
Църквата да не е Св. Троица в Слатина? Много ми прилича на нея. Точно там оженихме и нашите младоженци, че и попа ми изглежда по същия начин. Може разбира се да не е, че съм много слаб физиономист.



И аз искам второ, но не сега. Бела ми спира тока тотално с това неспане и неядене, така че не ми се и помисля близката година - две за друго детенце. 
На дърти години викаш, аз и честна 

А тя:" Ами като се съберът гостите тогава!" и аз пак:" Ами те са тука!"И бабето така 
И да вземе да се разпише
А за момиченцето- ще кажеш на татито, че е станало случайно... 
Големи съвети давам,а 


Дълъг щастлив и интересен семеен живот

И те не пишат, де...

. Сигурна съм , че на всички ще ни бъде интересно , ако желаеш да разкажеш за своето Май-че 
венчавката Препоръчани теми