Неусетно първата година мина, рождени дни започват в НОЕМВРИийската дружина - 13

  • 31 116
  • 729
# 600
Здравейте,
всеки си има кофти настроения.
Аз като имам, влизам във форума, защо да си го изкарвам на близките  Laughing
Но влизам в Листопад-ската тема  Mr. Green
Ива  Hug

Мия, честито ти племенниче!

След кърмата минахме на НАН 2, а вече сме на Нестле Джуниър.
Защото Нан 2 е до 1 годинка. Не сме имали проблеми.

Елвирка, ти защо си ги сменяла толкова?
Виж целия пост
# 601
Здравейте!

ИвеHug Обувчиците са страхотни. Ние днес взехме на Колев и Колев и след 10 мин ги върнах в магазина и никой не е в състояние да ме убеди, че това става за обувка за дете, особено току що проходило!!!! А даже и непроходило!!! Твърди, отзад на петичката вървят вертикално нагоре! Без никаква извивка от подметката до горе!!! Ужас. В последствие си му поръчах и утре ще му докарат едни буйки на Беко за вкъщи, а му купих и едни..... ами испански са май, но страхотни. От вътре с вълна, от вън кожени, с ципче, с лепки и т.н. и най-вече с дебела подметка, но в никакъв случай не е  тежка като на Колев и Колев.
Предварително се извинявам на всички, които ще ги подкрепят след мен! За мен те не струват!  Peace Да не говорим, че ботушките, които му купих са с 5 лв по-евтини от обувките, които върнах.  Та такааа

Мия - Честито ноемврийско племенниче! Да е жив и здрав Мартин!

Честит Рожден Ден и на Пламен и Даная!

Бая - Пу Пу, Ицко колко е порастнал!  Heart Eyes

Е, оставяме ви, защото трябва да правим инхалации! Гуш от нас!
Виж целия пост
# 602


Елвирка, ти защо си ги сменяла толкова?

Ами в началото не искаше да пие АМ и аз търсех точната марка за нейния вкус  Laughing После пиехме само Хипп розовия, но понеже веднъж нямаше от нейното мляко и взех Милумила.  Това мляко много по-добре се разтваря, на Хипското виначи по стъклата остават едни залепени частици от млякото, а и скалата за отмерване на Хип е доста шантава. Та затова.  Laughing
Виж целия пост
# 603
Да ви се похваля имаме си още два зъба наведнъж tooth! и то пак горе, ненапразно не спи детето.
Миа много сте хубави! Мишко папка ли торта? Честито ти леля, и аз съм същата ревла.
Електра много е сладка тортата.
Ивче не се сърди, и на мен  понякога не ми отговарят но и аз не успявам всичко да прочета или пък чета но не мога да отговарям, сега например се гледат с татко си обаче Гого реве и ще трябва пак да изчезвам. А обувките са супер, ние сега ходим с едни пантофки които смятам са му много удобни (полски са май Befado 20 лв), но не топлят много. Имаме и ботушки които топлят но не стават за вървене.
elvirka и ние два дена спим след обяд по 2 часа обаче само в парка, днес пих кафе и четох вестник като бял човек да не повярваш Sunglasses
Betelgeize много са хубави играчките
Стеле на Колев и аз не ги харесвам но не съм ги и пробвала, в магазина не ми ги препоръчаха а има разбира се много доволни майки.
Да са ни честити рожденниците!
Виж целия пост
# 604

Минавам само и аз да се похваля с поредното ноемврийско бебе. Преди малко се роди бебката на брата на мъжа ми. Голяма мома - 2800 гр.  Simple Smile

Върнах се година назад ... ехххх, спомени!!!
Виж целия пост
# 605
Здравейте Hug
минавам само да честитя на рождениците newsm59
Бобчо вече спи и отивам и аз до него, че снощи не спахме.....и едвам гледам
Лека и мека smile3524
И весело на всички празнуващи Peace
Виж целия пост
# 606
Весс, честита ви братовчедка!!!
Виж целия пост
# 607
А по голям заплес дали има от мен! newsm78

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМЕН И ДАНАЯ

Миа и Вес Ех, да са ви живи и здрави близките бебета! Hug

Бая Ицко е копие на татко си! Simple Smile Много хубави снимки.

Ех, ама сте ми на сърце бе! Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Честито на всички празнуващи и техните семейства!

Добре дошли на бял свят и на първите попълнения в тазгодишната реколта ноемврийчета!


След кърмата минахме на НАН 2, а вече сме на Нестле Джуниър.
Защото Нан 2 е до 1 годинка. Не сме имали проблеми.


След НАН 2, не следва ли НАН 3? Той е след 10-тия месец.
Виж целия пост
# 609
Здравейте момичета!

Аз нямам време вече да пиша.
Нещо хич не ми достига от 2 седмици.Ний сме си още болни....
Влизам да ви кажа да ни стискате палци,че утре ще правят операция на Рая.Такова възпаление на ушите си докарахме и при двете.София вече е по добре,ама Рая не се повлия от антибиотика и утре ще и пробиват дупчица в ушичките и ще слагат тръбичка да може да изтече гнойта. Спълна упойка ще сме и мноооого ме е страх.Дано всичко мине добре.Милите ми пиленца се измъчиха вече....

Успях да разгледам даже снимките на рожденниците. Много са хубави вички!!!
Бая тортата ви направо обра точките!!!  Благородно завидях!!! Тука такова нещо не можеш да намериш!
Честити племеници на Мия и Вес!!!Много здраве им пожелавам!

Стискайте ни палци утре следобед в 2!!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 610
Добро утро!


                   
Аз рядко пиша,но ви чета радовно Mr. GreenНе съм ви изоставала....

Елист, измъчиха се дечицата,дано всичко мине безпроБлемно и безболезнено за вас Hug
Честито на всички празнуващи и техните семейства!

Добре дошли на бял свят и на първите попълнения в тазгодишната реколта ноемврийчета!



След кърмата минахме на НАН 2, а вече сме на Нестле Джуниър.
Защото Нан 2 е до 1 годинка. Не сме имали проблеми.


След НАН 2, не следва ли НАН 3? Той е след 10-тия месец.

Ние в момента сме на Нестле Джуниър,но с мед,макар,че няаме годинка.Той е за по-злояди деца.Иначе няколко пъти съм купувала НАН ,но не му харесваше на вкус.....

Обувки- тъй като не ходим,носим само за украса  Mr. Green Купила съм ботушки смека подметка/разбира се / за 10лв,колкото да не изтиват крачетата,макар,че имаме чувал .Та като проходи,ще му мисля тогава какви да са......,ако е пролета ще са маратонки,според мен най-добри за ходещи крачета  Wink

Честити племенници на vess_82 и Мия!!Да са ви живи и здрави!!! И да помагате на новите мами,ей...
Виж целия пост
# 611
Добро утро!!!

Честит Рожден ден на Явор, Ева, Дари, Елис, Меа-Мария,!!!

Мили дечица много да сте здравички, умнички и послушни за радост на мама и тате Simple Smile

Елист, стискам палци днес всичко да мине добре и Рая да се оправи бързо  Hug Praynig
Честито на мамите на новите ноемврийчета. Специални поздрави на лелите Мия и Вес Simple Smile
Вчера научих че една приятелка е бременна отново. Много се радвам за нея, но и се притеснявам защото тя има проблеми с мъжът и и според мен едно бебе ще утежни още повече техните отношения, но това си е техен избор, аз мога само да стискам палци и да се надявам нещата да се уталожат и да си заживеят спокойно и щастливо с двете си дечица  Peace
Steletu -  Hug Hug Hug за Васи бързо да се оправя и да не му се налага да прави инхалации ..
Прекрасен ден е на вън, Чакат ни разходки отново ... Аз съм много радостна от това че няма да стоя като затворник в къщи  Peace Peace Peace
Ох, тези атентати  и земетресения много ме притесняват ... Знае ли човек дали няма да се намира на неподходящото място и в непоходящо време  ooooh! ooooh!
Пазете се и дано да ни пази Господ от такива неща ...
Виж целия пост
# 612
Добро утро!
Честито на рождениците и честита мома, vess   bouquet Най-вече много здраве и пожелавам  bouquet
elist, много неприятно  Sad Дано мине бързо и безпроблемно, да нямате повете такива притеснения. Стискам палци   Praynig Както и на всички болни бързо оздравяване.
Стелету  Hug
elvirka, ако ти харесва Хип просто сменяш дозаторната лъжичка от друго АМ и дозировката се оправя  Peace Аз лично не го харесвам, мазно ми е. А и Елито не го пиеше така сладко, като Аптамил-а. Общо взето, всяко дете си има вкус и мнение по въпроса за АМ  Laughing
Тук е страшна мъгла, вчера не сме се показали навън. Дано днес пекне "Райчо", че полудях.
Хубав ден    Nature Sun With Face

Виж целия пост
# 613
Здравейте момичета  Hug
Вече и ние сме мноооооооого големи  Mr. Green Искам да ви почерпя за здравето на моето момиченце



Тортата се получи добре, отвън, вътре е тортата на Хедра без яйца и мляко, незнам дали ще е вкусна, но Ева ще може да си я опита Mr. Green
Честит рожден ден и на другите рожденници   bouquet

Днес програмата е много натоварена, в 10ч в детско заведение с бебетата, в 14ч на рожден ден на Елис и от 18ч роднините в къщи. Между мероприятията ще спим, уж това е плана  Mr. Green Дано да издържи малката  Mr. Green
Виж целия пост
# 614
Явор   Ева    Меа-Мария    Дарина    Елис
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59



Neya, тортата е супер, страхотно си се справила Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия