, и сутрин в седем е скокнала а до преди месец спеше до 9,30ч.
, и сутрин в седем е скокнала а до преди месец спеше до 9,30ч.
Снощи пък даже в 21 ч вече сладко сладко заспа. 
Да е лека и безпроблемна с чудесно бебче на термин! 
Разкажи за теб и детенцето ти...
, тип момченце е, но поне вече я няма рехавата бебешка косица ... На който му се гледа, ще пусна снимка в снимка .бг.

Нещо не я помня от нашата тема


...при нас, не стига че косата е тънка,русолява и бавно расте,ами и каквото порасне, стърчи нагоре-Таралежчо си отглеждам
Като заговорихте за прически,моя малкия откакто навърши годинка го подстригвам с машинката,подсетихте ме за първите ми опити,леле горкия на какво приличаше


. Още , когато се разбра , че при бъдещите Април-ки има две от нашите мами , им нахлух в темата и прерових списъчето
Моят Зарко и твоята Александра са родени на една и съща дата и затова те и помня , де .
Представа си нямам кога ще ги свалям. Все ми се хапва нещо сладичко и не мога да устоя. Но със сигурност съм решила , че преди да се върна на работа трябва да съм с поне 15кг по-лека от сега. За целта ще трябва да спра кърменето , а никак не ми се ще
Говорите за приспиването - Зарко заспива само и единствено на гърда. Единствено майка ми го е приспивала по друг начин.








Препоръчани теми