Чудесни новини за Ивана,браво на малката героиня

За темпетарурата-имам само дигитален термометър,но му нямам много вяра.Показв все около 35.6-36.3 градуса
Нашата активна гимнастика е тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9fa3cd5f32d8650bb ,пее от време на време и издава някакви звучи като я натиснеш,но Буба не иска да стои в нея.Заиграва се за 5-10 минути и после почва да мрънка и се разревава.Купих друга гимнастика от Кауфланд,доста по-простовата и евтина,слагам я отговре й като и е легнала,закачем и допълнително играчки и много повече й харесва и се радва,гука....
Искам да ви попитам вашите бебоци все още будят ли се през нощта да хапват??.Мислих,че ще го израсте,но не.Буба се буди всяка вечер в 3ч и в 5.30ч и си хапва все едно не е яла два дена
Днес доста ветровито и студено,явно ще си стоим у дома
Лек ден
Ама какъв вятър духа ако знаете..
Вчера водих Ивана на лекар и уж нищо и нямаше, само констатира подути венци. Обаче вчера пак вдигна темп
Аз си я знам тая оФца ама... Червено ни било гърлото - ХОП АНТИБИОТИК
Обяснявам и аз че сме с епилепсия.. че пием еди какво си лекарство и то не е съвместимо с някои видове АБ, а пък тя - "Той е пречистен, няма страшно" пречистен и е мозъка на тая ненормалница
То човек да не се зарадва на нещо значи
Голямо съмнение взе да ме гложди за тея зъби, защото така си гризе пръстите, че ако имаше зъби сигурно щеше да си направи рана 
Много се смях
Ако питаш мен ми е много постна с малко играчки , но той засега си я харесва. Всяко дете е различно така, че както си решиш 


, а и бебо се събуди и е мнооого гладен...
...