

Как така без грим бе, ниЙ Дами ли сме или лукови глЪви
Много се смяха докторЯта, но не се наложи да махаме грима. После и сама се прибрах. Нямаше нужда от такси, но поне на мене ми беше нужно да вървя пеш. Рано сутринта бях отишла- самичка. Бате на път, Диването спеше. Хванах си чантичката и даже пеш отидох. Тук таме по някой човек, тишина, въздуха още чист, преди да тръгнат повечето коли, слънчо свети и кака ви ДелтЪ размахва чантата и отива на УпИрация
След операцията така около половин ден ми пареше. При малките деца незнам как ще е. Дано не им пари.



, на мен са ми извадени и 3-те сивици...гърлото ми е голичко, но поне не боледувам,толкова често и толкова тежко,както преди да ги извадят...така че не се замисляй,а ги вадете още повече,както Nataliiiiiii е споменала може да ударят навсякъде и то безсимптомно...




Аджаба ще свършва ли тоя свят или не. Аз се увличам по такива мистични теории
Гледала съм много филми и всички теории ми изглеждат толкова логични и реалистични. И сега се ровя за децата "Индиго". Може да ме помислите за луда, но ми е много интересно. Преди да почине татко бях много сенситивен човек, една летяща, една мечтателка, абе нямаше невъзможни неща. Не можех да се сърдя на хората, но също така и голям индивидуалист. После обаче си наложих сама, да стана реалист, щото се чувствах направо емоционално "изнасилена" от всички неща, които преживявах. А сега толкова ми липсва предишното ми аз
Имах любов за всичко и всеки, а светът все ме отблъскваше. Е, като станах лоша, почна да ме приема, но защо е нужно да се превръщаме в нещо, което не сме. Даже понякога се чудя такава ли съм всъщност или ..абе не мога да се разгранича от това, което искам хората да виждат в мен и от това, което съм. По-безболезнено е да си гадняр



Но се уверих, че приказката за непоисканото добро е много права. Не чакам метани и благодарности, направила съм го защото съм поискала и от сърце. Но да ти вменяват вина въпреки това, хайде молААА У левУУУУ, няма нужда. Бих искала да съм гадничка, агресивничка, ама може У другия живот
Тоя ми се изниза почти.
Само ще се мъча да внимавам със непоисканото добро, че от това ме е боляло най-много.
Ей това сготвих за обяд- Фасул на фурна във гювеч 




Препоръчани теми