Къде в Пловдив??? - 15

  • 55 394
  • 737
# 390

Да. (и при мен и при родителите ми)
Виж целия пост
# 391
Вървиш по Железарска към Джумаята,идвайки от Чифте баня( кръстовището за Панаира). Гледаш надясно,в една от пресечките е ,леко навътре вдясно,има метална табела-"Английски дрешки" изнесена пред магазина ( между МЦ Капана и писоарите се намирае ,но къде точно,и аз не мога да се ориентирам). Онзи ден ги гледах  Peace
Виж целия пост
# 392
Трапезица,ще го намеря-щом има табела  Hug
Виж целия пост
# 393
Момичета, вчера видях няколко момичешки моделчета на топли якета в маказина с английска стока на Гроздовият пазар.
Виж целия пост
# 394
_Пепи_,къде се намира магазина
Виж целия пост
# 395
_Пепи_,къде се намира магазина

На светофара на Гладстон свиваш по Преслав... вървиш в посока Скалата. Отляво на паркчето се пада. Няма как да не се забележи- с голяма витрина е  Wink Основно го зареждат от SportsDirect
Виж целия пост
# 396
_Пепи_,ориентирах се  Hug
Виж целия пост
# 397
desex - благодаря ти! Днес ходихме до Carpet max  - пътеките за детската, които ми харесаха, се продаваха с точни размери и не мога да си купя на дължина, колкото ми трябват. За другия магазин - видях в сайта им, къде се намира магазина - и там ще ходя да видя. А за килимче - намерихме - пътувайки с колата, видях един магазин за килими и пътеки в Кичука в посока към автогара Родопи - и там си харесах.
Виж целия пост
# 398
Здравейте - търся магазин за пътеки и килими - да има разнообразие и на сносни цени. Ще ми трябва пътека за детската - в синьо, зелено или жълто - по - скоро комбинация от 2 или 3  цвята. Почти навсякъде има в кафявата гама. Ще ми трябва и малко килимче - кръгло или тип елипса - огледала съм големите магазини - или не ми пасват на големина или на цвят - за килима де - трябва да е около 1,50 на метър горе -  долу  - затова сигурно ще трябва да обикалям и ми трябват адреси на магазини.

В Баумакс сигурно си проверила?
Виж целия пост
# 399
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с инфо, къде в Пловдив мога да намеря детски гумени ботуши или апрески (качествени ) за малък мъж на 2,6 год. Ходих в Мечо Пух на бул Никола Вапцаров, но имат само големи номера. В Хиполенд няма, насочиха ме към Jusk в съседство, но там бяха едни .....
Виж целия пост
# 400
Момичета, къде точно в Мол-а се намира магазина на Дайхман и същия асортимент ли има като този до Баумакс?
Виж целия пост
# 401
Освен Дейхман, нещо друго ново отворили в мола?


Момичета, къде точно в Мол-а се намира магазина на Дайхман и същия асортимент ли има като този до Баумакс?
На втори етаж където беше преди магазина за обувки Леонардо. От ескалаторита излизащи при Тон Бонбон ще го видиш Peace
Виж целия пост
# 402
Дами, някоя от вас купувала ли е от тези машинки за почистване на топчета от дрехите (пилинг за дрехи)?
http://www.electron.bg/popup_image.php?pID=20972
Ако да, моля споделете от къде и какви са впечатленията ви от различните марки?
Виж целия пост
# 403
Освен Дейхман, нещо друго ново отворили в мола?


Момичета, къде точно в Мол-а се намира магазина на Дайхман и същия асортимент ли има като този до Баумакс?
На втори етаж където беше преди магазина за обувки Леонардо. От ескалаторита излизащи при Тон Бонбон ще го видиш Peace

Благодаря много.
Виж целия пост
# 404
Здравейте! Може ли някой да ми помогне с инфо, къде в Пловдив мога да намеря детски гумени ботуши или апрески (качествени ) за малък мъж на 2,6 год. Ходих в Мечо Пух на бул Никола Вапцаров, но имат само големи номера. В Хиполенд няма, насочиха ме към Jusk в съседство, но там бяха едни .....

Гумени ботушки има в Дайхмана до Баумакс и апрески имаше. А също така апрески има в аутлета но Росиньол на бул. Мария Луиза - но моя съвет е да изчакаш, в момента струват 69 лв., ще паднат - за сравнение миналата година купих на дребния от там за 27 лв. Понеже работя точно там и ги преслушвам най-редовно, казаха ми, че това е първата им цена, ще има промяна 100 %.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия