Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 564
  • 737
# 495
Здравейте и честит празник на всички!

Много вкусни неща готвите, аз нещо не мога да се спретна от работа Rolling Eyes Поздравления!

Мариета, питката е уникална!  bouquet

Съжалявам за закъснението , но чак сега успях да напиша рецептата за кетчуп  Embarassed

Момичета, заповядайте, много е хубав и детето много го хареса Simple Smile

Домашен кетчуп


home made ketchup by Kemi H, on Flickr
Виж целия пост
# 496
    esy, благодаря!Само да питам от 12 кг домати, колко кетчуп се получи, приблизително?
Виж целия пост
# 497
12 бурканчета от лютеница, но не съм го сгъстявала като купения толкова много Simple Smile
Виж целия пост
# 498
12 бурканчета от лютеница, но не съм го сгъстявала като купения толкова много Simple Smile
Много ти благодаря  Hug!
Виж целия пост
# 499
pep-4o, питките изглеждат много апетитно, ще може ли да споделиш рецептата. А пък въпросните неща са ежедневните домакински задължения. Тази вечер трябва да отменям съдомиялната  Cry, така ще е като забравих да купя сол  Laughing. Добре, че пералнята ще си свърши нейните задължения. И багаж трябва да събирам, че утре на гроздобер ще ходя Laughing
Виж целия пост
# 500
Точа лиги по нощите от всички тези красоти  Laughing

От мен едни

Пълнозърнести крекери със зехтин




и бягащото коте Simple Smile

Виж целия пост
# 501
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА   bouquet
Нямах нет от началото на месеца и за това съм пропуснала сигурно много ваши идеи и красоти но ще се върна да разгледам после.
Сега ви предлагам няколко мои ястия които съм правила и заснела докато ме нямаше.

ФРИКАСЕ



ЗЕЛЕН ФАСУЛ С МЕСО



ПИТКИ



ПИТКИ СЪС СМОКИНИ



КАШКАВАЛКИ



РОЗИЧКИ И КИФЛИЧКИ С БЕКОН



и едно много вкусно нещо -КЕМЕРКА

Виж целия пост
# 502
Зичеее страшна трапеза кога успя да я спретнеш.
Аз в момента хапвам това много вкусно стана, рецептата е на Блонди за руло Стефани, но аз го направих с плънка от настъргани яйца, картофи и лук, защото нямах кисели краставици, но става за ядене и разбира се към него традиционното картофено пюре.
Лек уикенд на всички  Hug
Виж целия пост
# 503
  Зиче,събра ми очите с вкусотиите си. Crazy
  Кемерка-та си я взимам ,като идея.Страшно много ми хареса!   bouquet
Виж целия пост
# 504
МОМИЧЕТА РАЗГЛЕДАХ ВИ ТВОРЕНИЯТА Crazyсъбрахте ми очите Crazy
олях клавиатурата
Всяка една от вас е показала истински шедьоври .Ще спорят ,че готвенето не е изкуство да бе да ....това което видях си е баш ,баш  изкуство и талант. Hug

АНЕЛИЯ ,СЕЛМА благодаря ви   bouquet
Селма опитай я няма да съжаляваш ..за гости съм я правила винаги омитат тавата за минути.За това като имам гости правя в две тави Peace
Тестото по принцип може да е всякакво  PeaceПлънката прави кемерката Hug
Виж целия пост
# 505
Зиче,  smile3501

Днес се възползвахме от хубавото време, за това у нас бърз обяд  Wink

Еквадорска салата с промени


Untitled by Kemi H, on Flickr

Хамбургери


Hamburger by Kemi H, on Flickr
Виж целия пост
# 506
esy  искам този твой бърз обяд
Наистина вкусно и красиво! Peace
Виж целия пост
# 507
esy  искам този твой бърз обяд
Наистина вкусно и красиво! Peace


С удоволствие! Благодаря ти! Grinning
Виж целия пост
# 508
Esy супер обяд!!А снимките са ти чудесни!!!
Виж целия пост
# 509
Петя, благодаря, радвам се, че ти харесват  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия