Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 583
  • 737
# 525
ТАЙНЕ благодаря ти ....утре ще опитам ,че в къщи крем карамела се яде в промишлени количества. Hug
Пробвай първо  с малко,да видиш дали ще го харесат! Аз в порцеланова чаша го правих, стопих карамел и сипах на дъното!На вкус си е същия, като печен.
Виж целия пост
# 526
Браво момичета,както винаги неуморни.
Находката,Вироглавка,Пеп-чо,Тайна,Пети мноого вкусно при всички.  bouquet #Crazy
Аз днес почивах та да се отчета с едно свинско бонфиленце в йена,картофено пюре салатка и измислената ми бисквитена торта/повторение че много се хареса на домашните/





Виж целия пост
# 527
От мен тази вечер само "Хибридната баница на Венета", за която рецепта искам многооооооооо да й благодаря.  Hug Такава вкусна баница не съм яла Heart Eyes , жалко че снимката не се получи много хубава от телефона, на още веднъж ви казвам, невероятна е тази баница.

Виж целия пост
# 528
Ето рецептата за пълнозърнестите крекери със зехтин Simple Smile

http://alia.tropot.net/?p=797
Виж целия пост
# 529
Извинявам се за спама.

Umbra, имаш супер аватар  Heart Eyes. Това е водата за шоколад на Съни Генчева, нали? Много я харесвам  Peace
Виж целия пост
# 530
Да си изтипосам днешната закуска и отивам да водя детето на празника на "Милка"
Кашкавалки с тестото с айрян на Мари_ета мисля че беше
             
Нямах яйце за намазване, но резултата на вкус пак беше потресаващ, почти ги ометоха в къщи.
Формата не им е от най-хубавата, защото ги оформих с ръце нямах време да точа.
Лек ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 531
anelia_zlatanova , много вкусни изглеждат тези кашкавалки Hug.

Орзо с пилешко :



 И Käse Kuchen Фантазия по рецепта на Лабрекс :




Виж целия пост
# 532
Извинявам се за спама.

Umbra, имаш супер аватар  Heart Eyes. Това е водата за шоколад на Съни Генчева, нали? Много я харесвам  Peace

точно тя и аз много я харесвам! Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Привет!

Отчет от кухненските занимавки днес - сладко от нектарини (+ следобедната филийка на момчето) и зелен фасул на фурна. Домашният хляб не е сниман...

и
може ли да помоля за рецепта за боба,купила съм бял боб,надявам се пак да стане...
Виж целия пост
# 534
Бъни,мисля,че се води стандартното и тесто,ето пускам ти линка/на тази днешната ми пица само съм и добавила ръбче от кашкавал/-http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2394.msg59328.html#msg59328


не само ти,и аз искам да мога да правя като нейните пици,ама не можееееее Laughing Laughing Laughing

и какво е на пицата ти   newsm78 Че и с кашкавал в  ръбчето,разкош е  Crazy Бъни, това е тестото, да  Peace





хубава си ми е пицата,ама твоята като я качиш и тя направо ми приказва..."ела  ме изяж" Laughing



Виж целия пост
# 535
Тази тавичка за мъфини е тотална краста  Laughing От днес двуцветни мъфини намазани със сладко от сливи и кокосови стърготини Simple Smile
 
Виж целия пост
# 536
Леле,момичета..............спирка нямате,от вкусно по вкусно,станах разногледа!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Айде и аз да се цопна с обикновените си нещица!
http://media.snimka.bg/7204/020663099.jpg пълнени чушки и печено пиле
http://media.snimka.bg/7204/020663098.jpg болярско гювече
http://media.snimka.bg/7204/020663101.jpg пиле паприка с гъби
http://media.snimka.bg/7204/020663102.jpg
http://media.snimka.bg/7204/020663097.jpg понички с ягодов топинг
http://media.snimka.bg/5778/017811741.jpg със сладко от сливи

Стига толкова,че да ни Ви досадя!Време е да избера нещо от вашите предложения и да се сготви за довечера!!!Усмихнат ден на всички!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 537
Нали две седмици вече ви чета, та доста нещица понаучих, благодаря за което  Grinning

Днес реших пак да направя питката с айряна. Първият път не се получи много по ред причини /главно вина има печката ми /

Е стана прекрасна, снимки няма, щото още гореща я преполовиха.
Само да вметна едно уточнение, тъй като тестото е малко, аз нямах толкова малка тава, обичам питките да са високи я изпекох в формата за кекс. Е супер е, страхотно изглежда.

И да питам, ако искам двойна доза, т.е. на два пъти да меси хлебопекарната, първото тесто няма ли да превтаса докато става второто.

Ама и аз така го обясних  Embarassed
Двойна доза наведнъж в машината няма да стане.
Виж целия пост
# 538
Момичета неуморни сте!Всеки ден различни и изненадващи ястия!Поздрвления!   bouquet
Тайна, на твоя крем - карамел кой ли може да устои?
Пеп-4о много манджи, много нещо!  Shocked
ditsan, тортата ти е божествена!
xondroula, каква баничка! Може ли рецептата!  Praynig
А сега да си покажа и моите творения.
картофени рула с пълнеж от пушен врат и топено сирене

постни чушки

кюфтенца с кайма "Стара планина"

дунапренен кекс
, парче
Виж целия пост
# 539
    Момичета, много вкусни предложения!  Hands Thumbsup smile3523 eat

    Аз съм на тема тестени днес!

   Питки за сандвичи!Имаше и мекици, но не снимах!

   

   Кренвиршки!

   

   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия