Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 495
Здравейте майчета
Благодаря на всички за съветите за килим - вече си имаме и е бежов - ще приложа и снимка  когато го снимам.
Мира за съжаление не мога да ти помогна с маршрут до Токуда , иначе ние доста често я посещаваме , но винаги съм с кола.
Честит празник на Казабланка и Елена.
МамаММ добре дошла в нашия отбор.
Рони ама много сте хубавки и се посмях с историата ти отностно булката и гостите.
Мария п много кофти с това порязване - но  важното че всичко е завършило добре .
При нас проблема с яденето малко влиза в релси - започна да хапва , не е много но все пак е нещо и съм малко по-спокойна . За сметка на това обаче Лильонсита реши , че трябва да ми спретне друг номер - снощи като се събуди към 23,30 и до 4,30 не искаше и да заспи , не е плакала просто си лежеше и бърбореше , ставаше и се разхождаше из спалнята и тъкмо заспа каката пък започна да кашля като някой пристрастен пушач и така моето заспиване се проточи до към 5,30 - 6 и то в 7 трябваше да ставам да я изпращам за училище , после пак легнах , но Лили реши , че 8,30 е идеално време за ставане и днес съм като ударен самолет  Crazy Дано тази вечер да се наспя. Съчувствам на всички мами , които бебетата им се будят през половин час .
Абе наистина много мами спряхада пишат , айде драснете по някой ред .
До утре милички  bouquet
Виж целия пост
# 496
видя ли Танче, стана студено и почнаха да ядат, знаят си децата. Аз щях да ти пиша, да не я гониш с манджа нон стоп да подхапва, по-добре да огладнее хубаво, тогава повече ще хапне. Това от личен опит, Сами ако между закуската и обяда не подхапва изяжда все нещо (макар рядко цяла порция), иначе 2-3 лъжици или съвсем нищо.

Жени, а змейовете да бяхме оставили у нас, а  Flutter. Щот иначе кви коняци, кви водки... А Сами изглежда кротък, но е много своенравен, има си собствено мнение за нещата. Понякога това си е доста плашещо

Ние между другото отдавна не сме излизали с количката, което обаче не значи, че Сами ходи. Нееее, първите два пъти сам се прибра от парка, но нещо загуби ентусиазъм и напоследък 96% от времето го нося, откъсва ми ръцете. Днес щях да вземам количката, ама не ми се разправяше, и пак го влачих. Нали съм си мазохистка... И така нямам възможност да си купувам фафлички и пастички и да муам зад гърба му, и току виж съм отслабнала...
Виж целия пост
# 497

Добро Ви Утро Мацки Simple Smile
* Мира *, не се включих със съвет за пътя до Токуда,защото съм толкова зле с ориентацията,че кой знае какъв  маршрут щях да спретна на майка ти Embarassed
И ние излизаме в квартала без количката- разходките ни вече са доста по-кратки и искам хубаво да се измори ходейки/тичайки..лошото е,че Криси е като ударен електрон-не иска да върви до/след мен, прави се че не ме чува и търчи баш към колите, не си отговаря на името, изобщо не ме търси,ако ме загуби от поглед..абе АД ooooh!
Вчера така ме изнерви търчейки упорито след едно куче,което на всичкото отгоре го е ръмжало вече, че си получи и първото публично пошляпване по дупето- ефект 0..една баба свидетел на моето истерясване ми вика-"Аа,слабо удряш, с това галене до никъде няма да стигнеш..Удари веднъж,ама да е както трябва" Joy
Как ги карате вашите наследници да ви слушат на улицата? newsm78 В нашия блок има момченце, малко по-голямо от Криси, еми направо да ти е кеф да го разхождаш-подава веднага ръка и няма мрън-мрън...Детегледачката му направо е нацелила на дете..
Виж целия пост
# 498
JeenySJ,моите са в количка поне до 2 години и половина PeaceНе нося и не дърпам Crazy
Мина е уникален дивак,цялото й чело е синьо,окото и е одраскано,нокътя й е прещипан,докато пиша това е вече върху масата за хранене ooooh!
Снощи мъжа ми ме пита кога ни е било по трудно-когато сме нямали пари или сега с децата.С две думи каза,че това  нашето било тегло Mr. GreenПредпочитал да ходи на работа Grinning
Аз,обаче като видях Аркси колко е хубава и с каква хубава прическа е Crazy реших,че ще пътувам пак до Сф и да ме прави нейния коафьор.
Снощи бях на маникюр и влиза една позната и като ме вижда почва"Аууууууу,Силви бе много си дебела бе,Мина вече е на 1.6 г. ма моля те почни да спортуваш"А познайте как драго ми стана Mr. Green

Рони,честито и от мен!Айде дълги години да сте заедно и Бог да ви раздели около 100-те в добро здраве Hug
За снимките няма да казвам нищо Mr. Green
Виж целия пост
# 499
Снощи мъжа ми ме пита кога ни е било по трудно-когато сме нямали пари или сега с децата.С две думи каза,че това  нашето било тегло Mr. GreenПредпочитал да ходи на работа Grinning
Убеждавам се, че това съдиите са особена порода Mr. Green Сестра ми наскоро се изказа нещо баш в този дух Crazy
Иначе и аз планирах да е в количка дълго време, ама Дзверо категорично отказва да стои в нея повече от 10-15 мин., освен ако не реши да спи Naughty
Хайде,ние изчезваме на разходка,някакво слънце се показа:)
Виж целия пост
# 500
JeenySJ просто няма начин да не си взема от твоето кафе  Laughing
Прекрасен ден мацки   bouquet
Виж целия пост
# 501
Кафето е супер...Предразполага към  размисли Mr. Green
Ние излизаме с количка само когато трябва да пазарувам нещо, иначе сме за ръчичка и си ходи без проблеми.И аз не нося и не влача Peace
Сис, ми ти що не й каза на твойта позната, че чакаш трето и няма за кога да отслабваш Whistling
Егати и времето ooooh!Излязохме-заваля, прибрахме се-изгря слънце!
Айде лека нощ от мен и Рая Crazy
Виж целия пост
# 502
Сетих се за случка с Кати вчера...
Наложи ми се да прехвърля задължението по прибирането на малката на мъжа ми. Той съответно я взел и прибрал. Прибирам се аз и ми разправя, че само плачела и го водела към детската към гардероба, но не разбирал какво иска  Thinking Съответно ме моли аз да разбера какво иска малкото. Аз я оставих да ме заведе и... Ми то детето е свикнало, като се прибере в къщи да го сложа да се изпишка и да му сменя дрехите. Аз така предпочитам - да си има дрехи само за вкъщи, които да си ги мърля, но да знам че са по чисти и съответно дрехи за навън, които да са по представителни. Та сладурката е запомнила и си иска обичая, ама тати като незнае  Crazy
Виж целия пост
# 503
МамаМ добре ни си дощла! Разкажи за малкото телче!
Рони хубава булка си била - само, че аз съм малко суеверна  newsm78, що не си купи поне някоя светла рокля  Simple Smile, аз не бих се венчала в черно, иначе добре си ми стои черното, че ме вталява!
Сиска ти що не и каза, че ще заминавате за Саудитска Арабия и там направо ще си кльоща  Laughing, че даже имаш и още много да слагаш!
Пък аз да се похваля чак и майка ми, която много рядко да не кажа никога не ми е казвала, че доста съм отслабнала. Ама то за година и пет месеца 15 кг свалих ей така от нищо без диети и спорт. Не знам от какво просто. От болницата излязох 85 кг, а пък сега съм 70 - ох имам да свалям още 10, ама и тях бавно и славно ще ги сваля.
Ние излизаме най-често с количка, но когато е само с баща си за ръчички се хващат и си се водят двамата - много сладка картинка са! Да го похваля мойто гардже вече знае как прави патето, кучето, котката, кокошката и кравата.
Танче браво на Лилито, дано все повече да прояжда!
Виж целия пост
# 504
Пък ние май сменихме режима ни на спане и вече ставаме в 9 сутринта, а вечер заспиваме към 22.30....нощем продължаваме да се будим и ставам поне 3-4 пъти. Хич не ми харесва такова късно нещо, ама какво да се прави....айде като се върне часът назад може да е ОК пак Crossing Arms
Виж целия пост
# 505
Мигленче, и при нас е почти същото, особено късното заспиване, и то след минимум половин час търкаляне по спалнята. Но и аз се успокоявам, че след като сменят времето, ще си дойдат нещата на мястото.  Peace
Аз няма как да излизам без количка, ако искам да стигна до парка - иначе ще се влачим поне 30-40 мин, а и накрая щв трябва да го нося. Като го слагам в количката врещи и прави "мост", но аз съм желЕзна.  Wink
За мили комплиметни от околните си говорите - на мен пък преди няколко дни една колежка на мъжа ми при случайна среща ме "похвали", че съм изглеждала много уморена. Ми, не че е лъжа, ама пък не ме зарадва с тази оценка. Crossing Arms
Виж целия пост
# 506
Здравейте, момичета влизам само да ви се похваля че април месец ще си имаме друго бебче.Опитах се да попрочета темата но съм толкова назад, не ми остава почти никакво време за четене и писане. Накратно за нас Александрина е добре расте и прави все повече бели, доста приказва и повтаря всичко което чуе, сега се опитвам да и обяснявам че ще си имаме бебе и така. Надявам се всички мами и бебоци са ОК, ще се опитам да прочета и по старите теми. Всъщност извинявам се те вече не са бебоци, а младежи и девойки.
Виж целия пост
# 507
HoNeY_ChIlD, разконспирирана си отдавна  Hug Лека и безпроблемна и здраво бебче на финала.

МамаМ, добре дошла  Hug

Сутрин излизам с количката щото поспаланко Гого обича да си дремва. А и до училището на баткото ми е километър. Не ми се влачи. Следобед за ръчичка.

Иначе няма с какво да се оплача или похваля.
Аз мноооого отслабнах лятото, народа вече ми свикна и не ми правят "комплименти" .
Виж целия пост
# 508
 Laughing EmbarassedАгентурата работи с пълна сила.
Виж целия пост
# 509
HoNeY_ChIlD поздравления  Hug лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet
За заспиването към 20.30-21ч са по леглата,поиграят си малко и обикновенно най-късно в 21.30 спят.През седмицата стават към 6-6.30 заради баткото,че по 1ч се приготвяме за градинката  Crazy ,а в събота и неделя стават малко по-късничко  Laughing

Аз мноооого отслабнах лятото, народа вече ми свикна и не ми правят "комплименти" .
И аз така,ама да видим сега след поредното (надявам се и последно) спиране на цигарите  newsm78
МамаМ добре дошла  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия