без да я питам естественоНадявам се да и хареса и да изглежда прекрасно в нея
без да я питам естествено

.
! А шаферите с какво ще бъдат пременени?
.




идва ми точно навреме тази рецепта.
Толкова си заразително романтична и поетична, че изобщо не си те представям сред купчини бумаги 


Когато кандидатствах в университета всички ме укоряваха, че много греша в избора си... и бяха прави. Ако бях послушала сърцето си, сега щях да се занимавам с нещо по-интересно, което ми е присърце /дизайн, вътрешна архитектура, нещо подобно/. Но се отказах от седемте изпита по рисуване в последния момент, просто не вярвах достатъчно силно в себе си. Сега се чудя защо Вики я е страх да излезе на сцената понякога, а тя просто не се чувства сигурна в себе си винаги. Но виж когато е перфектна в изпълнението си е уверена и действа без да му мисли. 




, е, до голяма степен и защото имаше "мамо, това е най-страхотната торта", "якоооооо" (пак за тортата, от Ели), и разни весели игри на големи с малки.
че да се учим наготово.



Препоръчани теми