Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
Представленията на фигуристите в последните състезания бяха разнообразни. Някои изпълнения бяха възхвалявани, като тези на Мейхер/Чернишов и Лиза/Максим, докато други фигуристи като Навка и Воробьов, Ягудун/Кожевникова и Казанова/Костомарьов също се отличиха. Отбелязани бяха и изпълненията на Амодио и тримата медалисти. Въпреки това имаше критики към някои програми, които бяха оценени като несъобразени с реалните възможности на спортистите.
-
Какви са някои от очакванията за предстоящите състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са впечатленията от последните фигурирани пързалки?

. Каро-Минели
. Михал още повече щеше да ме зарадва ако беше избрал кратката с японските барабани, хайде новия сезон само
японски вокал 

.
кой когато където гледа. Специално от мен, защото ми е приятно общуването с вас тук.

странно но се сетих как рева преди 4 години в Токио на галата. Благодаря и че избра за второ точно реквиема, страхотна е в него
защо ли ?! Като се замисля сигурно и аз съм ревала тогава
.
.
.
alice_ in_ wonderland1 и при мен винаги е така.
за феновете на Нат-Фаб 
). Но пък се радвам много за Каролина, най-накрая да я видим на подиум на световно отново.
Надявам се, че довечера вече руснаците ще са я качили (аз се снабдявам с пропуснатите, а и не само, състезания от руските торенти), защото очаквам голямо шоу, много готини хора са участвали. 6o6ul4o, Амели мога да я гледам безброй много пъти, толкова любими неща събрани на едно място – музиката (вълшебна) от много любим филм, хореографията на любимеца ми Стефан и, разбира се, изпълнението на другия ми любимец, Дайске.
. Вече си я свалих
ех този 