Благодаря за закуската!
Каде е това слънце бре, при нас е едно мрачно и кално! Дано и тук да светне.
Честит Рожден Ден Катилиас! Много здраве, късмет и любов!
HoNeY_ChIlD, Честита бременност! Много лека да е, и едно здраво и послушно бебче накрая!
Рони, Честита венчавка! Само любов и разбирателство да цари при вас!
МамаМ, добре дошла!
Честито на всички, празнували през последните дни!
При нас няма кой знае какво ново. Напоследък не иска да стои в количката изобщо, почти през цялото време реве и крещи
Още си стоим със 6 зъба. Уж са й подути венците ама нищо не излиза.
Продължаваме с редовното денонощно кърмене. Така се и приспиваме. Напоследък ходи и дърпа брат си за блузата, и започва да му нарежда да й дава да цока
От няколко дни постоянно се съблича. Чудя се вече какво да й обличам, което да не е с копчета или цип.
Хайде стига, че за нищо ново, доста изписах
Хубав ден! Чакам и при нас да изгрее слънце.
Чета ВИ редовно,но не ми се пише,че пак проблеми с батакто.Първо беше настинал,а после пак очето...
И пак тръгваме по лекари........ 




Сменяше настроения - или много плачеше , или "мамосваше" и се смееше ... Та затова заспа в 9.30 и се събуди в 11.10. Закъсняхме за кухнята , в последният момент взехме храната. После имахме дълга разходка , прибрах го да яде и пак го свалих на люлките. В резултат се поизмори доста и сега спи "обедният" си сън. Не знам вече какво да го правя с това неспане. Аз се чувствам като парцал на сутринта , когато стана от леглото , отказвайки се да го мъча да спи повече. Писна ми , писна ми , писна ми
),както на нас ни се струва! За съжаление не съм близо до Домко 


Хайде лек път и чакам да разкажеш как мина сватбата

