
Не ми се влиза в явен спор с ДГ, ама все пак семейните ценности не са ли по важни отколкото какво са казали госпожите.
И как на тази възраст да му обясня различията от източноправославната вяра и католическата...хмммм



Някога и в България Коледа е била на 6-7 януари. В Македония още си е на 6-7 януари и в Русия мисля, но там не съм 100% сигурна. xamelion, според мен ти, т.е. вие в семейството трябва да му обясните разликата.
приказки, комикси, енциклопедии....засега само не му допадат такива без илюстрации...някак бързо му изчезва интереса
Калоян най-редовно ми се кара, че развалям приказката с прозявки

Усещам се как започвам да завалям думите четейки и след малко чувам боен вик в ухото ми "Мамоооо, спиш"

тц. все пак баща му е габровец, Има нова Година, респективно на този ден му е Рожденията ден, Има и Коледа 7 януари, респективно Иванов ден - т.е имен ден.
Препоръчани теми