, нейното е на 8 месеца.

, дано баткото бързо се възстанови 
!

, дали отново ще чакат данни и осигуровки от работодателя след като вече веднъж е подал целия болничен лист ? 
, дали отново ще чакат данни и осигуровки от работодателя след като вече веднъж е подал целия болничен лист ?

аз, че ще и сложа е ясно, само се чудя кога е най-добре за нея!
Сега при нас е "на мода" едно лудо дърпане на ушите,когато е нервна или и се спи,така че докато това не отмине,няма как да мислим за бижута 


и редовно вървим на разходка като карикатура - той на ръце, а каката в количката
Много ни е весело!


първата година беше перфектен ,после почна да си показва каквото си иска,даже бяхме и на измръзване
сега се чудя какъв да взема,живачния е мисия невъзможна да го открия /нали съм много прибрана/ 

Препоръчани теми