Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 415
  • 735
# 60
И в Разград Пощенска няма още
Виж целия пост
# 61
То и за Русе е така.Май още никой не е теглил в Русе Sad.Ако някой изтегли моля пишете!
Ще пишем, само да ги пуснат.  #Crazy
Виж целия пост
# 62
Казанлък ОББ - ИМА  Simple Smile
Виж целия пост
# 63
велико търново има ли вече някой да се похвали?а защо едно майче чака за търново към уникредит булбанк детски,не сме ли всички към ЦКБ или тя си използва лична сметка,не са й издали карта от социалното?
Виж целия пост
# 64
Може да се посочи сметка и в друга банка за получаване на детските.  Hug
Не е задължитлено да е тази, избрана от социалните.
Виж целия пост
# 65
 Peace
Виж целия пост
# 66
да, аз за първи месец уж си "извоювах" да съм в избрана от мен сметка - но да видим ...
Виж целия пост
# 67
за казанлък инвест банк някой знае ли нещо
Виж целия пост
# 68
Може да се посочи сметка и в друга банка за получаване на детските.  Hug
Не е задължително да е тази, избрана от социалните.
Аз съм ,,майчето" с друга банка от велико търново.Когато подавате документи може да напишете която банка вие желаете, като посочите банковата сметка и АЙ-БАН-а на въпросната сметка и на следващото подаване само да впишете  - по старата сметка.Предпочитам да потдържам една дебитна карта. Дано ги пуснат днес тези пари най-после!!!
Виж целия пост
# 69
майчетата от търново днес проверяваха ли вече или да ходя на банкомата да видя
Виж целия пост
# 70
Пазарджик - Общинска - няма още.
Виж целия пост
# 71
 Не не съм слизала днес до банкомата , но се съмнявам да ги пуснат преди 17ч.
Виж целия пост
# 72
За Варна от СП казаха, че няма!
Виж целия пост
# 73
момичета знае ли някой за Добрич
Виж целия пост
# 74
ВеликоТърново, уникредит няма-проверено преди минута Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия