Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 418
  • 735
# 90
    Пак   да  попитам   за  София  -  Пощенска  банка ,  някой  получил  ли  е  интеграционни?
Не ги ли превеждат с детските?Аз сега проверих и съм получила цялата сума.Става дума за ПИБ-София


  Не  знам  , аз  интеграционни  нямам , затова  питам ?  Загубих  ги  за  6 м.  поради  това  ,че   соц.  служителка  не  ми е  казала  още   март месец  да   отида  да  си  получа  лично  социалната  оценка  и  да  попълня   нова  молба  за   тях.   Август  месец  чак  ходих  и  тогава  подадох  всички  док.  за  тях на  ново  и сега  ги  чакам  ...........доколкото  разбрах   след  като  смениха   датите    на  превода  някъде  ги  пускали   дни  след  детските  ?   Ако не  ги   получа  до  петък  пак   трябва  да   ходя   до  социалните  ...........писна  ми  от  техните  неуредици  - те  не се  уточнили  пък  ние   губим парите  ....... Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 91
Пловдив-МКБ UNIONbank-преди малко ги изтеглих(и похарчих).. Blush
Виж целия пост
# 92
Габрово в ДСК - Има
Виж целия пост
# 93
И аз  тях немога да ги оправя.На мен соц. оценка ми я донесоха вкъщи.В социалното ми казаха, че молба за интеграционни , ще трябва да се пуска пак сле 1 година , като изтече срока на Телк и в зависимост дали пак ще ни дадат процент след ново явяване.
Виж целия пост
# 94
Варна???
Виж целия пост
# 95
сега се върнах но в експрес банк варна няма за съжаление  newsm12е явно следобед ще ги пуснат или утре
Виж целия пост
# 96
а Шумен  newsm78
Виж целия пост
# 97
Асеновград, Общинска банка - току що изтеглени Simple Smile.Този път по - рано в сравнение с предишни месеци.
Виж целия пост
# 98
Варна ДСК има! Успех на всички! До другия месец!
Виж целия пост
# 99
велико търново сега се връщам от банкомата и има детски и телк без интеграционни.
Виж целия пост
# 100
велико търново сега се връщам от банкомата и има детски и телк без интеграционни.
Коя банка? Embarassed
Виж целия пост
# 101
    Пак   да  попитам   за  София  -  Пощенска  банка ,  някой  получил  ли  е  интеграционни?
Аз все още не съм от Люлин
Виж целия пост
# 102
За Търново казаха от сп,че до довечвра ще са преведени детските
Виж целия пост
# 103
За Търново казаха от сп,че до довечвра ще са преведени детските
паааак на опашката!!
Виж целия пост
# 104
Община Марица знае ли се кога ще има пари.
Пловдив вече ги изхарчиха.АСП към общината от сутринта дава постоянно заето.Най-вероятно с цел да не питаме за пари.Хитруши
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия