ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
# 405
Те ексцесиите едва ли ще са им най-големия проблем (на клуба имам предвид)...на лошо върви сесекато.  Confused

Ей тук също има статиика.
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2701470
Виж целия пост
# 406
Ми, току виж обявили фалит и айде аривидерчи. И дано няма пострадали фенове и невинни хора от цялата дандания  Confused

Абе ужас е някакъв. Капитана казва: Нямаме самочувствие и се крием по терена....
Това отбор ли е, що ли е?
Виж целия пост
# 407
Мхм,на това ми мирише...
Те и футболистите,горките,не знаят какво да кажат.
Виж целия пост
# 408
Пооплюхме ги малко сесекато, вече може да си лягаме  Mr. Green То беше градивна критиката, де, нали си личи  Laughing
Лека и до утре, банда  Hug!
Виж целия пост
# 409
Градивна,градивна.  hahaha

Лека,че при вас съвсем късно.   ooooh!
Виж целия пост
# 410
Добро утро.След вчера съвсем ми стана криво за моя любим ЦСКА.
Виж целия пост
# 411
мацки  Hug

уфф за снощи не ми се говори и не ми се мисли Crossing Arms
то малоумни хора има навсякъде, ама понякога ми идва в повече простотията.
Хора, които нямат нищо общо с футбола се месят и раздават решения  ooooh! А това, че си бил добър футболист, не означава че ще бъдеш добър треньор или спортен мениджър  Crossing Arms.
Абсолютна трагедия е сесекато, футболистите са най-малкия проблем. 
Изобщо не знам как ще се излезне от ситуацията, толкова много въпроси има, а отговори няма или поне не правилнни.
Напуснаха, по-скоро изгониха хора, които наистина им пукаше за тоя отбор, останаха лицемерите и комплексарите  Naughty.
 не ми се говори, знаех че ще сме зле .. ама не е само и до футболистите за съжаление  Crossing Arms


Левски има за какво да съжалява, снощи нямаше нищо общо с играта със Спортинг и можеха да победят  Naughty
Виж целия пост
# 412


Левски има за какво да съжалява, снощи нямаше нищо общо с играта със Спортинг и можеха да победят  Naughty

Мдааааа аз тайно се надявам тук да ги треснем....... Не е толкова страшен отбор Лил както се видя вчера) пък и нали ще ида на стадиона - когато бях с Гент ги бихме  Mr. Green
В интерес на истината играхме много затворено и с високо темпо - не ми се мисли в понеделник какви ще ги гледаме с Литекс - уморени, слаби.......дано възстановят де.
Виж целия пост
# 413
Rooney is staying - 2015  Joy Joy

чИстито  Twisted Evil
Виж целия пост
# 414


Ще умрЪ вече!  smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 415

момчето сЪ опита да изкрънка още малко за заплата  Mr. Green, прекалено голям шум се вдигна обаче.
за всеки друг бих била убедена, че ще си тръгне, но за Рууни имах едно на ум  Mr. Green
Виж целия пост
# 416
Ми те от ръководството бяха казали,че нямат нищо против да му увеличат заплатата...  Thinking
За к'во беше всичко,така и не разбрах.

Аз обаче очаквам и още новини.  hahaha
Виж целия пост
# 417
В скоро време човек не ми е ставал така досаден и антипатичен като този Рууни.....Не знам.....Нещо ми е много сив и безличен.......Чудя се на интереса към него.....
Виж целия пост
# 418
В скоро време човек не ми е ставал така досаден и антипатичен като този Рууни.....Не знам.....Нещо ми е много сив и безличен.......Чудя се на интереса към него.....

На външност е сив и безличен,  и много грозен  Mr. Green но като играч е гениален, няма кво да си кривим душите Simple Smile въпреки формата му в момента. Иначе от МЮ не за първи път ги правят тези циркове...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 419
Споделям мнението ти,Маме.
Ужасен е.  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия