Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 098
  • 368
# 90
Аз като забременях бях 51 кг. Отидох да раждам 62-63 кг, на изписването бях 58. Сега след 3 месеца и половина съм си точно на килограмите, на които забременях.
Виж целия пост
# 91
Свалих почти всичко, което бях качила по време на бремеността, е вярно, е че бяха само 8 кг... Но понеже се бях поокръглила преди да забременея, та се наложи 2 месеца да съм на диета и свалих 10кг. Кърменето и при мен не помогна да сваля килограми, не мръднах и грам.
Виж целия пост
# 92
През цялата бременност качих 7 кг., свалих ги 1-2 седмици след раждането.Ама и сега си имам да свалям още,от преди....  Mr. Green
Виж целия пост
# 93
при първото - забременях 54кг, отидох да раждам 75  Embarassed, прибрах се 65кг, 10 мес. по-късно си бях на старите кг без диети и забременях  Mr. Green този път стигнах само до 73кг  hahaha, прибрах се в нас 64, от 2 мес. намалих кърменето и храната и започнах да смъквам леко - сега съм 57кг  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 94
Забременях - 62 кг ,приеха ме в болницата около 84 -86 кг ,4 дни след раждането бях 78 кг. 10 месеца след раждането свалих до 63 кг.
Виж целия пост
# 95
По време на бременността качих 14 кг. Една седмица след раждането бях свалила 10 кг. Останаха ми 4 кг., които свалих бавно за около една година.
Виж целия пост
# 96
забременях 47кг,а отидох да раждам 71кг.Не бях се теглила веднага след раждането,но в момента съм 48кг-8 месеца след като родих бебо! Twisted Evil
Виж целия пост
# 97
Забременях 58кг.отидох да раждам 92.След като родих бях 86кг.Сега съм отново 58,свалих килограмите за година малко по малко.
Виж целия пост
# 98
Аз като забременях бях 57 кг.Като отидох да раждам бях 80 кг Embarassed След болницата не съм се теглила колко съм смъкнала там,но след 3-4 месеца си бях пак 57-58кг слава богу без да спазвам диети и без упражнения.То си е до структурата на човек явно.
Виж целия пост
# 99
Покрай грижите за малкия отслабнах даже прекалено много. В момента тежа 7-8 кг по- малко отколкото когато забременях и гоня формата на скелет...   Cry
Виж целия пост
# 100
Качих 12 кг. В болницата свалих около 6-7 кг. Останалите постепенно за 10 месеца. Много ограничох храненто и спортувам редовно.
Виж целия пост
# 101
Качих 25+, в рамките на година ги свалих, а още 6 месеца след това не личеше, и все още не личи, че съм раждала.
Виж целия пост
# 102
Качих 22кг брез бременността, на изписването бях -6кг, след това постепенно съм свалила още 12кг, сега съм с 4кг повече, отколкото преди да забременея и НЕ искам да ги свалям  Peace
Виж целия пост
# 103
Качих 25 кг. След изписването бях свалила 5 кг., а в момента ми остават килограм - два до теглото преди раждането. Глад и постоянство му е майката  Peace
Виж целия пост
# 104
След самото раждане свалих 7 кг, но от кърменто качих 5 и бях почти на изходна позиция. Общо взето за около година и малко си върнах старите кила, тоест общо свалени 16.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия