Майчета 2009! - 3

  • 27 253
  • 736
# 240
Ваня, ние имаме граждански брак и сега само църковен ще правим.Без роднини и тем подобни.Само ние, децата и кумовете.За зелената карта-ще броя дните до началото на май месец, когато излизат резултатите PraynigТова ми е единствената мечта-да живея там.Лошо, хубаво, каквото такова, само да не съм в тая мизерна държавица Peace Рая има вече 12 зъба.Чакам с нетърпение и останалите 8 Crazy
А, и забравих другата част от черната серия!Алекс премаза пръстчетата на Рая с една метална купа за плодове ooooh!Абе...Кошмар...
Виж целия пост
# 241
А, и забравих другата част от черната серия!Алекс премаза пръстчетата на Рая с една метална купа за плодове ooooh!Абе...Кошмар...


Ха, преди малко мойто голямото метна един голям ТВ + масичката му в/у себе си и Гого. На малкото му няма нищо освен уплахата ама големия.......  ooooh! Устни като на Мара Отварачката, нос като на Майк Тайсън и голяма цицина межди веждите.  smile3515
Виж целия пост
# 242
Лято,честита годишнина!Поне 100г да празнувате заедно!
В момента мозъците им са "празни" и са като попивателни.
Именно и нашата задаче е да им ги напълним,да им дадем старта! Peace
Аничка,Влади не я плюе,но както е казала Сиска то няма и нужда,тя е бебешка!Как сте вие?
Мигле,аз научих Влади да си ги мие като първо ме гледаше доста време как аз си ги мия и след това той сам поиска!
Рони,браво на теб някой и по веднъж не ги взимат,теб 3-ти път  Heart Eyes
Смехоранке Hug,и Влади напоследък заспива много трудно по 1-2ч се мъчим особено вечер,та те разбирам напълно!
Виж целия пост
# 243
А, и забравих другата част от черната серия!Алекс премаза пръстчетата на Рая с една метална купа за плодове ooooh!Абе...Кошмар...


Ха, преди малко мойто голямото метна един голям ТВ + масичката му в/у себе си и Гого. На малкото му няма нищо освен уплахата ама големия.......  ooooh! Устни като на Мара Отварачката, нос като на Майк Тайсън и голяма цицина межди веждите.  smile3515
Веселба ooooh!Зорлем ще се изтрепат, ей!
Виж целия пост
# 244
И ние сме с 8 зъба. От преди да навърши годинка са толкова и толкова си седят.. Що не вземат да излязат сега докато е при баба Whistling
Виж целия пост
# 245
Здравейте и от мен в този  дъждовен ден  umbrella
Ели, егати чудото ooooh!, дано бързо да се оправи баткото Praynig и аз съм хващала  "в полет" огромен телевизор барабар със скрина,който сигурно щеше да го смаже ooooh!
Честита годишнина на Лято  bouquet
Много разбирателство и още многоооо години да се търпите Hug
Честито прохождане на Мийкиния Иван, да е живо и здраво детенцето  bouquet
На Катето, честита  госпожица и аз да се наредя в редичките със 4470
А като гледам каква сладуранка е малката принцеска на Бебз Heart Eyes, честито и да я отгледате с много любов и разбирателство  bouquet
Смехоранке, и моят синковец беше много привързан към мен и не спешееее ooooh!,много позната картинка, а само почакай да тръгне на ясла или градинка, тогава какво чудо еее Crazy
Не на последно място Честит Рожден Ден, Бобито!
Много късмет и само хубави моменти  bouquet
Виж целия пост
# 246
На Катето, честита  госпожица и аз да се наредя в редичките със 4470
Надеждата, честита розова новина! Ех, всички мами на момченца, бременни с второ, май ще нашарят гащите  Mr. Green
Ели, Рони, дано бързичко да се оправят пострадалите!  Hug
Виж целия пост
# 247
Честит празник, Бобито! С пожелания за здраве, любов и незабравими мигове с любимите хора!
Честити ходещи краченца на Ваньо Мийкин!
Честита годишнина на Лято и съпружието й!
Добре завърнали се у дома на Бебз и малката госпо'ица Ванеса! Да расте усмихнато и добро детенце, а на мама бързо възстановяване!
Честита розова новина на Надеждата и Катилиас! Чудесно е, че ще си имате и момиченца!
Ако съм пропуснала някой празнуващ нека ме извини.
Ели, Рони, дано бързо да се оправят чаветата и да нямате повече екшъни.
Така, за нас нищо хубаво затова си и мълчах. Ще взема да се натръшкам все пак, че дано ми мине беса. Малкия не яде ама нито пюрета, нито супи, нито нещо готвено, нито домашно, нито готово. Само като види лъжица се врътва и край, вие от глад, но не иска да хапне трохичка. Търпях, мислих, разсъждавах какво да го правя и измислих да давам сварени зеленчуци нарязани на кубчета с малко масло и сол, сирене и парченца хляб. Сега редя едни мозайки, правя се на шут, моля се, заканвам се и с 300 зора хапва минимално количество сам. Така сме повече от седмица и се моля да не продължи дълго, че ще се стопи магарето му дългоухо.
Освен това си натресохме напкин дерматит и положението става все по-зле. Докторът ни изписа крем с нистатин, който се прави, но за сега не виждам подобрение. Как да го оставя по голо дупе или без памперс на този студ? Започвам и бани със смрадлика. Оф, приемам съвети всякакви за бързо справяне с проблема.
Бях забравила какво е това приспиване, повече от 5 месеца не ми се е налагало да го приспивам, от седмица обаче се приспиваме по повече от час, заспива с рев, става с рев. И на цялата тази хубост и затворени вкъщи заради прекрасните атмосферни условия - красота неземна Crossing Arms.
Виж целия пост
# 248
Мийка честито ходеще човече-сега да ти е дупе яко.Честито на мамите очакващи своите бебки PeaceЧестито на Лято и съпружието й 1datingЧестито и на Бобито-много здраве и сем.щастие.И ние сме с 8 зъба-предните и четирите и 4 кътника.Сега прозират резците ама кога ще се покажат???Като тръгнат на един път ги вадим.Слънчасала бе душа-немога да влезна в тоз албум????
Виж целия пост
# 249
Вайзе, до скоро малкият ми ядеше само каша веднъж дневно и сокове наливаше. Не го насилвах и за мое огромно учудване не свали килца. Нещата вече се нормализираха. Да не стане злояд ако го мъчиш насила..  С приспиването и при нас така, научи се сам и изведнъж като почна да слиза от леглото и да тича при нас спокойните вечери просто завършиха Rolling Eyes
Виж целия пост
# 250
Вайзичке, да не те плаша, но моя калпазанин направи вече три седмици от както не ще да яде. Жули само чат пат АМ с бисквити. Гладен е ама не ще и това е. Яде грозде. И не спи. Но това си е по рождение.
От де я вади таз сила, идея нямам.
Чудя се дали не са отново в някакъв стачен период на развитие.

Ние излизаме на вън. Като откачени сме. Но взимаме храна от кухнята (и аз не знам защо като Виктор не я яде) и си прибираме баткото от училище. Дъжд, студа, това е. Днес цял ден ме валя, направо се треса от студ и умора. А няма една капка пиячка за душата  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Лианке две сме с теб лудите в студа , но и аз си взимам каката и няма начин . А за пиячка обади се бе ще ти пратя квото имам. За неяденето ние караме на сок през деня с някоя друга бисквита или мини кроасанче , 5 лъжици попарка и плодове - обикновенно банан и зеленчук домат , а вечер АМ . Така сме вече сигурно от месец . Ако успея да бутна някоя лъжичка с манджа на обяд банкет вдигам. А постоянно крачи напред назад , спи по 1 час на ден и много мрънка , за всичко направо вечер като заспи и настъпи тишина започва да ми липсва мрънкането и . Mr. Green
Думечке опитва се да повтори всичко , което и говоря днес например новата дума мамуууна / маймуна / . доста от думите са съзнателни и сиги използва точно на място . Памперса едвам го сменям - сякаш я коля такъв вой надава . При нас номера с оставянето и подминаването нещо не върши работа, като ми се тръшне и реша да я подмина  , започва неистов писък  Sick чак медосрамява и си го гушкам диването. Привързаността е само към мен , не мога и една крачка да направя без нея - гушка ми крака и така си я влача. Кака си от време навреме я пожелава и стои около 15 минути с нея да си играе, но не трябва да ме вижда - види ли ме настава пак рев, абе весело е у дома .
Стаситке , я вземи да се включиш , нещо много ми залипсва. 
пожелавам ви спящи бебета, че на мен снощи ми разгони фамилията - цяла нощ се въртеше и не спеше.
Виж целия пост
# 252
lianka душа не си казала  Hug

Виж целия пост
# 253
lianka душа не си казала  Hug


Мария  Hug за пиячката!Точно на време, че аз най-накрая успях да си изпия последната бутилка мелнишко вино дето си донес от Мелник!Точно това си говорехме тази вечер със сваата, че ако продължават чаветата с тоя екшън, в най-скоро време ще се пропия smile3515
А тя Стасита що ни отсвири така, че нешо не вденах newsm78
Виж целия пост
# 254
Като чета колко зъби имат вашите дечица, за пореден път се притеснявам. Бела има 8 зъба - всичките резци и 1 ръбче от първия кътник. Останалите само са надули венеца и повече от 2 месеца няма ни зъб, ни ръб. Има ли и други май-чета с малко зъби?  Crazy
Абсолютно  със същата зъбна картина сме. Поводи за притеснения няма! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия