Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 418
  • 735
# 555
Законовият срок отдавна изтече. Да видим сега какви ще са оправданията им.

Ще се оправдаят с банките...
Виж целия пост
# 556
Питай тоя, питай оня и всеки си измива ръцете с другият. И аз нямам нито детски нито за първи клас 150 лева егати
Виж целия пост
# 557
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.
Виж целия пост
# 558
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.

коя банка?
Виж целия пост
# 559
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.

коя банка?
ПИБ.
 Тези,които са към Пощенска и Инвестбанк са ги получили в петък.
Виж целия пост
# 560
Видях си детските в онлайна на ДСК.
Виж целия пост
# 561
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.
И аз имам ,Сега провеврих.ПИБ-Изток.Сумата е същата като миналия месец, а би трябвало да е повече, заради интеграционните.Имате ли представа кога се изплащат?.Аз останах с впечетление, че всичко  ще се преведе наведнъж.
Виж целия пост
# 562
От СП-Люлин казаха,, че интеграционните и първокласните пари са пуснати с платежни в банките, чакали потвърждение. Вероятно утре ще има.
Виж целия пост
# 563
момичета за какви интеграционни говорите newsm78
Виж целия пост
# 564
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.

коя банка?
ПИБ.
 Тези,които са към Пощенска и Инвестбанк са ги получили в петък.

Аз съм към пощенска,но нямам,а и не само аз.
Виж целия пост
# 565
момичета за какви интеграционни говорите newsm78
Тези пари са за дечица с Телк.Нямам идея на други деца дават ли.
Виж целия пост
# 566
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.
И аз имам ,Сега провеврих.ПИБ-Изток.Сумата е същата като миналия месец, а би трябвало да е повече, заради интеграционните.Имате ли представа кога се изплащат?.Аз останах с впечетление, че всичко  ще се преведе наведнъж.
ТРЕТИ МЕСЕЦ ПОЛУЧАВАМ НЯКАКВИ ДЕСЕТ ЛЕВА ЕДНА СЕДМИЦА СЛЕД КАТО СЪМ ПОЛУЧИЛА ЧЛ.8 И ДЕТСКИТЕ МОЖЕ БИ ТОВА СА ИНТЕГРАЦИОННИТЕ
Виж целия пост
# 567
  София-Слатина вече има детски и чл.8,без интеграционните.

коя банка?
ПИБ.
 Тези,които са към Пощенска и Инвестбанк са ги получили в петък.

Аз съм към пощенска,но нямам,а и не само аз.
Ммм,да.....Сега проверих в пощенска-НЯМА
Виж целия пост
# 568
Сега проверих Пощенска банка - Красна поляна и няма детски.
Виж целия пост
# 569
За Горна Оряховица някой нещо чувал ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия