Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 415
  • 735
# 75
ейййй търново пак ще сме от последните както винаги утре вечер....
Виж целия пост
# 76
ейййй търново пак ще сме от последните както винаги утре вечер....
Ще ви правим компания от Русе.  ooooh!
Виж целия пост
# 77
Еспресбанк Варна някой знае ли дали има вече?
Виж целия пост
# 78
    Пак   да  попитам   за  София  -  Пощенска  банка ,  някой  получил  ли  е  интеграционни?
Виж целия пост
# 79
От СП - Варна казаха, че няма. От тел. 02/935 05 50 казаха че са пуснати в цялата страна. Иди ги разбери!
Виж целия пост
# 80
Шумен ДСК - няма
Виж целия пост
# 81
И утре е ден.  ooooh! Нали са в законовия срок. Няма да се учудя, ако изчакат последния момент.  #Crazy
Виж целия пост
# 82
Варна ОББ ?
Виж целия пост
# 83
ще ходя след малко до банкомата и като се върна ще пиша за експресбанк варна дали има днес
Виж целия пост
# 84
ще ходя след малко до банкомата и като се върна ще пиша за експресбанк варна дали има днес
Благодаря сърдечно! Hug Joy
Виж целия пост
# 85
Дано днес да има навсякаде в колко пускат преводи?
Виж целия пост
# 86
ще ходя след малко до банкомата и като се върна ще пиша за експресбанк варна дали има днес
благодаря сърдечно!
Виж целия пост
# 87
    Пак   да  попитам   за  София  -  Пощенска  банка ,  някой  получил  ли  е  интеграционни?
Не ги ли превеждат с детските?Аз сега проверих и съм получила цялата сума.Става дума за ПИБ-София
Виж целия пост
# 88
За Инвест Шумен някой знае ли нещо?
Виж целия пост
# 89
Дано днес да има навсякаде в колко пускат преводи?
До 17,00 най-късно трябва да има, ако е вярна новината. Банките не работят ли до този час.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия