Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 510
Благодаря! Мария П ти си щастливка с рано заспиващи  дечица. Аз моята девойка по - рано от 10,30 не мога да я накарам да легне после имаме разходки по спалнята, слизане, качване и така още половин час поне ooooh!, и сутрин в седем е скокнала а до преди месец спеше до 9,30ч.
Виж целия пост
# 511
Преди да тръгне Катето на ясла, не заспиваше по-рано от 23 ч. Сега вече си се приготвяме към 21:30 и до 22 ч вече спинка.  Peace Снощи пък даже в 21 ч вече сладко сладко заспа.  Heart Eyes
Количката я ползвам, когато излизаме, но сега като я водя на ясла неможе, че с градския транспорт ми е трудно да я качвам.  Blush
Виж целия пост
# 512
Хъни, честита ти втора бременност!   bouquet Да е лека и безпроблемна с чудесно бебче на термин!  Hug
МамаМ, добре дошла!   bouquet Разкажи за теб и детенцето ти...
За количката - все още не смея да ходим за ръчичка по-далече от кварталния магазин. Бела все още е неориентирана, не слуша, не върви плътно до мен, макар и за ръка, и предпочитам големите кръстовища и натоварените улици да ги минавам с количката.
За приспиването - стана вече традиция да заспива на нашето легло и тогава да я пренасям в кошарата. Заспива около 22 ч., лошото е, че все по-трудно става... Иначе сутрин е кукуряк към 7-8-8,30.
От днес Бела е нова прическа  Blush, тип момченце е, но поне вече я няма рехавата бебешка косица ... На който му се гледа, ще пусна снимка в снимка .бг.
Засега - толкова, че тенджерата ме вика  ooooh!
Виж целия пост
# 513
Сиска, тая твоята позната се е изказала няма що. Мен тука така всекидневно ме подкачаха. Когато поотлабнах  малко коментарите секнаха Mr. Green  #Cussing out
Аз ходих надничах при априлките, чудих се коя е другата мама, а тя коя била Rolling Eyes Grinning Нещо не я помня от нашата тема Rolling Eyes
Виж целия пост
# 514
По повод забележките... Мисля, че го казват хора, на които им е фикс идея. И на мен сестра ми колкото пъти и да ме види, все ми казва - "ти май си понапълняла...!" Ми и да съм, не се впечатлявам. Не се втелясвам и въобще не се засягам. Харесвам се каквато съм, мъжът ми също. Така че който си иска да си отслабва, пък аз ако искам ще качвам, ако искам ще смъквам.  Peace
Виж целия пост
# 515
Vyara D,  ти си толкова финничка,че направо не я разбирам сестра ти... newsm78
И аз съм на мнение,че колкото и да ти е приятел някой, мярка в изказванията винаги трябва да има Peace
HoNeY_ChIlD, желая ти лека бременност и здраво бебе през  Април:))
Ваня1975,честита ви прическа:)
Който има какво да подстригва-подстригва Wink...при нас, не стига че косата е тънка,русолява и бавно расте,ами и каквото порасне, стърчи нагоре-Таралежчо си отглеждам Heart Eyes
Виж целия пост
# 516
 hahaha Като заговорихте за прически,моя малкия откакто навърши годинка го подстригвам с машинката,подсетихте ме за първите ми опити,леле горкия на какво приличаше Joy Joy Joy
Вече много задобрях  Grinning
За килограмите никога не ми е било идея фикс,важното е само аз да се чуствам добре  Peace
Виж целия пост
# 517
HoNeY_ChIlD , и от мен беше разконспирирана отдавна , отдавна  Hug. Още , когато се разбра , че при бъдещите Април-ки има две от нашите мами , им нахлух в темата и прерових списъчето  Laughing И сега ще ти пожелая онова , което всички ние си пожелавахме една на друга преди 2 години (оле , колко бързо лети времето) - едно живо и здраво бебче на финала и лека и безпроблемна бременност. Разписвай се и при нас  Peace Моят Зарко и твоята Александра са родени на една и съща дата и затова те и помня , де .
А на мен пък килограмите все още са ми идея фикс  Sad Представа си нямам кога ще ги свалям. Все ми се хапва нещо сладичко и не мога да устоя. Но със сигурност съм решила , че преди да се върна на работа трябва да съм с поне 15кг по-лека от сега. За целта ще трябва да спра кърменето , а никак не ми се ще  Cry Говорите за приспиването - Зарко заспива само и единствено на гърда. Единствено майка ми го е приспивала по друг начин.
За количката - когато вали , а трябва да излезем сме с нея и дъждобрана ; когато не вали сме пеша. А ако прояви някакво желание , като днес следобед , примерно , сме с триколката.
Желая ви лека нощ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 518

Добър Ден или Добро Утро  bouquet
Ние стягаме багажите и изчезваме на вилата-такова хубаво време е грях да се похаби в София, след  може да се прави парна инсталация на друго място  Joy
Виж целия пост
# 519
JeenySJ, благодаря за комплимента!   bouquet
Виж целия пост
# 520
Джени, благодаря за кафето! Вече се възползвам  Laughing
Катилиас, честит рожден ден! Да си много щастлива, здрава, обичана и уважавана и да се радваш на 2 прекрасни дечица в най-скоро време! newsm51  Gift
И при нас е грейнало едно чудесно слънчице, пия кафето от Джени и изчезваме навън....
Виж целия пост
# 521
Я, има ли сме рожденничка  Hug

Австралия, мноооого щастлива, желана и обичана бъди!   bigdance2 newsm67

Някой да живее близо до Домко? Трябва ми да се хвърли око на един килим дали става?
Виж целия пост
# 522
ооо, JeenySJ, недей така с тези кексове, ти като си закльощавяла дай да изкушаваш горките дебели  Crossing Arms

* Мира *, при мен положението с килограмите е същото - понеже съм с 30+ няма как да им свикна, ама все ми се яде сладко и заради кърменето не мога да си направя едни 3 гладни прочистващи дни, което ще ми е най-лесно. А и след кърмене съм гладна като вълк, добре че вече е само за заспиване, а преди като беше през два часа ... представяте си какво плюскане падаше. Ама Сами даже и майка ми не го е приспивала (освен през деня, в количката, тогава и баща му успява). Вечер съм само аз, нощем се буди и пак само аз, и затова никъде не мога да изляза. Не ми тежи много, само отвреме навреме, като има повод, а аз не мога да ида. Иначв добре съмси поживяла навремето, не се оплаквам  Mr. Green

мда, днес времето е чудно, може даже да се пробвам да щракна няколко снимки. Хаиде весели разходки да всички  smile3535 smile3535 smile3535  animal085  animal037  261uu newsm57  Animal Snail
Виж целия пост
# 523
Кати, честит и весел да ти е рождения ден, много да те радват дечурлигата  smile3525

Ели, до нас има един, ама май се води аутлет и по-малък, мога да ида още днес. Имаш ли линк за килима?
Виж целия пост
# 524
Ей тоя. Става ли за нещо? Не че за тези пари очаквам кой знае какво но пък не искам да се окаже някой голям боклук и да се разпадне на втората седмица. Според мен трябва да е нещо от рода на мокета  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия