от темичката ни са на някоя кулинарка, но не помня на кой а и не си записвам сори за което и закуската ни мързелив тутманик.
Лек ден на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия