Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
Представленията на фигуристите в последните състезания бяха разнообразни. Някои изпълнения бяха възхвалявани, като тези на Мейхер/Чернишов и Лиза/Максим, докато други фигуристи като Навка и Воробьов, Ягудун/Кожевникова и Казанова/Костомарьов също се отличиха. Отбелязани бяха и изпълненията на Амодио и тримата медалисти. Въпреки това имаше критики към някои програми, които бяха оценени като несъобразени с реалните възможности на спортистите.
-
Какви са някои от очакванията за предстоящите състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са впечатленията от последните фигурирани пързалки?
и все пак е страхотен боец и много елегантна.
, огромно удоволствие е да се гледат.Споделям мнението Ви за Шибутани - абсолютно незабележими,мисля че Чан поне с техника ги превъзхожда
.
и
. Дочаках, повече от търпеливо на този шампионат, фигурист на който съм запазила златния медал да си го спечели 
какво ли не скочи, имам чуството че видях най-богата гама скокове че и тройна комбинация за капак и то към края почти . Честит втори световен златен медал и то с разлика 4 години.
никога не я забравяйте, тя е от типа любимци, които все ни държат в напрежение срив или взрив ще има 
, то падания, то сринати каскади...
. Немските и френските любимци пусто защото е световно остават назад. Браво на Капелини-Ланоте, Чок-Зурлайн пак ме развеселиха. Поже - Уивър днес просто се раздадоха , голямо браво
как паднаха, боли ме чак както и за Дайске
.
добре че не се порязаха. 
дочакахме я тази програма, хип-хип
, горещо ми стана
,готови са от сега за идния сезон с танц латино. Отново интересни подръжки. Наслада, благодаря им че се върнаха и завършиха сезона
, ха честито ни-всички сме им фенове
.
.
Няма ли автоматичен филтър за размер на снимка тук? Нещо големи ми се струват.
.