Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат в публикациите?
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
-
Кои са някои предстоящи състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са някои от впечатленията от последните състезания по фигурно пързаляне?
Представленията на фигуристите в последните състезания бяха разнообразни. Някои изпълнения бяха възхвалявани, като тези на Мейхер/Чернишов и Лиза/Максим, докато други фигуристи като Навка и Воробьов, Ягудун/Кожевникова и Казанова/Костомарьов също се отличиха. Отбелязани бяха и изпълненията на Амодио и тримата медалисти. Въпреки това имаше критики към някои програми, които бяха оценени като несъобразени с реалните възможности на спортистите.
-
Какви са някои от очакванията за предстоящите състезания по фигурно пързаляне?
-
Какви са впечатленията от последните фигурирани пързалки?
Така че, само началото можах да видя. Както и да е, всъщност исках да кажа, че с удоволствие бих ги гледала всички тия неща съвсем легално, ама като няма как…
за милите суми. Амели-то на Дайске е нещо, което ми е трудно да обясня защо ми въздейства толкова. Аз обожавам пързалянето на Стефан Ламбиел, той е един от малкото хора, които ме оставят със зяпнала уста всеки път като ги гледам. Има много Ламбиел-усещане в Амели, все пак хореографията е негова. От друга страна пък, си е изцяло Дайске като емоция… не знам, трудно ми е да го обясня. Но е една от онези програми, които ме оставят зяпнала. Съревновава се за първо място като любима програма на Дай-чан с La strada от миналата година.

, изумителен спортист.
щото нямате гала за гледане ето ви една
не може да ми стане любимец дори и след довиждането със състез. лед. 
Благодаря за клипчето от Кобе, както и за останалите. Само тоя линк последния за 2011 Fassa Ice Gala на мен не ми работи, дава ми server not found. (А Стефан го видях на световното, как, него няма как да го пропусна
)
за коя гала е написано? да не изпусна нещо аз. по технически причини аз пък от торенти не мога да свалям.
).
) 
Не съм попадала на Сурия Бонаилова, но няма да се учудя, ако коментарът е бил на чешки. Те слагат на всички женски имена едно –ова отзад, напр. Мишел Обамова, Ангела Меркелова…
бързо да се включи японист.
а това за чехите и ж.р. не го знаех. Хм значи има 1 плюс , че завършвам на -ова, чех няма да ме прекръсти