Интервално хранене - тема №4

  • 37 841
  • 740
# 150
Здравейте  wavey

Въртях, суках, търсих, прехвърлях режимите и пак съм тук, че ми е по-лесно. Ще се храня така, ако не мога ще разгъвам дограмата, но пак ще е интервално.

 newsm51
Виж целия пост
# 151
Добър вечер,минавам да отчета хапването в прозореца.Отворих с круши,много хубави,зелени,обожавам ги Heart EyesИзядох 5,можех и повече,ама ми стана тежко.Вечерята пилешки шишчета,наденички,варени яйца с праз,банан.
Русалуна,ха дано и другите ходят де ходят,пак тука да си дойдат,че и да се отбиват по-често в темата.Уайти да се яви веднага да й прочета менюто,че не мога заспа.
Виж целия пост
# 152
Спа ли мамамиши? Че Уайти тъй и не е писала. Е, дано днес напише  Hug
Аз обаче продължавам да се броя интервална - просто ям на 12 часа  Mr. Green
Ей сегичка отивам да ям, после довечера пак и така още 3 дни  Hug
Менюто ми вчера: закуса беше КМ и филе, вечерята: зелена салата,
шницели, печено пиле, малко домашен ябълков пай, една шоко-бис-
квита (но то е, щото имаше повод, а аз вино сега не мога да пия за-
ради АБ-то).
Намалението кантарево не го броя, щото ... нали не е от добро, ами
заради тормоза здравословен  Mr. Green
Виж целия пост
# 153
 HugЗдравейте интервалки!
Вече 2 дни съм на интервално хранене и имам леко покачване в кг,но си мисля,че е нормално-ще се стабилизират нещата.Вчера се опитах да правя упражнения - тае бо,но  hahahaголяма трагедия.Ще почна с нещо по-лесно.Опасявах се,че ще ми е трудно да си вляза в интервала,но нямам проблеми,издържам си съвсем нормално до 5 ч.Смятам в неделя да съм с френски прозорец,а в понеделник в интервала да ям само плодове за разтоварване.Сигурна съм,че неделята ще я спазвам,ама за понеделника  newsm78  Joy Joy
Приятен ден! Hug
Виж целия пост
# 154
Здравейте!

Менюто снощи : сурова чушка пълна със сирене, пилешка супа с картофи и ориз, вино розе с кашкавалено мезе , ябълка, шоколад.
МЦ налице в допълнение с 600 грама в плюс , но няма да ги броя Whistling

Лек ден!
Виж целия пост
# 155
Добър ден,работно днес и само надзъртам набързо.Ассе,не знам заради Уайти ли е,ама наистина не спах,ще го пиша на нейна сметка обаче.Идеята на Илиянка за неделята и понеделника много ми допада,до сега спазвах преяждането в неделя само Mr. Green,остава да прибавя разтоварването в понеделник,цикличност му е майката,на всички нива LaughingВети,храненето ни с теб е почти еднакво в прозореца, забелязах.Откакто съм тук,нямам подувания и други екстри през МЦ-то,което е супер.
Виж целия пост
# 156
аз ви хвърлям по едно око
не пиша, защото нямам новини
продължавам да съм интервална и режимна
Виж целия пост
# 157
Eхо, тук съм, когато тъпите антени не ми бъгват wireless-а и мога да вляза във форума.

Мамамиши, много съжалям, че си будувала заради мен - казвай как да се реванширам, а? Гиросът е подобен на дюнера, както писа вети, само дето е с по-различна питка (гръчка набоцквана такава) и включва: свинско месо на шиш, пържени картофи, домати, червен лук и горчица. Него го ядох наготово от гиросопродавачницата  Embarassed.
Днес менюто беше: пиле със зеленчуци; ориз; превъзходна крем супа от картофи, броколи, манатарки, лук и чесън (с малко масло); домашен хляб; кола; 3 шоколадови бонбона; 1 фафла (много ме кефи тази думичка) с мед и халва и май друго нямаше.

Браво на Или-анчето за добрата адаптация; както и на камелот!   bouquet

Русалуна, рано или късно всички се връщат към старата любов интервално хранене  hahaha hahaha hahaha

Коте, Ели - пишете как сте - доволни ли сте от другите режими? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Асса, надявам се, че си по-добре вече? Hug Hug Hug

Сега трябва да почна сметките кога да стартирам с другата диета, за да може да не прегрешавам много-много на празниците, а и туко-виж съм станала една фина и хубава за коледното парти  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy  hahaha Joy hahaha Joy. Да си призная колкото и да не ми се иска да изневерявам на интервалното - ще трябва да ме изтърпи за 3 месеца, че красотата иска жертви и това е!

Вчера ми пристигнаха панталони, поръчвани умишлено по-малък размер за предстоящото вталяване и сега не просто ми стават, ами ми лепват направо. Просто съм във възторг, че после ще са ми като шалвари!!! Реално съм вече само на 1 размер от "красивото" тяло и на 2 размера от "превъзходното" такова  Flutter Flutter Flutter все по-добре се виждам в огледалото каква убавица съм станала (минутки за реклама, че циганката се гътна явно). Дай Боже всеки му!

Много прегръдки от мен! И лека, мека и спокойна вечер!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 158
Ей това е вече друго нещо,викам си тая вечер ще чакам,ха дано се яви LaughingСпокойна съм и ще отивам да спя.Днес със синчето,понеже ММ отсъствува,се отбихме в една пицария да хапнем,спонтанно го решихме като го взех от баба му.Та там ядох някаква млечна салата и малко пица,а у дома банани и дежурните круши,остана една касетка до финала.
Не знам тази вечер дали някой е гледал "Стани богат" по Нова,аз въртях на него понеже,та се оказа че и Стефка Костадинова е на нашия режим.Обясни как по цял ден е на течности и кафета и се храни само на вечеря и така поддържа формата си.
Виж целия пост
# 159
Добро утро, момичета!
Минавам на бързичко (че пак закъснях за работа Embarassed), да се похваля с още половин свален кг.
Приятен ден на всичики
Виж целия пост
# 160
Привет, интервалки  Hug

Уайти, поздравления! Да ти кажа, не знам де ще ходиш по други режими - ти май сваляш доста мерки
с този ... Достатъчно ще е да почнеш да правиш циклене с ккал - примерно една седмица или 3-4 дни
да хапваш нормалните си ккал и същото време - по-малко ккал. При това разнообразно меню, дето го
имаш, не би следвало да ти е проблем.

Мамамиши, ти как си? Велото?

123 - браво, браво  Hug

Моето ново интервално си е добре, поне засега.  Laughing
Виж целия пост
# 161
Добро утро,добре съм,спах LaughingГирос разбрах какво е,не е за мен явно,не обичам тестени неща много.И аз мисля Уайти да си седиш тука,де ще ходиш,че и за 3 месеца ooooh!Аз май без да знам правя такова циклене с ккал,дето вика Асса,ама ми куца разнообразното меню Rolling EyesКакво да правя,като съм кулинарен инвалид...
Браво на 123,какво правите бе хора,Камелот и тя оня ден дойде и взе да сваля LaughingАз кисна тук от основаването на темата дет се вика,не е честно Crossing Arms
Ассе,велото си скърца,на моменти доста зловещо даже,ама ще карам така докато се счупи съвсем.Сигурно ме мислите за луда,но аз наистина не мога да не въртя,просто свикнах всеки ден,има и такова пристрастяване съм чела LaughingНавита съм да си купя кростренажор,реших и къде ще го сложа,остава една незначителна подробност,да намеря и пари Mr. Green
Виж целия пост
# 162
Здравейте, интервалки Hug

Чудесни резултати виждам - БРАВО на всички!!! Peace

Миши, пожелавам ти по-скоро да намериш парички за уреда Peace. Очевидно спорта ти пасна и ти се отразява прекрасно! А за висенето в темата....та ти си на оптималните си килограми, колко още би могла да свалиш?! newsm78 А има ли смисъл да се сваля още? Wink
За Пилатеса...не съм го правила от началото на месеца, заради изгореното на ръката ooooh!. Сега вече съм ОК и ще трябва пак да се дисциплинирам да го правя, защото упражненията са страхотни и много ми допадат.
Уити, каквото и да решиш, аз ти желая успех! Знам какво е да искаш да приключиш с темата отслабване, а 90-дневната е чудесна диета! Няма много логика в нея, но има страхотни резултати, дори и при такива несериозници като мен! Peace
Но и Ассето е права - тук също ти се отразява чудесно...така, че само ти можеш да си прецениш.
Аз, например, в момента нямам нагласата и мотивацията да правя каквото и да е. Кротнах се на режима на д-р Папе и смятам да си стоя на него, поне до след Нова година. А после, напролет...защо не и аз да повторя опита с 90-дневната.
Пиша това, за да кажа, че за мен, вътрешната нагласа е страшно важна, когато се спазва режим и ако тя не е на 100%, нещата не стават добре...поне при мен е така.
Стана объркано, ама се надявам, че ме разбра все пак. Peace Успех!
Иначе от режима на д-р Папе, аз съм доволна...поне до толкова, доколкото внася ред и цикличност в храненето. На кантар не смея да се кача. Вероятно ще го направя чак, когато установя по дрехите, че има някаква промяна....дано, изобщо това да стане! Praynig
Илианке, не се притеснявай от лекото покачване...може и водичка да си позадържала, особено ако си хапнала нещо нормално, след толкова време без никаква сол в храната. Като влезеш в ритъм изцяло, всичко ще се нареди Peace.
Русалунке, хубаво си го намислила да си останеш интервална...ако искаш, пробвай на Ассето идеята с цикленето на калориите - звучи ми много логично! Или пък, пробвай всеки месец да речем, да сменяш вида интервално...все пак има поне три вида, които можеш да използваш. Thinking Не знам...просто си разсъждавам...
Ботни, хубаво е, че наминаваш, още по-хубаво е, че имаш и резултати!!! Peace

Момичета, извинявайте, че не изброих всички поименно Blush, но да знаете, че ви чета постоянно и много ви се радвам на успехите    bouquet! Пожелавам ви на всички, приятен и успешен ден! Peace

Виж целия пост
# 163
Чук-чук , кой  е тук? Никой не  е тук ,  срамота . Днес ми е  толкова тъпо  , гладно  , смотано  , въобще тъпа  хава.  Уж да мина  да се разтуша  , а то няма  присъствие.  Явно сте  заети  ,  всеки крачи по  задачи. То и  аз имам , ама  нали ви споменах какво ми е  ,  та не ми  се бачка повече.      Чета  ви  , браво на всички  , БРАВО  ! Уайти  , такава скорост си набрала  , давай все така  , не се спирай  - Hug   Мише  , много си  упорита  , направо не  очаквах  / съдя по себе си  /   , че  така ще се вкопчиш за велото.  Разказа му  играта   , нямаш грам милост   Joy . Асе , кво  я закъса със здравето  , не се давай на  болежките.  #2gunfire

Аз пак ще наминавам , нали сте ми слабост ,  не мога да  ви забравя  .   txtloves
Виж целия пост
# 164
Котани, тук съм !
А добре си ни дошла  Grinning
 Днес само чета че нямам време да пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия