На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 41 110
  • 751
# 135
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!

Виж целия пост
# 136
Честит рожден ден на Хриси,Стели и Петър!

Да са живи и здрави,да растат умни,добри и весели деца,да радват много близките си!
Щастливо детство,изпълнено с весели игри!

 nbirthday  bigdance2  ura
Виж целия пост
# 137
Мече, Честит рожден ден на Али,да е жива и здрава! МНого да ви радва,да ви слуша повече и много успехи в училище!  newsm59
Виж целия пост
# 138
Добро Утро Grinning


  на
Ками на Мече
Али на Вили

и по Идно букетче за мамите
Виж целия пост
# 139
Честит рожден ден на адашчето! Вили, да ви е живо и здраво порасналото детенце! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
(благодаря и аз за поздравите. Най-сетне ми дойде след 6 дни закъснение, тъкмо се бях притеснила, че третото женско е на път Mr. Green, но явно тупурдията като мина, се поотпуснах)
Виж целия пост
# 140
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМИ И АЛИмного игри и бездгрижно детство
Виж целия пост
# 141
Честит рожден ден на адашчето! Вили, да ви е живо и здраво порасналото детенце! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
(благодаря и аз за поздравите. Най-сетне ми дойде след 6 дни закъснение, тъкмо се бях притеснила, че третото женско е на път Mr. Green, но явно тупурдията като мина, се поотпуснах)

Мече
,третото ще е момче ,тъй шЪ знаЙш Wink
Ама ще е след 2-3г Grinning
Виж целия пост
# 142
Честит рожден ден на Ками на Мече и Алекс на Вили! Да са живи и здрави! Много щастие,радости,весели игри и усмивки  bdbaloni Tada Tada
Виж целия пост
# 143
Благодаря, момичета! Почерпете се за здравето на Алекс виртуално - компа ми не е в ред и не мога да кача картинка Embarassed
Честит Рожден Ден на всички, навършили 2 годинки - Митко на pepenik, Димитър на kali_k, Спас на Vicky_s, Велина на Zorri, Иван на Поля75, Александра на DennyIvanova, Калоян на The Tulip,  Христина на Муза Музовска, Рая на barzova, Виктория на slanceto_t, Алек на Vlubena, Стефано на niel, Христина на n_alex76, Стела на ice_,Петър на villi_via, Камелия на Мечка Малинарка. нека са ви живи и здрави дечицата и ви радват винаги.
после пак, мойто чудо се наспа
Виж целия пост
# 144
Честит Рожден Ден на Алекс и Ками- да са живи и здрави и мнооого весело детство, изпълнено с игри и закачки   bouquet  Hug  newsm59 nbirthday  bigdance2
Виж целия пост
# 145
Благодаря.

Аз да се оплача - тъкмо от три-четири месеца сме без лигавник и от една седмица насам , пак....точи, маже...Излезли са два кътника, третият пробива, надуло се е. Уф, остана той и още един и край!!! Crazy
Виж целия пост
# 146
Мецанке да са ти живи и здрави принцеските, честито и на всички други палави рожденици!
Виж целия пост
# 147
Честит Рожден Ден на Преслава- да расте здраво, усмихнато и щастливо дете  newsm59   Gift

Мече, твоята поне се опитва да яде сама, аз на Алекс като й кажа хайде сама, а тя  "неее мама"  Laughing
Виж целия пост
# 148
Мече, на патеричка да е жива и здрава адашката. Много весели игри и безрижно детство.  newsm59
Пак със закъснение много здраве, усмивки и щастие и наАлексnewsm59

Честит празник и на днешната сладка рожденичка Преси. Нека расте здрава, красива и много щастлива.  newsm59
Виж целия пост
# 149
Честит празник на Преслава! Да ни е жива и здрава, малка сладка кукла, много усмихната, палава, изпълнена със обич и щастие!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия