!!! Живеем в предбалкански район,но не си спомням да е валяло сняг през октомври
.Моята Йоана също е фен на клипчетата,особено й харесват руските Лунтик,Антошка и Чебурашка

Анито,успех в Пловдив!!!Случката с Преси е много неприятна,добре че всичко се е разминало.Може детето да поиска да стане ел.инженер

Грете,прекрасни модели
Пожелавам ти хобито ти да се превърне в професия.казват,че ако обичаш истински работата си,никога няма да ти се налага да работиш,а ще се забавляваш 
Имам малко въпросчета:
1.Давате ли все още АМ? - Някой мами дават кисело мляко на айрян,но на моето гардже не му се услажда,може би добавят захар
Сега давам Нестле 1+ вечер и сутрин по 120-180 мл.Иска си го и не признава водата за преспиване 
И в тази връзка да попитам кои майки-героини кърмят още?
2.По колко и кога спят през деня и нощта?-в лошото време спи и сутрин по час,след обед 45 мин.

3.Какви храни давате от т.н."боклуци"
Вчера баща й даде скришно вафла и то "Боровец",колкото и да съм против - харесва й...Като малко дете нямах бял зъб в устата си,защото само сладко съм набивала
Едва ли майка ми е мила зъбите от осем месечна с ненедент 
4.Дайте идеи за забавления и игри на закрито
Чували с играчки има,но се заиграва само само с едни кубчета,матриошка и конструктор
Две коли за сядане има-нула внимание.Всичко и омръзва много бързо


, ние от доста ранна възраст започнахме да го пускаме и сега вече не му е интересно

И честито за бибата, ние сме още мнооого далеч от махането и.
Иначе много обича да играем на гоненица и криеница(много е добър в намирането на скришни места). Обича да драска по листа с химикалка, много да се катери и да скача по леглото. Играе си и с коли и конструктори. Обича и да слага бебетата на кака си в количката, завива ги и ги разхожда. 