Ади, пиши как изкарахте и снимки чакаме!
Инди е страхотен с новото яке, наистина е достойна компания за Шакира
Аз съм си вкъщи с Рали. В неделята цял ден беше с 39,5 градуса, вече няма Т, но я боли корема от време на време и има разстройство.
Другата седмица трябва да заминават с приятелката на брат ми за Велинград на зелено училище, дано се оправи, че много й се ходи. Обещали са им яздене на кончета, офроуд с джипове и разбира се топъл басейн. Рали като чу и само каза - ейй това е живота, да му се насладим с Жането

Вчера беше много хубаво времето и решихме да отидем до парка, ама изведнъж така се изсипа дъжда върху нас, че се прибрахме като мокри кокошки
Тази сутрин станах в 11ч, това не ми се беше случвало скоро и си мислех, че е от възрастта, но вече имам надежда






Така че напролет и Невена ще ходи!
Плами, снимките ти почти успяха да ме накарат да си мръдна дупето! Иначе е факт, че още не съм избрала, нито купила подарък на Ели (рд е утре), преди малко реших каква торта ще и правя, още не сме поканили гостите.... не съм добра майка тези дни. Естествено, в това има има дял и липсата на достатъчно пари... отново имах уникалния шанс да ни платят 3 дневна екскурзия до Истанбул, което беше просто прекрасно, но придружаващите разходи (голяма част - непредвидими) бяха такива, че изядоха всичко, което беше останало, че и заплатите за седмици напред. Да не говорим колко е обидно да се разхождаш по търговската улица с ясното съзнание, че ако влезеш някъде, не можеш да си купиш харесаното. А имаше готини блузки за децата за по 10тина лева. И какво ли не още... а бях планирала оттам да купувам подаръци всякакви. Направих скандал на гаджето за една изпита кока-кола, избирах си най-евтиното нещо за ядене... тази част беше кошмарна. През последните 3 часа се намери кой да ни даде 50 лева назаем, тогава се чувствах нормално. Дори не опряхме до тях, но ми беше спокойно и не се чувствах като последен просяк... написах всичко това по-скоро за онагледяване на принципа, че ако мислиш, че нямаш пари, се държиш като бедняк, накрая се чувстваш като такъв, което води до това, че наистина обедняваш... така де, каквото си поръчаш от вселената 
...дърпам те,дърпам те нагоре...дай една усмивка!




От друга страна пък да вземата да ми се оправят по градинки и мпс-та и тоалетни на заведения