Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 12)

  • 40 995
  • 743
# 600
Не излезе ли вече решението на съда?

Не им е свършило още съвещанието... Mr. Green Казаха, че ще се произнесат след съвещание.

Или семинар...  Whistling
Виж целия пост
# 601
Чух, ама..нямаше ли едноседмичен срок?
Виж целия пост
# 602
Чух, ама..нямаше ли едноседмичен срок?

Седем работни дни имаха предвид според мен...
Виж целия пост
# 603
Може!
Виж целия пост
# 604
Няма такова нещо. 7-дневен беше срока за подаване на писмените защити, както и срока за обжалване на определението, с което се отказа спиране на действието на обжалваните актове.

Имайте малко търпение за постановяване на решение по същество. Съдът има да решава не само нашето дело. Той е последна инстанция по административни дела за цялата страна.
Виж целия пост
# 605
Е, явно не сме се ориентирали правилно в правната терминология, еле а!
Виж целия пост
# 606
 temida , няма ли  законоустановен срок във който трябва да се произнесе съдът?
Виж целия пост
# 607
И още нещо, мамата от Пловдив, която е пратила възражението, днес са и донесли наказателното постановление, т.е. не признават възражението и
Виж целия пост
# 608
Не е точно така, засега тя има взимане даване с РИОКОЗ. Те си пеят старата песен, че е нарушила чл. 58 от ЗЗ и според чл. 209 я глобяват. Но тя има право да обжалва в съда и ще го направи. В ЗЗ има абсурди. Според чл. 90 има право да откаже. Simple Smile
Виж целия пост
# 609
И още нещо, мамата от Пловдив, която е пратила възражението, днес са и донесли наказателното постановление, т.е. не признават възражението и

Кажи и да ми изпрати наказателното постановление, за да и напиша жалбата, ако не може сама. Има срок за обжалването му в съда, който тече от връчването му.

А за срока за произнасяне на ВАС - най-рано след един месец чакайте решение. Най-РАНО, казвам.
Виж целия пост
# 610

А за срока за произнасяне на ВАС - най-рано след един месец чакайте решение. Най-РАНО, казвам.

Аз бях изненадана, че в сайта им срещу статуса на делото пише: решено. Смятат, че е събран целия доказателствен материал и на базата на него ще могат да вземат решение или..? Нали имаше отсрочка за представяне на писмена защита?

Ако от писмените защити и становища на ответната страна възникнат въпроси и нужда от доизясняване какво се случва?
Ответницит,е след като прочетат защитите, ще имат ли  право на нови реплики, на които ищеца.. няма право на отговор? Не би ли трябвало да се изясняват всички тия неща в съда, да се оспорва жалбата като се посочват мотиви, адвокатите да протестират и да прилагат доказателства, да искат експертизи и пр. Гледали сме филми, в които така се  развиват нещата.. Simple Smile
Виж целия пост
# 611
Сканиран образец на информирано съгласие за болница Whistling Който има фейсбуук
Виж целия пост
# 612
Точно навреме една мацка от друг форум, където пиша, пусна днес ето това кратко видео във връзка с Деня за борба с насилието срещу жени - 25 ноември:
http://www.youtube.com/watch?v=IuABhuvyVTI&feature=player_embedded
Виж целия пост
# 613
Точно навреме една мацка от друг форум, където пиша, пусна днес ето това кратко видео във връзка с Деня за борба с насилието срещу жени - 25 ноември:
http://www.youtube.com/watch?v=IuABhuvyVTI&feature=player_embedded
Видеото е премахнато. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 614
Точно навреме една мацка от друг форум, където пиша, пусна днес ето това кратко видео във връзка с Деня за борба с насилието срещу жени - 25 ноември:
http://www.youtube.com/watch?v=IuABhuvyVTI&feature=player_embedded
Видеото е премахнато. Rolling Eyes

Обърнах нета да го търся... премахнато е точно, когато реших да го изтегля и увековеча след това  #2gunfire
Имах възможността да го изгледам един единствен път и да направя така -  #Crazy

Съпругът
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия