Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-19

  • 43 415
  • 735
# 660
Няма все още може би в петък или във вторник ще ги пуснат детските .А другият месец би трябвало по рано да ги пуснат заради празниците
Да, да, колкото за 1-ви юни.  Confused
Виж целия пост
# 661
Моля придържайти се към темата-получехте ли добавки
PeaceТова , някаква шега ли е или така си пишеш ?

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 662
Моля придържайти се към темата-получехте ли добавки
PeaceТова , някаква шега ли е или така си пишеш ?
присмял се хърбел на щърбел Simple Smile
Виж целия пост
# 663
благодаря на майката,която ми качи линка,за темата за издръжка.БЛАГОДАРЯ ВИ.
Виж целия пост
# 664
Сега звънях до СП.Казаха ми,че всичко е дадено в банката,а кога ще ги пуснат от София никой не знае.
Това за Ловеч.
Виж целия пост
# 665
В Общинска Банка-Варна не си вдигат телефоните от сутринта Rolling Eyes
Виж целия пост
# 666
по рано от понеделники не вярвам че  ще има пари
Виж целия пост
# 667
най-сигурно-във вторник-след 16ч Mr. Green,да имаме нерви да чакаме
Виж целия пост
# 668
Имам надежда за утре. Grinning
Виж целия пост
# 669
За София ОББ някой знае ли нещо?    Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 670
  След като не  са  пуснати никъде детските  -  кой  може да  знае за  конкретна банка?
Виж целия пост
# 671
Просто питам.

БЕЗ ЗАЯЖДАНЕ АКО ООБИЧАТЕ.
Виж целия пост
# 672
 
Просто питам.

БЕЗ ЗАЯЖДАНЕ АКО ООБИЧАТЕ.


  Не   знам  къде  "видяхте "  заяждане  ,че   пишете с такъв  тон ?  Просто  отговарям  ,че никъде няма детски !
Виж целия пост
# 673
и аз , има 25% намаление в Хиполенд и са надявам да купя коледните подаръци  Mr. Green
Виж целия пост
# 674
Кога за един ден са превеждали детските към всички банки? Никога. Винаги е ставало поетапно. Едни може да ги получат утре при малко повече късмет, а други - след 5-6 дни  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия