Киста на яйчника

  • 262 649
  • 767
# 525
Всичко ще е наред !
Виж целия пост
# 526
То ако всяка киста минаваше от противозачатъчни  ooooh! Има си такива, които без операция няма да се махнат. Само лекар може да прецени.
Виж целия пост
# 527
Здравейте! Малко странен и деликатен въпрос от мен: възможно ли е кистата на яйчника да е причина за неприятна, но същевременно и доста нетипична миризма от женските интимни части? ...
Виж целия пост
# 528
Не  Peace , може да е някаква инфекция, гъбички...
Виж целия пост
# 529
Здравейте! Малко странен и деликатен въпрос от мен: възможно ли е кистата на яйчника да е причина за неприятна, но същевременно и доста нетипична миризма от женските интимни части? ...
Не. Peace
Не знам кое е по лошо, вагинална инфекция или киста...и в двата случая си за лекар.
Виж целия пост
# 530
Най-вероятно са гъбички. Иди на лекар да ти изпише лекарства.
Виж целия пост
# 531
Благодаря, момичета, но нямам нито гъбички (бляк!), нито инфекции. Simple Smile Изследвала съм се щателно.

Имам нещо на ум каква може да е причината, но няма да пиша повече, че е встрани от темата. Благодаря отново!  bouquet
Виж целия пост
# 532
Ама кога си се изследвала?
Виж целия пост
# 533
Благодаря, момичета, но нямам нито гъбички (бляк!), нито инфекции. Simple Smile Изследвала съм се щателно.

Вагинална инфекция е най вероятно, не е гъбички и не е срамно...много жени ги получават. Иди на лекар да ти изпише един антибиотик и ще мине. Peace
Виж целия пост
# 534
Категорично е вагинална инфекция, даже най-вероятно не е и кандида.  Peace. Хваща се за ден, иди си на лекар Peace, не си бременна , ако за това си мислиш просто забрави Peace
Виж целия пост
# 535
не си бременна , ако за това си мислиш просто забрави Peace
Тя пита дали от киста на яйчника е миризмата. Peace
Виж целия пост
# 536

Имам нещо на ум каква може да е причината, но няма да пиша повече, че е встрани от темата. Благодаря отново!  bouquet
ето за това й изказване го написах Peace и не, не е киста, аз съм оперирана, носих си ги 8 години.
Виж целия пост
# 537
Ето и моята история.
От няколко години имам проблеми с яйчниците, видимо оредяване на косата,напълняване. Доста често ми излизат подкожни пъпки (само, когато съм пила противозачатъчни и масло от вечерна иглика не са се появявали).Правила съм курсове с противозачатъчни няколко пъти, всичко с яйчниците се бе оправило. Но единственият им плюс е липсата на акне за мен. Повече вреди ми нанесоха. Бях се ориентирала към вечерна иглика на Прим ойл. Пих я около половин години. Месец след спирането и подкожните пъпки се появиха. Реших отново да пробвам с иглика. Ще отида и на гинеколог другата седмица просто за да види как са яйчниците, иначе съм решила, че трябва да опитам естествени средства за борба с това състояние, противозачатъчните са временно решение. Междувременно по два пъти в годината правя курс с добавки за косопад.

Интересувам си вие каква иглика пиете? Търся коя е най-добрата на пазара. Реших да пробвам тази, но ме притеснява, че капсулите имат неприятен мирис, а предните на Прим ойл в блистер, които пиех нямаха такъв. Също така не е упоменато дали съдържат глутен и подобни съставки? Може ли да се предозира с вечерна иглика и месец и половина почивка малко ли е?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 538
Най-добре я пий 3 месеца и 3 почивай. Не е лошо да отидеш на ендокринолог.
Виж целия пост
# 539
Най-добре я пий 3 месеца и 3 почивай. Не е лошо да отидеш на ендокринолог.
отиди да видиш жлезите, задължително, особено щитовидна, често са свързани нещата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия