!
. А за това, че не харесват варива, Стейси също не искаше нито елда, нито каквото и да било, но аз за себе си правех всяка сутрин и й давах първия ден 1 лъжичка, втория-две и така увеличавах или давах колкото иска и тя постепенно свикна и сега си хапва
. В момента я уча на ядките, стигнахме до 4-5 лъжички. Бях й взела и едни дребни макаронени формички и с тях така, вече си ги хапва на закуска по цяла порцийка. Иначе Стейси също за обяд най- не иска да яде или по-скоро не й харесва, затова гледах и вечерята да е различна от манджа и супа.
!
!
?
. Следващия път ще купя и ще правя по малко, пък дано и аз да го заобичам
Кусах, лъгах, бучах, хвърчах... стиснала една уста и не иска. Връчих й лижицата и си изяде цялата купичка
Кусах, лъгах, бучах, хвърчах... стиснала една уста и не иска. Връчих й лижицата и си изяде цялата купичка 

, направо е един голям ужасТ.
марш навън от дупката,
на теб и на каката, милата като знам как боли зъб. Баба ми казваше, че тия с три букви много болят/зъб, ухо и т. н./.
.


Когато отказва нещо му предлагам сам да опита. Лошото е, че ска да се храни сам и през останалото време.. сещаш се на какво прилича всичко около него.. 
и няма да кажат още на първия месец тия гадове от "тока"
И днес всички комшии се изредиха да ми звънят на вратата да питат какво става
Понеже моя мъж замества домоуправителя 4 месеца, че човека е военен и беше на мисия. Но тази работа изобщо не му се отдава, всеки месец забравяме да платим на жената която чисти входа, и то аз се черва постоянно,че тя идва към 10 сутринта. Направо пълен резил..ама стига съм се оплаквала ,след по малко от 2 часа деня си отива
Мъжът ми си купува такъв в повечето случаи. Аз почти не ям хляб.
Аз не спорих много и си премълчах, че все пак детето гледа по цял ден и не знам какво правят. И изобщо не ми е до тези 25 лв., които ще й дам отгоре, ама защо трябва така? Не е ли редно, ако си работил половин месец да получиш и транспорт за половин месец. Още повече, че е пенсионерка и току що проверих картите за пенсионери - 26 лв. на месец и 70 лв. за три месеца. Кажете ми аз ли съм глупава, че знаех, че са много по-ниски цените за пенсионер и пак бях готова да й ги давам всичките 50 лв. без проблем. А сега и това.Препоръчани теми