Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 720
Момичета, именно тези малки подробности, които не могат да се преценят в магазина са много важни за мен (а и за всички мами, на които им предстои това приключение). Затова съм ви много благодарна, че споделяте опит. Разбира се всяка една от нас има различни предпочитания и приоритети, но колкото повече информация имаме, толкова по-лесно всяка една бъдеща мама ще реши коя е най-функционалната количка за нея.
Имайки и предвид проблема с липсващата наличност по магазините и пазаруването по каталог, този форум е супер полезен  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 721
Я вижте тази количка http://www.hoco.at/produkte/twin-dem/
Досега нито съм я виждала, нито съм я чувала  newsm78 Някакво мнение за нея ?
Виж целия пост
# 722
Я вижте тази количка http://www.hoco.at/produkte/twin-dem/
Досега нито съм я виждала, нито съм я чувала  newsm78 Някакво мнение за нея ?

Има малки гуми?  newsm78
Виж целия пост
# 723
Малки, малки, колкото на Baby Jogger-a ми се струват  newsm78
На мен малко "дървена", като цяло ми се вижда, затова питам за други мнения, освен моето  Mr. Green
Виж целия пост
# 724
На мен ми се струват по-малки от Джогъра, на Джогъра са 20 см, не са малки, по-скоро средни. Обаче е важно не само големината на гумите, но и амортисьори, самото разположение на гумите, окачване и такива неща, които и аз не ги знам. На мен също ми се вижда дървена.
Ето една количка, която много харесвам, не знам обаче дали я има в Европа, не съм я търсила
http://www.youtube.com/watch?v=wmi6p6NBnBI

bebs_y  Peace
Виж целия пост
# 725
Я вижте тази количка http://www.hoco.at/produkte/twin-dem/
Досега нито съм я виждала, нито съм я чувала  newsm78 Някакво мнение за нея ?

На мен ми изглежда добре, доколкото разбирам седалките са доста широки - 32см, теглото й е добро, но гумите са наистина малки, сравнено с количките, които цитирате за лесно маневрени
Виж целия пост
# 726
Ето една количка, която много харесвам, не знам обаче дали я има в Европа, не съм я търсила
http://www.youtube.com/watch?v=wmi6p6NBnBI

Ето я тук се продава.
Виж целия пост
# 727
да, има я, но до Бг доставят ли, с американския amazon съм малко скарана
Виж целия пост
# 728
да, има я, но до Бг доставят ли, с американския amazon съм малко скарана

Ами има начини  да ти я доставят, но не виждам къде продават кошовете за новородени, защото те се слагат отделно. И не схванах много дали може с 2 коша за новородено. А гумите й са малки, което автоматично я лишава от интереса ми Simple Smile Иначе е красива  Peace

п.п. Има доставка за $60.. трябва да е до Бг.
Виж целия пост
# 729
Може с два коша и с две кошници за кола. Гумите са добре за градски условия, дори и за нашите тротоари, виж ако я искаш за планина не знам.
Виж целия пост
# 730

tanini  пише че има доставка до Европа, ето цените:
Europe   ETA   10 - 20 business days
    per Item   $0.00
    per Weight (lbs)   $3.00
    per Shipment   $30.00

Включват и БГ
Виж целия пост
# 731
Ами супер Simple Smile В амазон има и кошове, по 150 долара  Simple Smile
Виж целия пост
# 732
За информация измерих седалките на X Landera:
ширина - 30см.
височина - 51см.
Всъщност това са размерите на облегалката  Grinning
Виж целия пост
# 733
tanini, тази мн прилича на Хаук. Като гледам и дамаската, колелата...
Избирайте и купете количка, която сте бутали, казват го, защото ние преди да изберем, аз видях около 10 колички и си я избрах според това как на мен ми допада, колко е тежка, как се управлява, как върви. Недейте да се хвърляте по разни модели, които ги няма тук. Може на картинка да изглежда супер, но да не се управлява лесно, дръжката да ви е леко висока, ниска....
Виж целия пост
# 734
Момичета, то май не сте много заинтересовани, но да споделя, че са намалили изиуокъра в този сайт, а и като приложим 8% отстъпка става за около 1850 лв. с кошовете за новородени.

п.п. Не съвсем де.. "Търговската отстъпка не важи за стоки, които са в Промоция."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия