Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 540
Мерси Вали!

Ти какво ще кажеш за тази количка? Не видях описание на размерите и теглото.
Виж целия пост
# 541
Kiara tiara, easy walker a в момента е със следната промоция- купуваш 1 кош за новородеено и чувал и получаваш още един кош и чувал подарък. Във варна знам къде можеш да я видиш,но в София.... Освен да звъннеш на телефона на вносителите-фирма Каедра и да ги попиташ къде в София да я видиш.
Виж целия пост
# 542
Kiara tiara, easy walker a в момента е със следната промоция- купуваш 1 кош за новородеено и чувал и получаваш още един кош и чувал подарък. Във варна знам къде можеш да я видиш,но в София.... Освен да звъннеш на телефона на вносителите-фирма Каедра и да ги попиташ къде в София да я видиш.

Това беше до 31.07, а аз няма да купя количка докато не видя две живородени и здрави бебета Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Ами тогава изчакай докато родиш , може да има друга промоция. Преди тази имаше промоция за подарък хубав  видеобебефон .
Виж целия пост
# 544
Дориана съм го виждала на живо в Лабиринта /мебелния магазин в Люлин/, на партера. Количката е жестока.
Виж целия пост
# 545
Мерси Вали!

Ти какво ще кажеш за тази количка? Не видях описание на размерите и теглото.
Да е лека ,не е много.
Да е удоба,удобна е.
Да изглежда здрава,изглежда.
Да е манврена,много е маневрена.
Да е с хубава дамаска,хубава и много  наситени цветове е.
Да е добра цената,добра е според мен, като сравня с това ,което гледах./но,на мен ми е подарък коли4ката/
Един недостатък има като сравня с Уното,малък ми е багажника или по -скоро по трудно достъпен.Но,близнашка коли4ка с вси4ко перфектно не съм срещнала.
Много голям +++++++ са според мен по-високо разположените кошове.Лесни  са за обслужване,защото не се прегъваш толкова много,а и децата са по дале4 от прашните улици.
Вижте и това:
http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan-pro-Dvojcata/Danny-Sport-Twin-MA … Twin-MAX-1-7.html
Виж целия пост
# 546
Мили бъдещи и настоящи близнашки мами, за съжаление темата вече не е актуална за мен, но явно ме гони някакъв мазохизъм и от време на време прочитам по нещо. А сега мога и да се изкажа по темата за количката Ийзиуокър. Преди известно време я видях на живо и количката е супер маневрена. Дори за малко да я купя (добре че не го направих в крайна сметка), тъй като беше в един бебешки аутлет и беше за 400 евро с двата коша за новородени, което си беше чиста далавера. Маслено зеленото хич не ми хареса на цвят, но пък кафеникавото беше много симпатично. Но на едно място платът беше леко скъсан и се отказах. Имаше обаче и нещо друго, което не мога да обясня и което ме накара да не купувам количката! Но количката определено е лека, маневрена и удобна.
Виж целия пост
# 547
Аз напоследък много се чудя за тоя Hauck Roadster:
http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=254
Понеже бебетата ни ще се родят зимата, се чудя да ли ще са ни толкова необходими тези зимни кошове? Гледах и количките на Esprit, сториха ми се с доста по-добри материи от Hauck-a. Не знам да ли си струва даването на много пари за количката. Много съм объркана да ви кажа честно... newsm78
Виж целия пост
# 548
Аз много се ядосах с тези колички! Живи и здрави да ми се родят, купувам една изиуокър и не му мисля повече. Само не схващам защо не се продава на старо? Никъде не видях нито една обява.

Разглеждах разни английски сайтове и там има хубави предложения, не като у нас, 5 колички за близнаци на кръст, а пък ако са и зимни бебета, направо го отпиши  ooooh!
Виж целия пост
# 549
Няма ги на старо, защото от скоро се внасят  Peace

Ето една хубава количка с големи гуми и само 10 кг.
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 30802_10001_14051
Виж целия пост
# 550
Аз напоследък много се чудя за тоя Hauck Roadster:
http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=254
Понеже бебетата ни ще се родят зимата, се чудя да ли ще са ни толкова необходими тези зимни кошове? Гледах и количките на Esprit, сториха ми се с доста по-добри материи от Hauck-a. Не знам да ли си струва даването на много пари за количката. Много съм объркана да ви кажа честно... newsm78

Моята е предният модел (2010), разликата е само в цвета.. Ами доволна съм, много високо проходима е, но не минава през всички врати  Peace
Виж целия пост
# 551
Аз напоследък много се чудя за тоя Hauck Roadster:
http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=254
Понеже бебетата ни ще се родят зимата, се чудя да ли ще са ни толкова необходими тези зимни кошове? Гледах и количките на Esprit, сториха ми се с доста по-добри материи от Hauck-a. Не знам да ли си струва даването на много пари за количката. Много съм объркана да ви кажа честно... newsm78

Ние си избрахме тоя Хаук преди две-три седмици. Видях я и на живо, с дечица в нея. Все хубави неща ми казаха. Мисля да вземем чувалчета, или порт-бебе, нямам представа как се казват newsm78, защото бебчетата ще са февруарчета. Повече хич и не се заглеждам и не мисля. Пък и в никакъв случай не мога да си позволя да дам повече пари отколкото е тази количка. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 552
Вижте тук, моля. Аз ли съм криворазбрала или тази количка също може да се ползва с кошове за новородено?
Виж целия пост
# 553
Вижте тук, моля. Аз ли съм криворазбрала или тази количка също може да се ползва с кошове за новородено?
ne s koshove, a s porte- bebe-ta.
Виж целия пост
# 554
Вижте тук, моля. Аз ли съм криворазбрала или тази количка също може да се ползва с кошове за новородено?

Ние сме с такава количка-като цяло съм доста доволна, само ми се сътрува малко неудобен начина, по който се пускат и вдигат седалките, но иначе е доста маневрена и на мен лично ми допада. Минава през стадартни врати- е в обикновен асансьор не влиза, само в товарен Grinning
Към количката вървят зимни чувалчета-с тях си изкарахме зимата, облечени в космонавти и в чувалчетата, нямаше нужда от друго

Иначе както АссолИ ВилАр е написала може да се купят допълнително порт-бебетата, с кошове за новородено не може да се използва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия