Палитра от есенни листа озарява АВГУСТовски личица! Тема 23

  • 29 163
  • 720
# 210
Да се разпиша да не ме мислите - мина ми гаденето, слава богу, сега само отвреме на време сутрин леко ми прилошава от глад, но това е нормално.
Всичко е наред при нас, няма много време обаче. Казах на шефа, че съм бременна и му казах, че това няма да се отрази на работата ми и сега ще трябва и да го докажа  Joy Joy Та ще се понапъна повечко.
Само да кажа, че 6та страница би рекордите за най-дълги постове, е няма такава страница, всеки пост дълъъъъъъг. Не можах да прочета всичко, жалко че не можах да видя снимката на Гануша от сватбата, махнала я е  Cry Cry
Гледам и при вас лошо време и не излизате много, и при нас така. Сега днес изглежда по-топличко, и аз чакам Дани да се събуди и да излезем малко на разходка.
Няма да пиша на никой поименно, че нямам време, но ви следя, да знаете и мисля за вас.
За нови прически, разделно хранене ... да знаете чета  Hug Hug Hug
Захирка, ех, 7 месец, малко остана вече  Hug Hug
Виж целия пост
# 211
Момичета, благодаря за съветите на нощното хранене, за съжаление и метода с рева не помага, даже влушава нещата и после още по трудно го успокоявам .. какво е това чудо незнам.. а пък педиатърката ми се крие, от 2 седмици я търся не си вдига телефона.. а от 2 месеца не сме ходили.. какво става незнам..

Захира аз точно със чай на Хип за лека нощ съм пробвала .. освен да видя и другия дали ще стане. За температурата защо не си вземеш нурофен поред мен е по-ефикасно. Милата Анди да и минава бързо  Hug

Мариелка оправяйте се и вие вече че Алекс се измъчи. засополи опитай да го слагаш на по висока възглавница и му тегли сополите преди  лягане. Много се тормозят от етзи процедури, но няма как за тяхно добро е  Hug
Марти се събуди изчезвам, целувки на всички
Виж целия пост
# 212
Абе какво му става последните дни на диването не знам. Както заспиваще от раз като я сложех през деня сега поне по 1 час будува в леглото си, а умира за сън.  Shocked Поне по 3 пъти катеря стълбите защото е станала, надвесила се е над решетката, паднала й е бибата от устата и нашата умира от вече от яд и крещи 'бумиии, бумиии'. Докато не й я дам няма укротяване!  #Crazy (Мале как ще я отучвам  от тази биба не знам!  #Crazy )

На всичкото отгоре не иска да обядва. Нещо от разбитата уста ще да е. Sad Може би топлото не й понесе, макар да бяха и 2те манджи леко затоплени. Хапна малко кис.мляко и почти цял банан, пак хапна нещо колкото да не е без хич... Но сега вече 1 час не иска да заспи и ми се струва, че е гладна. Редактирам се, наакана била, а кремчето едвам си го изяде и него. Сега да видим дали най-накрая ще заспи, че полудях.  #Crazy

Трейси, браво, че вече си по-добре и че си казала на шефа, та поне от това да ти олекне!  Hug

Хари, лелеее ама това много опасно да се удари около око! Бил е малкият дявол, макар и милата Софи да е била синичка Sad Ох, че ми стана жал като си представя тази нежна красавица с бушон Sad На мен последните месеци ми идваше все с по 3-4 дни по-рано, сега закъсня един ден. На мен ми влияе смяната на климата (както и пътуване със самолет), да не би и при теб да е така ? Нещо много изведнъж заесеня!  #2gunfire

Захира, щом и пъпка й е излязла най-вероятно наистина е от ваксината. Sad Иначе във време на вируси предвид колко дни след ваксината се случва по принцип бих го отдала на вирус/настинка. Дано бързо се оправи малката!

Сииллввии, мила честно казано не знам за какво говориш. Дай повече подровности за стила ти на хранене, че да видим дали става върпос за разделно хранене. Аз лично съм страшно доволна от разделното. Месейки по-малко и 'правилните' храни организмът ти наистина не се 'задръства' толкова с токсини, храна се храносмила много по-бързо, подобрява се метаболизмът и има логика като цяло да се чувстваш по-добре. Сега като не спортувам не усещам 'прилив на енергия', но когато ходех 3 месеца на фитнес до юли месец се чувствах като перце и способна да направя всичко! Аз пък за теб се сетих по друг повод - дойде и моят ред да кажа, че откакто Анди проходи както трябва се родих, особено сега в това лошо време. Наистина както и предполагах много се услениха нещата. От една страна защото като все иска да ходи повече се изморява и спи мноооого добре, от друга както сега е кофти времето и прекарваме повече време вкъщи пускам си я и тя си щъка навсякъде и прави каквото си иска. Оставила съм навсякъде все безопасни неща, които може да пипа и да играе, а и когато си играем заедно поне не съм все наведена и като падне си става сама, не я вдигам аз. Абе кеф.  Heart Eyes

Дани, предполагам, че за тези се сещаш, но да кажа - кис. мляко с плод и/или бисквита, бисквитена 'торта', прясно мляко с бисквити, грис с плод..  newsm78

Я колко различно реагират децата на чувала. Андреа си го приема без проблем. Колкото и голямо да е одеало да сложа, както и да го 'загащя' не стои завита повече от 3 мин. Като бяха жеги не се притеснявах толкова, но откакто застудя без чувал не може. Дали защото и миналата зима спа в чувал, и пролетта и е свикнала да спи в чувал?  newsm78

Я РЕНЕ ЧЕТЕ! Я да вземеш да се разпишеш, бе момиче!  Laughing Да не идвам с бухалката!  fight  Hug
Виж целия пост
# 213
Янче таз твоя бухалка стана всеизвестна  Mr. Green Гледам и в разделната я размахваш и заплашваш  hahaha
А Рене си я заслужава,щом само чете а не драсне два реда да каже как е ,що е  Crossing Arms
Виж целия пост
# 214
Привет и от мен! Едва сега успях да ви нагледам, че имах малко гости днес. Болничките дечица бързо да се оправят, че е много неприятно да ги измъчват хреми и подобни неща. Леле, Захирка, верно ли от ваксината е реакция това. Сега съвсем се притесних. Има ли други дечица, които са реагирали по някакъв начин? И на нас ни я сложиха във вторник и сега съвсем изтръпнах  Sad
Виж целия пост
# 215
Хейййй,,, Здравейте, зравейте!!  Hug Как са най–готините мами? Поне по това, което попрочетох, добре звучите. Само тези температури..  Sad  нека по–бързо минават, че си е мъчение! А децата неизменно пораснали, проходили, правещи безброй бели.  Grinning Знам, че ме  нямаше цяла вечност, дълго лято си направихме ние, но вече се завърнах в пряк и в преносен смисъл.  Grinning Силна прегръдка на тези, които са питали за мен.  Hug  Heart Eyes На тези , които не са, още–по силна  Laughing  Hug
Хахаха, момичета не бъдете лоши с кака си Ренетка  Naughty  Hug И Бърборанка да прибира бухалката, аз съм от добрите.. Outta Joint  Mr. Green  Нали трябва да попрегледам, за да съм в час, а и знаете, че не мога без вас  Blush  Flutter
 Всъщност сме тук от 2,3 седмици, но беше един от онези периоди, които ти се иска да ги няма, или поне по-бързо да отминават. Не е кой знае каква трагедия, става въпрос за огромния стрес, на който е подложен моя мъж в момента и заради който бяхме готови да зарежем всичко тук. Бяхме на косъм да си вземем шапките и Гоу хоум, обратно към Страната на слънцето.  Simple Smile Заради мен сме все още тук. Аз, която изревах реки като трябваше да идваме.. Направо не мога да се позная, но нали сме затова да сме опора на "силния" пол. За къде са без нас.. Казах "не, тук сме дошли с една цел, което ни костваше много, преживели сме не една трудност, няма да се откажем и сега, защото най–лесно е да се откажеш.." Както и да е. Надявам се да е поредната фаза, като при бебетата  Simple Smile и скоро настъпят по–добри времена.

 Колкото до Еванджа, все още не яде манджа. Само опитва, но ме гледа с лек ужас в очите, сякаш казва " внимавай какво ми даваш, че мога и да го изплюя" Та няма как да ѝ порасне дупето, за да яде бой..  Laughing  Кърми се (почти на самообслужване вече) по–често от колкото би ми се искало. Не е особено смела в опитите си да ходи сама, все иска да е до мен, в мен, върху или под  мен. Да съм наоколо с две думи. Затова пък много се разбъбри, обожава да "говори" по телефона, с каквото ѝ попадне като много сладко си променя интонацията. И все едно усеща, че с баща ѝ не сме особено весели, все ни гали по главите, отгоре и вика "ОоОоО, малко по–силно отколкото трябва.  Simple Smile  Много обича да се кичи с часовници, гривни и пръстени. Слага си ги на съответните места, понякога чак до рамото  Joy  hahaha  и се разхожда така. В БГ много ѝ хареса, сякаш разбра че е на почивка. Удари го сън, хойкане, танци и игра. ( За разлика от нас ). В последния ден преди да заминем направихме и една "мини" (113 снимки  #Crazy) сесия с Калина, с която много се харесаха. Евандж издържа геройски и се държа професионално, без да промрънка. Кали все ми повтаря колко била прекрасна и за да го казва тя, вярвам ѝ.  Heart Eyes

Това е засега, малко като уводно въведение, но по–късно ще се включа със специално обръщение към всяка от вас.  Hug
Много прегръдки на старата банда, бъдете здрави и усмихнати! Вие и малките бандити и бандитки!   bouquet  
  
Виж целия пост
# 216
Пфу, спи.  Praynig

Дани, хаха, първо - шпионираш ме в РХ-то, а? Втори - този лаф е на една готина мацка от там. Като не пишех там лятото и момичетата били писали да се появявам, че щяла да дойде ... с бухалката.  Mr. Green И аз за това тогава така ги бъзикнах, те са страшни сладурки. По-позитивна тема няма във целия форума!

Рене, добре дошла отново сред нас!  Hug Ех, трудни моменти имате явно, дано отминат скоро. Добре те разбирам.. Браво и за сесийката с Калина. Не искам да кажа, че Еванджи не е прекрасна  Heart Eyes , но ми стана смешно като ти прочетох думите защото, май ... всички така ни омайва, че да се видим и повече от веднъж Joy hahaha Joy Грях ти на душата, че не си казала кога си в София!  Crossing Arms Аз живея ТОЧНО до Калина и ТОЧНО до студиото й!!! В крайна сметка кога ще ни покажеш някоя снимка от сесийката?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
Хахахахаа Янче не те шпионирах, а случайно попаднах на твоя пост  Mr. Green Сестра ми има да сваля едни сериозни 15-20кг. и ще и предложа РХ,пък дано да помогне.
Рене добре дошла  HugРадвам се,че се разписа,въпреки проблемите,които са ти на главата.Дано всичко се нареди така,какво искате вие Hug Прегръдки на сладката Еванджи и ще чакаме снимки от фотосесията ви  Hug
Виж целия пост
# 218
Рене  Hug, много се радвам, че се появи.  Grinning И аз стискам палци нещата при вас да се наредят и да се възцари отново спокойствието в дома ви.   Hug

Дани, освен споменатите от теб и Бърборанка следобедни закуски, аз бих добавила кремче с извара + банан + пасираните плодове от един компот и също кис. мляко с овесени ядки + банан и/или бисквитка. Също може овесени ядки с пасираните плодове на един компот (то става като овесени ядки с плодово пюре). Какво става, взе ли елда на Нико?
Виж целия пост
# 219
[
Силви биеш собствените си рекорди по дължива на поста Mr. Green

Нали newsm08, като не пиша - не пиша, ама като се разпиша................ Mr. Green

Кобрети - лек полет и приятно пътуване тогава! Hug

Трейси - хубаво е, че си казала на шефа и не се преуморявай много! Hug

Бърби - ами не съм и аз много наясно, но щом не ме разбра - може би е нещо друго - целта на тази диата е да се ядат повече алкални храни и по този начин да се алкализира кръвта - някъде стойности около 7, 30  трябва да се постигнат - това убивало всякакви вируси, помагало за регенерацията на клетки, абе едва ли не някакво чудо - освен това при по дълго прилагане се постигало и отслабване! Не, че съм тръгнала да я правя - просто се заинтересувах! Иначе кои са алкалните храни не запомних много, запомних, че месо и мляко например са киселинни - те се ядат по определена схема и в комбинация с други, които ги неутрализират! newsm78

За другото(лесно или не е да се гледа проходило дете) съм много доволна от думите ти - явно трябва да устискам още малко! Joy

Рене - дано се оправят нещата при вас възможно най-бързо - сигурно е само период!

Хари - ще пробвам с одеалце напряко, но при нас едва ли ще действа - аз и сега я завивав с едно олекотено юрганче - много тънко и пак напряко, но тя се отвива без проблем - нейното спана е е едно въртене Crazy - редовно я намирам легнала напряко или пък наобратно! Няма какво да се чудя обаче - аз съм същата - моя чаршаф сутрин е на топка - все едно се боря с него! Joy

За фотосесиите - ще взема освен и аз да си направя една с детето и то главно заради мен! Embarassed Замислих се, че все аз снимам - нямам една свястна снимка с детето - не ми се ще след години Али да пита - мамо, защо не си се снимала с мен!? Joy
Виж целия пост
# 220
Здравейте, мамчета!

Имам питанка. По колко зъба имат децата вече? Моята кукла преди повече от 2 месеца извади първите два зъба навднъж и оттогава .... нищо. Ми тя така ако ги вади докато излезат и ще трябва да ги сменява  newsm78

Глупи, Венци сама спря да се събужда. И на мен ми беше дотегнало. Но вече си спи по цяла нощ. Вече вървим към отбиване, но не правя нищо насила, просто не предлагам, ако сама не си потърси. Ама малко ми е гузно и съвестно, въпреки че няма за какво, тя вече е голяма. Ако искаш опитай да отстраниш евентуални причини като студ, жега, глад, жажда, неудобна пижама ... и каквото още се сетиш. Успех!
Мариелка, Захира, Бърби,  Hug Бързо да се оправят децата
Хари, ще дойде, ще дойде. В предните постове Амбишъс препоръча магданоз. И нашата масичка е елипсовидна, но Венци успя да си разбие устичката, ама нищо сериозно де.
Рене, добре завърнала се. Дай да видим и ние малко снимки
Ссииллввии, и аз така само снимам, накрая снимка нямам. След морето казах на мъжо: спокойно можеш да се похвалиш, че си бил с любовницата на море, мен ме няма никъде на снимките  Mr. Green
Лека от мен
Виж целия пост
# 221
Едно набързо привет и от мен!

Ссилвви - извинявай, прочетох те, ама в бързината съм забравила.  Hug Това е новата жена, която намерихме. Благодаря ти за пожеланията за работата, днес научих, че другата седмица нямам да почивам петък, както са ми плановете, а ще съм на работа, че съм на курс по първа помощ, който се предлага само в четвъртък и петък...добро начало...Sad

Шайнче
- на теб забравих да кажа, че това с дистанционното ме разби... Joy Joy Joy

Фликс - и ти си от отбора на загори тенджерите, значи...Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Г-ца Кобрети - лек полет ви желая!

Дани - малката не е хич от ранобудните, така че мъжът ми не се сърди като го буди, напротив, даже му е по-приятно да чува дъщеря си отколкото жена си Joy Joy Joy

РенеHug най-накрая Hug Целувки и много се надявам, че при вас са се уталожили малко нещата! Еванджо наистина е прекрасно дете, права е фотографката. А кога ще ви видя на снимките?  Hug

Рени - не се притеснявай и ние до скоро имахме само 2 зъба, които се появиха на 8 и 9 месеца. Сега започнаха да излизат по 2 наведнъж... Hug

Виж целия пост
# 222
Оф, имам работа...готвя едновремено с това ...но бързам да ви се похваля, че открих паяка-педал дето нахапа детето ми по цялото тяло...Мръсник, беше избрал лесната смърт и се беше самоубил в легена с прането..Педал-удавник! Голям колкото глава на карфица, а толкова щети нанесе...

Рени, г-н Божидар има 8 зъба, единия кътник, който още не е излязъл целия и май в момента усилено драпат следващите, щото откакто е заспал в 8 без 15, вече 2 пъти се събужда...

Що се отнася до завиването, Дари го завивам с дебело плюшено одеало, естествено отвит през по-голямата част от нощта, но пък добре облечен...че ако разчита на майка си да го завие...

Амбишъс, щом си се включила вече...значи е време за лягане..Целувки и лека нощ...като ми оври боба, който съм се хванала да готвя... ooooh!
Виж целия пост
# 223
Ивушке, както винаги къртиш мрака hahaha hahaha hahahaМнооооого ми е драго да те чета всеки път Hug!
Рене, добре дошла! Липсваше ни много !След такива трудни периоди в живота следват най-прекрасните моменти, защото сетивата на човек са изострени и успяваш да се насладиш и на най-елементарното нещо, което ти се случва. Пожелавам ви всичко да е зад гърба ви, а семейството е точно за това - да имаш и да бъдеш опора Hug
Хари, Бърби, съжалявам за травмите на принцесите Sad. И Белослава е в отбора с липсващо парченце от единия зъб, но изобщо не съм разбрала кога се е случило Embarassed.
Амбишъс, и нашият татко и Белослва са една любов....Бащите на момичетата са като мъжките майки, имат особена връзка Laughing.
Кобрети, Мимче е направо във вихъра си hahaha Joy.С нетърпение чакам да разказваш случки от полета Joy. Лек път Hug!
Рени, не си далеч от истината Laughing. Малко след като излезнат всички зъби, първите започват обратното си развитие Wink. Не се притеснявай, до 6м разлика в сроковете за пробив се приемат за въвсем нормални. Белослава е само с резците. Уж беше тръгнал единия кътник, но сега се е успокоила.

Захира, дано Анди се възстанови по-бързо. А как лети времето, не мога да повярвам , че вече стигна 7-ми месец Hug!
Мариелка, добре, че поне операцията се отложи, че много щеше да му дойде на Алекс Sad. Оправяйте се бързичко Hug.

Мами, пропускам много от вас, но направо заспивам, извинете ме Embarassed.
За завиването- голяма драма е и при нас. Нищо не търпи. За това още ползвам пижамите, които са като гащеризонче с цяло краче.Опитахме с чувалче, но вече не иска и да чуе за него. Ще опитам като Хари да й го сложа след акто заспи, дано да подейства. Пускам климатика, но тя се изнервя, че е топло. Няма оправия ooooh!.
За разделното хранене- аз го практикувам в повечето дни по принуда. По принцип само вечерям, а вечер имам сили само за салата със сирене или с някакво месо. Но за сметка на това не мога да се лиша от картофите със сирене  LaughingСъщо и от всичко сладко на света Laughing!

И накрая да се похваля, че пак си имаме шапка bowuuТати и Животинчето снощи бяха на пазар и са си купили същата шапка. Хари, от Oviesse е, ще я снимам тези дни да ви се изфукам Hug
Виж целия пост
# 224
Добро утро! Бръкнахме си в акото.  bowuu  Joy  hahaha Сложила съм я аз на гърнето и в това време се оправям в другата стая. По едно време чух шум, сякаш стана от гърнето. Отивам - привидно нищо. Но като я сложих на повивалника да я преобличам гледам зачервено на шията, вглеждам се още повече - малко размазано ако.  ooooh! После и по ръчичката  Joy Слава Богу по устичката не открих!  hahaha Joy Май наистина няма дете, дето да не си е бъркало в акото, дано поне остане да не го е И опитвала!  Joy

Шайн, ех като чета как и твоя мъж и мъжа на Хариелка излизат и се занимават сами с децата ви направо искрено ви завиждам. Моят ми помага, не мога да се оплача! Но трябва всичко да правим заедно, защото му е скучно без мен.  hahaha Едва последните месец-два цели 2 пъти изведе малката САМ на разходка за не повече от 40мин защото аз единия път не бях добре, а другия имах нещо да правя и той като по чудо предложи да я ивзеде.  Joy Браво за шапката! В Овиесе наистина има страхотни неща за дечица и ако хванеш намаление ..........  ooooh! Joy

Ивуша като каза готвене ме подсети да ви дам една идейка за лесна, здравословна и мнооого вкусна манджичка, която вчера направих. Според рецептите за РХ се казва 'пикантно пиле, а според майка ми било 'пиле по ловджийски'. Пиле с моркови, чушки, кис. краставички, лук, чесън, подправки, от които задължително малко лют червен пипер, в доматен сос - на фурна. На домашните им го сервирах с бял ориз (на мен без), леле казвам ви облизахме си пръстите. Ако някой иска рецептичка да казва.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия